יצאת צדיק! - טכנאי מחשבים. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצאת צדיק! - טכנאי מחשבים.

Ran B

Recommended Posts

זה רק מראה לכם עד כמה שאנחנו פראיירים... אני לא אומר להיות לא הגון , אני אומר שאנחנו לוקחים 50שקל על כל דבר שאנחנו עושים מקסימום בעוד שהם לוקחים 200שח על חיבור כבל!

החוק מאשר לטכנאי (לא רק של מחשבים, של כל מוצר), לחת עד 200 שקל לביקור בית ובדיקה פשוטה.

המחיר זה לא רק על העבודה.

זה גם על הנסיעה, העובדה שהוא "ביזבז" זמן ולא תיקן דברים אחרים במעבדה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם היו מגישים לי מחשב עם בעיה של כבל IDE מנותק הייתי גובה 600 שקל מבלי נקיפות מצפון . הסבר -

כולנו יודעים שעל מנת לנתק כבל IDE יש צורך בכח (ובכבלים עקשניים לא מעט ממנו), מה שאומר שמישהו (שכנראה לא מבין ) פתח את המחשב ושיחק עם הרכיבים . אם אני בתור טכנאי הייתי רואה את הבעיה הזו הייתי גובה 600 שקל רק על רוח השטות של מי ששיחק עם כבלי המחשב מבלי שיהיה לו מושג קלוש בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו מגישים לי מחשב עם בעיה של כבל IDE מנותק הייתי גובה 600 שקל מבלי נקיפות מצפון . הסבר -

כולנו יודעים שעל מנת לנתק כבל IDE יש צורך בכח (ובכבלים עקשניים לא מעט ממנו), מה שאומר שמישהו (שכנראה לא מבין ) פתח את המחשב ושיחק עם הרכיבים . אם אני בתור טכנאי הייתי רואה את הבעיה הזו הייתי גובה 600 שקל רק על רוח השטות של מי ששיחק עם כבלי המחשב מבלי שיהיה לו מושג קלוש בנושא.

אני חושב שקצת הגזמת בתגובה

אבל להבדיל מאותם שרלטנים אני בטוח שאתה תתן הסבר מפורט מה לא לעשות ולא תשאיר אותם בבורות כדי שיתקשרו אליך עוד פעם ויבזבזו עוד 600 (!!!) שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאלימאן, מדובר בהטעיית עריכה...

במחשב היה אחד והוא היה הראשי, לכן מערכת ההפעלה לא עלתה בכל פעם שהם התלוננו על הבעיה.

במקרה המצולם, מראים אותו מחזיר את המחשב למקומו בעוד הוא פועל, שזה גם לא דבר חכם במיוחד לעשות, אבל בכל מקרה, יותר מכונן קשיח אחד לא נראה לי שהיה שם, וגם אם כן, ניתוקו לא אמור להוות בעיה במקרה הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחידי ששם לב שהראשון שהחליף את הכונן גם החליף נפחים?, היה כונן 60 והוא שם 40, לקח לעצמו את ה60 ועוד דרש 400 שקל.

גם טכנאי הבית לא היה מי יודע מה מבריק, נתן עצות מטומטמות, למה לא להשאיר את המחשב דולק? ביגלל סרג'ים.

*נקודה להבהרה, המחשב ישרף אם יש סרג' גם אם הוא דולק וגם אם הוא כבוי (או לפחות הספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמציק היה שהם אמרו שהמחיר של זה שניסה להחליף תהארד דיסק היה גבוה מידי..

זה ממש לא נכון

אומנם היו כאלה שלקחו 55 שקל על תיקון וזה ובאמת אנשים טובים

אבל עדיין

רק הנסיעה והכל ביזבוז זמן וזה

יש 200 שקל עבודה

ועוד 400 שקל הארד דיסק,

בגלל שגם הטכנאי וגם החנות שממנה הוא קונה את ההארדיסק צריכים להרויח

זה מחיר נחמד לכל אחד.

במקרה שההארד דיסק היה מתקלקל באמת.....

עוד משהו

חבל כמו שמי שהזכיר למעלה לא התקשרו לזיגזג :P

בכל מקרה, אני בספק אם בתוכנית הזאת אין קומבינות באלאגנים

כמו זה שלקח 55 שקל

לפי דעתי איך שהוא מקושר לתוכנית וזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מראה עד כמה המצב בארץ עלוב!!

מתוך 10 רק 3 הצליחו...

ועוד איזה בעיות... אפשר לחשוב דיסק בכונן או יציאת הכבל של הדיסק.. זה ממש לא מוכיח כלום.

הקטע שהרג אותי זה שהבחור שאמר שההרד דיסק לא עובד..

והוא אמר אפילו שההרד לא תקין! פתאום שהיא הייתה צריכה את העבודה שלה פתאום ההרד דיסק עובד והוא העביר את העבודה שלה.

כמובן שהבחור של הSystem עשה בושה לעצמו שהוא בכלל דיבר! ואיך הם נכנסו בו שהם שאלו איך נמנעים מזה! והוא היה בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה, הרעיון של התוכנית הזו היא למצוא אנשים ישרים ואמינים ללא קשר לסיבת התקלה.

התקלות שהם יוצרים כל כך פשוטות בכדי להראות שיש חולרות שגם על דברים כל כך שקופים ושטותיים עובדים על אנשים

ללא כל רחמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מראה עד כמה המצב בארץ עלוב!!

מתוך 10 רק 3 הצליחו...

ועוד איזה בעיות... אפשר לחשוב דיסק בכונן או יציאת הכבל של הדיסק.. זה ממש לא מוכיח כלום.

הקטע שהרג אותי זה שהבחור שאמר שההרד דיסק לא עובד..

והוא אמר אפילו שההרד לא תקין! פתאום שהיא הייתה צריכה את העבודה שלה פתאום ההרד דיסק עובד והוא העביר את העבודה שלה.

כמובן שהבחור של הSystem עשה בושה לעצמו שהוא בכלל דיבר! ואיך הם נכנסו בו שהם שאלו איך נמנעים מזה! והוא היה בשקט

אם הוא היה אומר שזה הדיסקט יש הרבה אנשים שלא היו מוכנים לשלם 100-200 שקל על 3 דקות....

אז חלק ממציאים דברים בשביל שאחר כך לא יהיו בעיות תשלום....

לפחות הוא לא רימה במכיר ועשה את העבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממממ ......

באמת חבל שהם לא התקשרו אלינו .

הייתי בא לשם , חונק את הסבתא , מפחלץ אותה בכל המאכלים הארורים שלה , קושר אותה לתקרה באמצע הסלון , ואולי אז הייתי מסדר להם את המחשב , ודורש מהם פיצויים על כל העוגמת הנפש שהתוכנית המקוללת הזאת עשתה לי .

נ.ב.

שילכו לעזאזל עם הגנאדי שלהם ...

היו צריכים לשים שם מארז ריק , ואז להזמין טכנאי ולהגיד לו שהמחשב לא נדלק .... הייתי משלם הרבה כדי לראות את הבעת הפנים של כל הטכנאים האלה .

מה לא עושים בשביל הרייטינג ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב

זה נכון, ואני דיי תומך במובן מסויים של הבחור שאמר שזה היה בעיה בסיסטם וזה

יעני, אני אישית, עבדתי עם אבא שלי בתיקונים של ממד וכאלה כמה פעמים

צריך לשמן משהו או זה

דברים ממש קטנים

לא לוקחים הרבה כסף

150 בשביל ביקור

אנשים רואים מה עושים בדקה ופשוט לא מוכנים לשלם..

אז חייבים לעשות כאלה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...