יצאת צדיק! - טכנאי מחשבים. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצאת צדיק! - טכנאי מחשבים.

Ran B

Recommended Posts

אני, ובטוח שגם רבים מכם, היתי לוקח את ה100 150 ש"ח לביקור כי זאת העבודה ואני עושה אותה מה זה משנה לי אם התנתק הכבל או נשרף המעבד, את ה100 שקל היתי לוקח בכל מקרה על הנסיעה הזמן ועל העובדה שזאת העבודה שלי.

המשפחה היתה משלמת בכל מקרה כי היא חייבת אין לה בררה, זה חוקי, אם הם לא היו משלמים אז...ביי ביי סבתא :behead:

;D

זה שיצא צדיק לא בהכרח היה צדיק אולי הוא גר במרחק 10 דקות נסיעה משם אולי הוא היה באזור והחברה שלחה אותו אז הוא לקח

רק 50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עצוב שאנשים במדינה שלנו משתמשים בידע שלהם כדי לדלות מלא כסף ולהשתמש במילים גבוהות ולא מובנות על הצרכן הקטן. ההוא שזיבל את השכל על הסיסטם, נראה לי הוא בעצמו לא הבין מה הוא אומר. זה פשוט עצוב לדעת שמרמים כדי לקחת עוד כסף.. או פשוט מרמים בשביל הרמאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Force-Adept,

זה מה יש במדינה הזאת -אתה באמת מצפה שתהיה אכיפה מסויימת בדברים האלו? הרי זה לא יקרה בשום אופן.

כל אחד יכול לפרסם את עצמו ולהציע את שירותיו גם אם הוא בור בנושא, הרי בכל זאת הטכנאים מגיעים לאנשים שאפילו מפחדים לפתוח את המחשב (!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה ידוע שיש הרבה רמאים בתחום תיקוני המחשב כבר לפני שראיתי את התוכנית ידעתי אם מי יש לנו עסק כי כמה שהעסק נראה "יותר מסובך" אפשר לעבוד על הבנאדם יותר כי הרי הוא לא מבין כלום.

בקשר לתגובות פ שמה לוקחים כסף אפילו לבד אפשר לתקן את זה אתם פשוט לא מבינים עד כמה אנשים לא מבינים במחשבים אבא שלי שהוא היה עוד מוכר מחשבים היה יוצא כול שבוע יום אחד ונותן שרות למי שקנה ממנו את המחשב ויש לו בעיות הוא היה נוסע על חשבונו לבית הלקוח מתקן את הבעיה וכול עוד יש אחריות או משהו שלא עולה כסף הוא לא היה לוקח אגורה, היו הרבה מאוד פעמים שהזעיקו אותו בגלל "מדפסת שלא עובדת" הוא הגיעה לבית של החקלאי הזה שקנה ממנו מחשב ולא מבין כלום בזה והופ ראה שהכבל של המדפסת מחוץ לחשמל והאיש עוד התלונן בטלפון שהוא מכר לו משהו דפוק וזה לא קרה פעם אחת אלה הרבה פעמים.

בקשר לתוכנית הזאת יצאת צדיק אני לא מאמין בה תחשבו בנאדם שיש לו במקרה מלא פניות ביום אחד בה רואה בעיה פשוטה איןם לו זמן להתעקב לוקח תשלום קטן ומהיר והולך אבל אם במקרה לא היו לו פניות באותו היום הוא יכל להגיד וואללה אין עבודה היום בוא נכניס כסף על חשבון הלקוח ואף אחד לא היה יכול לדעת אז במקום לקרוא לתוכנית הזאת "יצאת צדיק" הייתי קורה לה "יצאת צדיק במקרה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מגעיל

מזכיר לי שפעם כשלא הבנתי כ"כ במחשבים אז העברתי ת'ספק שלי של המחשב הישן מ 220 ל 110 וולט (כדי שיצרוך פחות ;D) ואחרי שהוא התפוצץ כמובן התקשרתי לטכנאי שלי והחלאה אשכרה לקח לי 180 שקל על ספק 250 וואט AT!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי שפעם כשלא הבנתי כ"כ במחשבים אז העברתי ת'ספק שלי של המחשב הישן מ 220 ל 110 וולט (כדי שיצרוך פחות ) ואחרי שהוא התפוצץ כמובן התקשרתי לטכנאי שלי והחלאה אשכרה לקח לי 180 שקל על ספק 250 וואט AT!

