צריכה עזרה וקצת דחוף. הSGS3 התחרפן. אוכל סוללה כמו מטורף. תכלס כמעט שלא מתפקד - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכה עזרה וקצת דחוף. הSGS3 התחרפן. אוכל סוללה כמו מטורף. תכלס כמעט שלא מתפקד

ssib

Recommended Posts

היי לכולם.

משהו לא נעים במיוחד קרה לי השבוע עם ה-SGS3.

עד כדי כך לא נעים שכרגע הוא לא ממש מתפקד ורוב הזמן מחובר לחשמל כשהוא כבוי.

אבל נתחיל מהסיפור מהתחלה, אולי זה יעזור למשהו לפתור את התעלומה.

* * מצטערת על האורך, אבל זו באמת חתיכת תעלומה * *

השבוע התחיל מזה שרכשתי בדולר והתקנתי את הטאבטוק 4. במשך כמה ימים רצו 3 הגרסאות וקצת שגעו אותי (הישנה - מאמזון, הבטא ואז ההיא בדולר). לא זכור לי שהתקנתי אחרת. גם לא שהורדתי משהו מיוחד. כנראה איזה מסמך שהעלתי קודם לדרובוקס. אבל מדובר על וורד שאני כתבתי אז לא חושבת שאמורה להיות בעיה. האם משהו אחר ירד איכשהו דרך הדפדפן (גם שם לרוב שועל, אבל לפעמים המובנה ולפעמים אופרה) איני יודעת.

בכל מקרה, לקראת אמצע השבוע התחלתי להרגיש שיש בעיות עם הטלפון - הסוללה התרוקנה מהר מאוד ולקח לה הרבה זמן להטען.

עד כדי כך, שבלילה אז לרוב אני נשארתי עם הטלפון פתוח ומתעוררת עם 100% טעינה, התעוררתי עם טלפון הטעון על פחות.

במשך היום הטלפון היה כל או רוב היום מחובר למטען בעבודה. עדיין נרשמו בעיות.

הבעיות הלכו והחריפו עד כדי שביום רביעי לקחתי את הטלפון הישן שלי לעבודה וביקשתי שיתקשרו אלי אליו כדי לא לגמור ורוב שעות היום ה- SGS3 הוטען כשהוא כבוי (הטענה ממטען קיר).

חשוב לציין שבימים אלו (במיוחד לקראת יום רביעי-חמישי) כאשר הטלפון מחובר למטעון (לא מטען קיר) גם אם אינו כל פעילות יזומה על ידי, כלומר לבד מסינכרון המיילים, האווסט, ועוד כמה פעולות אוטומטית שאני יודעת שאישרתי (ומי יודע כמה שלא?) קצב פריקת הסוללה שלו גדול מקצב הטעינה שלה ולכן הסוללה מתרוקנת מרגע לרגע.

כאשר לאומת זאת הוא מחובר למטען קיר לא עושים איתו דבר הוא בסדר ואפילו נטען בקצב איטי - כמובן שלא צריך להתפרע ולחשוב ממש לדבר איתו. זו סתם תהיה הגזמה.

אמש הטלפון התחבר למטען הקיר בשעות הערב כשהוא עומד על אזור ה- 50% . הוא הוטען כשהוא כבוי. רק היום לקראת 12 בבוקר הוא הגיע ל- 100% הטענה.

פעולותי בשבת:

1.שיערתי שהבעיה היא תוכנתית.

2. ראשית, ניסיתי להסיר את 3 הטאבטוקים שרצו לי הטלפון. את שתי הרגילות הסרתי ללא בעיה (הישנה מאמזון והחדשה שרכשתי השבוע) את הבטא לא הצלחתי להסיר.

3. בעבר התייעצתי בפורום בקשר לרומים וספלאשי ייעצה לי להתקין אומגה. איכשהו זה לא יצא ונשארתי עם הסטוק אבל עם רוט (כך שמאז הוא לא התעדכן). אז חשבתי היום להתקין אומגה.

4. כאשר הטלפון על 100% טעינה חיברתי אותו עם כבל ה- , איתו הוא הגיע, למחשב.

5. באופן מאוד מוזר, ברגיע שהוא חובר למחשב הטלפון הודיע לי שהסוללה אינה עומדת על 100% אלא על כ- 40% טעינה.

