בעיה בחילוק מחיצות מקבל הודעת שגיעה במחיצה הרביעית - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחילוק מחיצות מקבל הודעת שגיעה במחיצה הרביעית

SPONER

Recommended Posts

מה שאמרתי הוא שאני לא רואה בכלל סיבה לעשות יותר ממחיצה אחת, ורק אם ממש מתעקשים אז שתי מחיצות.

מדריך בעברית למה? לתוכנה שנתתי לך לינק? היא די מסבירה את עצמה. בוחרים שם לכונן הוירטואלי, בוחרים תיקייה, וזהו. מסמנים גם את תיבת הסימון למטה שדואגת לכך שהכונן הוירטואלי ישאר גם כשתפעיל מחדש את המחשב (אחרת הכונן יעלם).

לא הבנתי מילה מהמשפט האחרון שלך. לשנות שם של מה?

אני לא מצליח לשנות לתת שם לכונן , נגיד ,"תוכנות " שיקראו לכונן תוכנות .

במקום זה כתוב לי LOCAL DISK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשוב כן

ועם הווירטואלי ללא שם ללא זהוי הכונן זה ממש לא עוזר שיש רק אות

בבקשה אם אתה מפסיק לעזור לי ואין לך מה להציא תגיד לי באשכול בבקשה שאני לא יצפה סתם .

וכמובן שניצל תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה אז לעשות תיקיות עם שמות בכונן C?

שים לך תיקייה אחת בשם "documents", תיקייה בשם "music" וכן הלאה. אה, רגע, כבר עושה את זה בשבילך! הוא אוטומטית יוצר תיקיה בשם My Documents, תיקייה אחרת בשם My Music ותיקייה בשם My Pictures.

אפשר גם בעברית (אני אישית מעדיף אנגלית כי יש תוכנות שלא אוהבות שמות קבצים בעברית). במקום לפתוח את "המחשב שלי" תפתח את כונן C ושלום על .

אתה יכול גם לשים קיצורי דרך לתיקיות האלה (לדוגמה ב-favorites שמופיעים לך בצד שמאל של סייר הקבצים).

למה כל כך חשוב הסדר הזה? זה נראה כאילו אתה עושה מאמץ רב לפתור בעיה שלא קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה אז לעשות תיקיות עם שמות בכונן C?

שים לך תיקייה אחת בשם "documents", תיקייה בשם "music" וכן הלאה. אה, רגע, כבר עושה את זה בשבילך! הוא אוטומטית יוצר תיקיה בשם My Documents, תיקייה אחרת בשם My Music ותיקייה בשם My Pictures.

אפשר גם בעברית (אני אישית מעדיף אנגלית כי יש תוכנות שלא אוהבות שמות קבצים בעברית). במקום לפתוח את "המחשב שלי" תפתח את כונן C ושלום על .

אתה יכול גם לשים קיצורי דרך לתיקיות האלה (לדוגמה ב-favorites שמופיעים לך בצד שמאל של סייר הקבצים).

למה כל כך חשוב הסדר הזה? זה נראה כאילו אתה עושה מאמץ רב לפתור בעיה שלא קיימת.

אתה צודק , אני פשוט נראה לי שיותר נוח ונעים דרך כוננים (ואני מגזים בעניין) אבל באמת שאני מסתכל על כונן זה נראה סדר כזה ,אין לי מושג ,אבל כנראה אני יעשה כמו שאתה ציינתה או כוננים מוגבלים מראש

אבל שניצל אני חייב לקבל תשובה לגבי מה ששאלתי קודם ,

האם אם יש איזה סיכון בלחלק למחיצות מרובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאתה לא צריך לצטט כל הודעה שאתה מגיב אליה. תשתמש בכפתור תגובה.

