צריכה עזרה וקצת דחוף. הSGS3 התחרפן. אוכל סוללה כמו מטורף. תכלס כמעט שלא מתפקד - עמוד 2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכה עזרה וקצת דחוף. הSGS3 התחרפן. אוכל סוללה כמו מטורף. תכלס כמעט שלא מתפקד

ssib

Recommended Posts

עוד משהו שאת יכולה לנסות זה לכבות וWI FI שהם לא בשימוש

בנוסף לזה תכבי את המסך ,שאת לא משתמשת בסלולרי באותו הרגע

יכול להיות שיש לך שפותחת את המסך ,ובמקרה כזה חובה לבטל אותה

לפעמים יש שרצות ברקע ,ומפעילות את המעבד חזק ,זה גם אוכל סוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התשובה, קרירין

שניהם מכובים. גם המסך נכבה אוטומטית לאחר בערך 5 שניות או משהו כזה ואם לא אני מכבה אותו באופן יזום.

אפליקציה שפותחת את המסך? אם כן אני אמורה לראות שהוא פתוח, לא? כי לרוב הוא נראה לי כבוי ואם לא אני דואגת לכבותו באופן יזום ואז הוא נראה כבוי. אלא אם יש פה באמת משהו זדוני שמדליק את המסך אבל נותן לי את הרושם שהוא כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה תתקיני את זה:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rootuninstaller.bstats

דרכו תוכלי לדעת אם יש פרוססים שמחזיקים לך את המכשיר ער.

שנית, תתקיני את זה:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abmantis.galaxychargingcurrent.free

האפליקציה הזו מראה באיזה קצב המכשיר שלך נטען. אידיאלית אמור לעמוד על 1000. תבדקי מספר פעמים במהלך הטעינה, זה יכול להשתנות. יש לו וידג'ט שמקל על זה. תעדכני אותנו.

אני ממליץ לך לא להתקין רום חילופי כרגע למקרה שיתברר שזו בעיית מכשיר\סוללה ותצטרכי לממש אחריות. הרבה יותר קל לחזור למצב ראשוני ולהוריד את סימן הקריאה מהמצב שבו את נמצאת כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ag43

הותקנו. עידכונים בהמשך. אם תרצה לתת לי פוינטרים (כאמור עמוסה ואתה בניגוד אלי מכיר את האפליקציות) אודה לך.

באשר לרום החלופי. בינתיים איני מתקינה דבר. ולו בגלל שהחיבור למחשב היה טראומטי משהו (פרטים בעמוד הקודם)

באשר לאחריות - נקנה מחנות אמריקאית בערך שבוע אחרי שיצא בעולם, כך שאין.

עדכונון ביניים, כרגע הטלפון מחובר עם מטען קיר. מצ"ב צילום מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המטען הכי טוב שיש לי בסביבה, כל מטען אחר ייתן (ונתן) תוצאה גרועה יותר. אנסה בבית בלילה עם המקורי שהגיע עם המכשיר אבל הוא מחובר עם כבל עבה (ההוא שניסיתי לחבר למחשב ושהיו צרות) כך איני צופה ממצאים מזהירים.

יש לי הרגשה שאכן עלול להסתמן שיש בעיה עם שקע הטעינה.

אגב, ניסיתי אתמול להחליף בעבודה עם מישהו אחר שיש לו מקורית חדשה (בת כחודשיים) עדיין היו אותן בעיות כך שכנראה זו לא בעיה בסוללה.

אצלו אגב הטעינה עם הסוללה שלי היתה בקצב רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונון, האפ דווחה שהקצב עמד על, 200, 300, 400, שהמקסימום עמד על 700...

מעניין שהמקסימום והממוצע זהים (כעת 700) בעוד הנכחי עומד על 999

כן, החלפתי את המכשיר והסוללה שלי (שניהם בני כשנה ושלושה חודשים) בשלו (שניהם בני כחודש-חודשיים)

הסוללה שלי לא הפריעה לו במכשיר שלו והוטענה בקצב סביר ורגיל,

הסולללה החדשה שלו במכשיר שלי הוטענה בקצב איטי - כנראה לא בעיה בסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי המכשיר שלי המשיך לעשות בדיוק את אותן צרות עם הסוללה שלו.

המכשיר מחובר כל היום למטען הקיר וקצב הריקון גבוה מקצב ההטענה. זאת גם כאשר השימושים כמעט ולא קיימים.

לדעתי הבעיה אינה בסוללה.

אגב, ה- 700 הוא מאוד זמני. כפי שציינתי בכמה בדיקות שעשיתי סביבה יצא פחות. הדבר גם יכול להסביר את קצב הריקון הגבוה וקצב ההטענה הלא מספק וזאת גם כאשר הטלפון מחובר למטען שאמור להיות מהיר. ומה קורה כאשר מדובר במטען איטי יותר?

אני לא מבינה הרבה בנושא אבל לדעתי זו שוב אינדיקציה שעלולה להיות בעיה עם ההטענה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...