6. ניסיתי לגבות את הנתונים למחשב (גיבוי רגיל של העתקת תיקיות) אבל כל הזמן נראה היה שהטלפון התנתק לי. מהכיוון של הטלפון נראה היה שהוא ממשיך להיות מחובר, אבל מהכיוון של המחשב נראה היה שאבד הקשר (אולי גם זה חלק מהבעיה בטעינה? - נשמע קשור)

7. בשלב כשלהו מצד אחד הגיבוי נעשה ממש קשה ומצד שני הסוללה כבר ירדה לאזור ה- 30% כך שחשבתי פשוט לנתק אותו. גם ככה לצרוב עליו רום חדש במצב הזה לא ממש נראה לי בטוח.

בכל מקרה, כרגע הוא בעיקר יפה (שמרתי עליו היטב עם כל הקייסים היקרים)

יעיל, לא ממש.

מבאס. כן!!!!

ניסיתי להסתדר לבד, נראה שלא ממש הלך. אשמח לעזרה.

שוב מצטערת על האורך

אודה מאוד לעזרה

(תכננתי לתקן אותו בסופש שיהיה לי לראשון, לא הולך לי. באסה :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תחברי אותו לשקע בקיר. תפעילי KIES דרך ה-WIFI ותגבי כל מה שאת צריכה, ואז תאפסי אותו ותצרבי עליו ROM (יש באתר הזה קישור) אפילו את הרשמי של סמסונג.

אם יש לך בעית תוכנה אני מקווה שזה יסדר.

אם יש לך קצר או משהו כזה... התופעות ימשיכו.

שימי לי שאם סימנת סינכרון ישומים דרך חשבון ה-, הוא יוריד לך למכשיר אחרי שתתקיני אותו מחדש את כל מה שהיה עליו מלפני זה, וזה עלול לכלול גם את הישום הבעייתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה (הכה זריזה) דני

1.כרגע הוא מוטען דרך מטען הקיר והוא עומד על כ- 29%. נראה לי שכדאי שאתן לו מעט להתטען (כך שכנראה לפני מחר זה כבר לא יקרה :(( )

2.לגבי היישומים, לדעתי כדי פחות או יותר למחוק את רובן מהמכשיר (גם כך הן נשארות בחשבון הגוגל) ואז להתקין אותן אחת אחת, גם לפי הצורך וגם כדי לבדוק מה לא עושה צרות, לא?

3. אני טועה אם זה אולי משהו עם הסוללה, כי ראיתי תופעות שקשורות הן בה והן בFBHX, ה- אבל הריקון המהיר אינו קשור לכניסה.

מצד שני, יש לי חדש שהכל תוכנתי.

4. לגבי הרום, לפני שאני מתקינה את האומגה אני גם צריכה להתקין קרנל או שהאומגה כבר בא עם אחד?

5. KISS זו באמת אופצייה הגיבויע הטובה ביותר, לא כדי להתקין משהו ממה שהומלץ פעם פה באתר או שהיא פשוט בטוחה ואני צריכה עכת משהו בטוח שגם תומך ב-WIFI ואת זה היא יכולה לתת לי ואחרות פחות?

ותודה, גם אני מקווה שזה תוכנתי ושזה יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקיני את האפליקציה GSAM Battery Monitor

והיא תגיד לך בדיוק מה זולל לך את הסוללה, אם זו אפלקציה שפתחת, ברקע או אפילו וידג'ט במסך הראשי שלך.

ככה אני גיליתי וידג'ט שהתקנתי שזלל 30% מהסוללה בכמה שעות בודדות...ואחרי ימים של תסכול, האפליקציה הזו פשוט פתרה את התעלומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה עמרי

עושה רושם שאת רוב הסוללה אוכל המסך (והוא נמצא על ההגדרות הנמוכות ביותר)

מעלה צילום מסך של פרטים היסטורים שצילמתי לפני מספר דקות (מאז כיביתי אותו כמובן) אולי יאמרו משהו למישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהמכשיר יחד עם המסך נשארים ערים ודלוקים..

תתקיני את האפליקציה שכתבתי לך, ואחרי קצת זמן תוכלי לבדוק מה לוקח את הסוללה ומה משאיר את המכשיר ער באופן וודאי.