אם אתה יודע מה אתה עושה, אין שום סיכון. הבעיה היחידה היא שיכול להיות שמחיצה אחת תתמלא ואז תיתקע (גם ככה הכונן שלך לא גדול במיוחד). סתם לדוגמה, כונן C שלך הוא רק 50gb, וב- 7 התיקייה c:\windows מתנפחת עם הזמן ויכולה להגיע לעשרות ג'יגות. תוסיף לזה כל מיני תוכנות וקבצים שאתה חייב להתקין על C (יש תוכנות שפשוט לא נותנות לך ברירה) ופשוט יגמר לך המקום.

בעבר היה נהוג לחלק למחיצות כי היו מערכות קבצים שפשוט לא תמכו במחיצות מעל גודל מסוים (לדוגמה FAT32 שהייתה נפוצה לפני NTFS ויכלה להכיל רק עד 128gb או אפילו רק 32gb ב- 2000). היום זה פשוט כבר לא נחוץ (NTFS יכולה להכיל עד 256TB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציטוט זה מהרגל , אם מפריעה לך אז סבבה .

האם אפשר להתקין תוכנות על כונן אחר ? לא C?אני רוצה אותו נטו .

כשיש בחירה איפה להתקין את התוכנה אני בוחר בכונן שהוא לא ברירת מחדל ©

האם עדיין זה מתקין לי על C?

אני מפרמט מחדש עקב בעיות מציקות עם הווינדוס ,כמה אתה ממליץ לתת לC? בלהתחשב שאני רוצה רק למערכת הפעלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סיבה יש לך להפריד בין מערכת ההפעלה לבין התוכנות? גם ככה כשאתה מתקין מחדש את מערכת ההפעלה אתה צריך להתקין מחדש את כל התוכנות.

כמו שכבר אמרתי, אתה מנסה לפתור בעיה שלא קיימת.

תוכנות שאתה מתקין עדיין לפעמים מתקינות קצת דברים על C, אבל זה בדרך כלל לא קריטי. התיקייה עצמה של יכולה להתנפח - לדוגמה, במחשב שאני עכשיו נמצא עליו תיקיית תופסת 50gb.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי מחולק.

ולא פירמטתי אף פעם חוץ מהתקנה. יש אימאג של C וב 10 דקות יש שיחזור מלא שלו

גם שרוב תוכנות ב D .

תחלק עד שיגמרו האותיות של הכוננים אם בא לך. זה ממילה חלוקה לוגית ולא פיזית.

נ.ב

ואם דיסק מחולק כל קבצים של יושבים בהתחלה של הכונן ושם הוא הכי

מהיר

וגם בטוח יותר לשתף כוננים ברשת. C שלי אך פעם לא משותף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל לסיכום כמה להגדיר לכונן C? אני לא בא להתווכח

אני פשוט מחוסר ידע והבנה בנושא.

ואם אני מנקה עם סיקלינר או כל מיני תוכנות האם הכונן עדיין יתנפח ?

IVAN

לא הבנתי מה אתה בעצם אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר את זה עוד פעם בבקשה

ואם דיסק מחולק כל קבצים של יושבים בהתחלה של הכונן ושם הוא הכי

מהיר

וגם בטוח יותר לשתף כוננים ברשת. C שלי אך פעם לא משותף.

אם מה שאתה אמרתה קשור למהירות שמערכת ההפעלה תעבוד אז זה כן חשוב לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמובן קשור למהירות - זה מה שכתבתי !

אז תסביר בבקשה לא הבנתי את מה שכתבתה !

ואם אתה לא רוצה להסביר ,

אז תגיד לי בבקשה מה אני עושה כדי שיהיה יותר מהיר ?

מימה שאני מבין זה שאם דיסק מחולק כל הקבצים של הווינדוס נמצאים בהתחלה של הכונן ושם הוא הכי מהיר .

אבל מה שאני לא מבין , מה זה דיסק מחולק אצלך?

אני סה"כ רוצה לדעת מה הכי טוב לעשות יאלה לא אכפת לי כבר מהסדר של כוננים שלכל כונן יהיה נושא אבל תכידו מה הכי טוב למחשב שהמערכת תרוץ?

כמה לשים בC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...