קירור מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים

Vatos-Locos

Recommended Posts

אוקי אני שוקל עכשיו לקנות מים אחרי שהרעש פשוט שיגע אותי מהמאוררים

בקיצור יש לי כמה שאלות

1. עד כמה מים טוב, אני עם 3 סמארט פאן וספארק7+ כולם בחצי מהמהירות שלהם, ואני לא מרוצה מהיכולות במיוחד

אני רוצה שהערכה תשתלט על כל החום שיוצא מהמעבד ולא אכפת לי איך..

ספארק7+ ו3 סמארט פאן כולם על מקסימום עושים את העבודה מ-צ-ו-י-ין !

אבל אני לא מסוגל להיות בחדר ברעש כזה... זה פשוט נוראי

בקיצור ולעניין אני רוצה את אותו אפקט למעבד כמו המצב שהצגתי מקודם, רק בקירור מים

אני רוצה ערכה שתבוא מוכנה כולל הכל, לא בא לי לקנות לבד בלוק וזה וזה וזה..

כמה יעלה לי כל הערכה ואיזה הכי טוב לקחת אני רוצה משהו שיתן לי כמו שאמרתי ביצועים ששויים את ההחלפה !

ועוד משהו, חשוב לי שהערכה תיהיה שקטה הכי שאפשר כי הבנתי שיש מאורר שמקרר את הקופסא עם המים.. אני רוצה שהוא יהיה איכותי ושקט מאאאאאאווווודדד מאודד...

ושאלה אחרונה אחרונה אחרונה אחרונה... אם יש לי למעבד אני בכלל צריך מאוררים במארז?

מה יש עוד לקרר חוץ ממעבד

הכרטיס לא מתחמם

לכרטיס מסך יש מאורר קטן עליו (40מ"מ) שהוצאתי ממעבד 2 וחיברתי לו על הסינק..

אפשר לארגן עוד מאורר כזה לשים על הגשר הצפוני במקרה והוא יתחמם (אני באוברקלוקינג ל3גיגה)

והזכרונות לא נראה לי שצריכים קירור

הספק כוח מתקרר מהמאורר שלו (שלא מוציא רוח בגרוש אבל מסתובב.. זיגזג אמרו שזה בסדר)

עריכה: יואו סליחה על ההודעה בפורום מודינג שתי היו פתוחים ובטעות שמתי את ההודעה בחלון הלא נכון.. :)

עריכה2: אני יודע שחברת Tt הם אחלה בקירור אוויר, איך הם בקירור מים?

חיפשתי בארץ את האקווריוס3 ולא מצאתי.. רק את 2

בזיגזג ציינו שהמערכת (גירסא 2) היא אמינה פשוטה להרכבה ושקטה בטירוף!

מה אתם אומרים על המערכת קירור הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.emp.co.il

יש כאן סקירה על המערכת הזו. אני לא בטוח אם הרדיאטור שלה עם מאוורר 12 ס"מ תהיה שקטה וגם יעילה מספיק.

זה נכון לכל מאוורר כמובן .

כמובן שיש גם מערכות אחרות.

במארז תצטרך כנראה מאוורר שמוציא אוויר החוצה. אתה כבר תראה לפי הטמפרטורות של הלוח.

אפשר להאט מאווררים ע"י חיבורם ל 5V במקום ל 12V .

קח בחשבון שמערכת כזו תהיה טובה למחשבים הבאים. לדעתי זו השקעה משתלמת לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת תיהיה טובה למחשבים הבאים?

זה בא עם בלוק סוקט 478.. המעבדים של המחשבים הבאים לא היו על הסוקט הזה

בכל מקרה חשבתי על EMP אבל מהסיקור הבנתי שהמאורר שמגיע איתה ממממממממממממש לא שקט!

אז לא עשיתי בזה כלום

כי זאת מערכת שעולה אלף שקל..

אם אני משקיע כל כך הרבה כסף יש לי ציפיות מאוד גבוהות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים..

דבר ראשון :

לפי שאתה נכנס למשהוא חדש תמיד כדאי לחקור עליו קצת .. כדי שיהיה לך אפילו ידע בסיסי , ושלא יהיו לך יציאות כמו זו:

"ועוד משהו, חשוב לי שהערכה תיהיה שקטה הכי שאפשר כי הבנתי שיש מאורר שמקרר את הקופסא עם המים.. "

דבר שני: זה לא עסק זול , בשביל ביצועים תצתרך להשקיע

בשביל ביצועים תמיד יהיה עדיף לך ללכת על מערכת מותאמת אישית ולא על ערכות ..

הטרמלטייק שקטה מאוד מאוד , אבל הביצועים שלה בקאנט , יש מערכות שנותנות אותו שקט או ממש קרוב אליו וביצועים גבוהים בהרבה..

לא חובה להוסיף מאווררים במארז אבל לא יכולה להזיק סירקולציה טובה.. קח תמאווררים שלך ותפעיל אותם על 3-4 וולט , לא תשמע אותם..

בקשר לשינויים בסוקט , זה לא ממש בעיה.. תוכל לבנות איזה מתאם מפלסטיק , אזיקונים או משהוא דומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח כה באמת בקטע של הקירור מים אני בקנטים! אני אפילו לא יודע איך נקרא הדבר הזה עם הפסים מברזל שעוברים דרכו המים לקירור חחח

בקיצור.. אני יחשוב הרבה לפני שאני יחשוב להשקיע 1000+ שקל בגלל שאם אני משקיע כל כך הרבה אמרתי שיש לי דרישות גבוהות הן מבחינת והן מבחינת שקט!

תודה רבה לכל מי שעזר ( תודה לשניכם :) )

לילה טוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למערכת שתמלא לך את הצפיות תצתרך יותר מ 1000 שקל :)

והדבר הזה נקרא רדיאטור , תקרא תמדריך שפורסם בפיסי ספוט , מקום טוב מאוד להתחיל בו :).

ואגב , הפתרון הזול ביותר , ובדרך כלל הטוב ביותר זה לבנות בעצמך ..(תחלקים הפשוטים לפחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...