HOTBOX - שגיאות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOTBOX - שגיאות

Yaniv

Recommended Posts

נכנסתי לממשק של הHOTBOX ותחת הטאב Connection אני רואה כמות שגיאות גדולה.

הHOTBOX פועל קצת פחות מ3 ימים וככה שגיאות, חשוב לציין שהבעיה נמשכת כבר למעלה משבוע וחצי.

התקשרתי לפני כחצי שעה לתמיכה טכנית של HOT והתירוץ שלהם זה "בעיה אזורית", הם יבדקו את העניין ויחזירו לי תשובה מחר (אני מקווה).

יש לכם אולי הצעות לפתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לנתק את ה-HOTBOX מהחשמל, לוודא שכבל ה-COAX מוברג היטב אילו, לתת לו לנו כמה דקות ולהדליק מחדש - יכול להיות שבסנכרון החדש הוא ימצא תדר נורמלי יותר שאין בו כל כך הרבה שגיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לנתק את ה-HOTBOX מהחשמל, לוודא שכבל ה-COAX מוברג היטב אילו, לתת לו לנו כמה דקות ולהדליק מחדש - יכול להיות שבסנכרון החדש הוא ימצא תדר נורמלי יותר שאין בו כל כך הרבה שגיאות.

מאיפה הבאתה את הרעיון הזה?

המודם מסונכרן בו זמנית על 8 תדרים שהCMTS משדר לשטח אם יש שגיעות בחלק מהתדרים ריסט לא יעזור לו. !!!

המודם לא יסתכרנן על 8 תדרים אחרים יש כולה 8 תדרים בשטח ב95% מהמקומות, התדר הראשי שעליו יושב המודם אולי ישתנה

אבל שאר התדרים ישארו כמו שהם אם השגיעות שלהם.

חוץ מזה התדרים הללו של 99,105,111,117 ידועים כבעייתים כי הם מתנגשים אם תדרי רדיו במידה ויש פגיעה וחשיפה הכי קלה של התשתית לאוויר אז מתחילים השגיעות הללו על התדרים.

עקב כך מבצעת החלפת תדרים לתדרי 177-195,ו 201-219 אבל זה קורה רק באזורים ששירות האנלוג של בוטל לגמריה, כמו לדוגמא אזור פתח תקווה,באר-שבע,רעננה,עכו ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...