יכול להיות שזו שפשוט גורמת למכשיר להישאר ער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, d30DK

התקנתי אותה. היא לא הראתה לי יותר מידי אבל כמו שצילום המסך מראה הסוללה שלי באמת במצב רע כך שאין לי זמן לבדיקות. הקטע ההזוי זה גם הזמן שלוקח לה להטען אפילו כאשר הטלפון כבוי.

ניסיתי להשיג סוללת חלופית מחברים (אין בעיה לקנות, אבל לפני שאני רוכשת עדיף לבדוק אם זו באמת הבעיה) אבל נראה שאין לו :(

משעשע, סביב המון SGS3 (כל כך הרבה שזה נהיה קצת מבאס, אבל שיהיה) אבל חלופיות איין.

עריכה:d30DK

שוב תודה רבה, נשמע שיש משהו בדברייך. אתן לסוללה קצת (הרבה) להטען ואבדוק מהוא אותו יישום זדוני שמשאיר לי את המכשיר ער ושותה לו את המיץ בעיק'ר את הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היסטוריית הסוללה שמופיעה בגרף שפרסמת היא עבור זמן שבו המכשיר לא היה בשימוש? או שהוא היה בשימוש פעיל?

אם הוא היה בשימוש פעיל אז הגיוני שהסוללה תאכל מהר - ברוכה הבאה לעולם הטלפונים החכמים...

אם הוא לא היה בשימוש, אז הבעיה היא בוודאות באפליקציה ו/או הגדרת מכשיר כלשהי (למשל סינכרון תמונות פייסבוק שבגלל כמות גדולה של חברים פועל 24/7, זה קרה לי בתקופת ה-HTC Sense עם פונקציית הסינכרון המובנית שלו "Facebook for HTC Sense") שגורמת למכשיר שלך לא להיכנס למצב שינה, וככל הנראה לזלול כמויות גדולות של אנרגיה.

בכל אופן אני התכוונתי יותר לחלון הזה, שמראה איזו אפליקציה עושה שימוש בסוללה:

http://droidlessons.com/wp-content/uploads/2011/10/batteryusage_thumb.jpg

דבר נוסף שכדאי לעשות זה להתקין את הווידג'ט הזה:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.bmw&hl=en

שיראה לך כמה mAh המכשיר שלך צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

תודה על התשובה עמרי.

מצטערת שאתמול לא יצא לי להגיב אבל בהחלטת ראיתי את תגובתך ואף הורדתי את הווידג'ט עליו המלצת.

באשר להיסטוריה.

אני בושה לומר שאיני בטוחה - צריך לחקור את הפיצ'ר הזה ולצערי טרם יצא לי וכעת אני עמוסה בעבודה כך שלא יצא לי היום (או השבוע למען האמת).

1. אני יודעת שהמסכים של המכשירים האלה נוטים לאכול ולא בעדינות. זאת בין היתר עקב גודלם. לכן בין היתר אני מקפידה להשאיר את המסך כל הזמן על הגדרות נמוכות ביותר, אלא כמובן אם יש לי סיבה אחרת (אור שמש חזק למשל).

2. המכשיר כל הזמן בסנכרון אקסצ'נג' וסנכרון טאבטטוק. חוצמזה פועל ברקע האווסט ועוד משהו אבל גם הוא לא אמור לסנכרן נתונים באופון רציף לפי מיירב ידיעתי. מעבר לכך אינו מסונכרן עם , בטח שלא על העלאת רצופה. מצד שני בהחלט ייתכן ויש משהו שאיני מודעת לו

3. קודם כאשר התייחסתי לתצרוכת סוללת שאבתי את המיידע מהחלון עליו דברת. בכל מקרה אעלה תמונת מסך בקרוב (כרגע הוא שוב בטעינה כשהוא סגור)

4. כאמור, הורדתי את הוויג'דט. משהו מסויים שאתה רוצה (ממליץ) שאבדוק שם?

5. אמרו לי שייתכן בהחלט שיש לי בעיה בשקע הטעינה ונשמע שזה דווקא דיי מסדר עם הנתונים. אמרו לי שטיפול כזה אמור לעלות כ- 120 ש"ח אולם מבירור קצר נראה שבת"א לפחות במקומות שביררתי לוקחים יותר :(

נראה לי שיש הרבה מעבדות סלולאר באלנבי, העליה והסביבה הזו. מישהו מכיר אולי אחת אמינה, מומלצת וכזו שנותנת גם מחירים טובים וגם אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...