בן כמה הייתה וסליחה אם זה אישי אבל בן כמה את עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גם אני עשיתי את זה ב 386 שלי.. פשוט העברתי את הכפתור ונתתי לאחותי להדליק את המחשב (כדי שלא יאשימו אותי) :D

לא ידעתי שזה מה שיקרה אבל זה עשה הפסקת חשמל בבית ולא יודע כמה שילמנו על זה...

הייתי בן 8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה! המחשב שלנו לא עבד כמו שצריך וניסיתי לשחק עם הכבלים. פתאום ראיתי כפתור. חשבתי שזה כפתור קסם והזזתי אותו וניסיתי להדליק את המחשב... =\

המחשב במילא היה גמור אבל...

בכל מקרה זה היה בערך כשהייתי בן 8 =P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא זוכר בן כמה הייתי

סביבות ה 10-12 אני מניח

מי ידע משהו בזמנו? כולנו היינו טפשים כשהיינו קטנים ;D

אגב Force-Adept, כפתור קסם?? :lol:

עריכה: שכחתי לכתוב, אני עוד מעט בן 18

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא זוכר בן כמה הייתי

סביבות ה 10-12 אני מניח

מי ידע משהו בזמנו? כולנו היינו טפשים כשהיינו קטנים ;D

אגב Force-Adept, כפתור קסם?? :lol:

כשהמחשב בקושי עובד ואתה בן 8 ורוצה לשחק על 386, כל כפתור יכול לסדר את הבעיה ^_^.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפרתי את זה בת'רד אחר שהיה ממממממזמן....(!)

תארו לכם מצב שבו:

אתם ילדים קטנים,

יש לכם דיסק קשיח 2GB סה"כ, הוא מתמלא לו עם משחקים...

אתם מחפשים איפה לפנות מקום

פתאום נתקלים באיזו תיקיה ששמה System ( ב-WIN95 )

אתם רואים במאפיינים שהיא תופסת יותר מ-100 מגה (!), לא תמחקו שם קבצים כדי לפנות מקום?

;D

פתאום בהפעלה הבאה המחשב לא עולה :o :'( ;D

- כיתה ד'... :P ;D

מי אמר שמטעויות לא לומדים....אני למדתי רק דרך טעויות. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מגעיל

מזכיר לי שפעם כשלא הבנתי כ"כ במחשבים אז העברתי ת'ספק שלי של המחשב הישן מ 220 ל 110 וולט (כדי שיצרוך פחות ;D) ואחרי שהוא התפוצץ כמובן התקשרתי לטכנאי שלי והחלאה אשכרה לקח לי 180 שקל על ספק 250 וואט AT!

:lol:

וכפתור קסם :lol:

אני לא זוכר איזה מחשב לאח שלי היה פעם, נראה לי עוד לפני ה386, זה היה מסך והמחשב הציג רק צבע ירוק!

חשוב לציין שפעל שם דיגר, אני לא זוכר עם הדיגר היה על הכונן קשיח או על דיסקט של מטר על מטר (אתם יודעים למה אני מתכוון),

אבל היה מאוד כיף לשחק בדיגר.. :P

חבל שלא שמרנו אותו.. ::)

המחשב של חבר שלי (הישן שלו), מחשמל ! אם נוגעים מאחורה או משהו - חוטפים זרם!

(כנראה לא מחובר לארקה).

אני רוצה לראות טכנאי, מה הוא יעשה?

האם הוא יהנה מהזרמים ולא יפסיק לגעת? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...