פרוייקט תיקון והשמשה נוסף! והפעם: אייפון 4 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט תיקון והשמשה נוסף! והפעם: אייפון 4

הדוד משה

Recommended Posts

יש לך כיוון איך להחליף את המסך או שאתה רוצה מדריך מצולם?

האמת שמזמן רציתי לעשות מדריך מצולם להחלפת מסך לאייפון 4 אבל לא הייתה התעניינות.

המסך של אשתי שבור ואולי כן אצלם אם אתה רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מייל כזה מאיביי:

Hello *username*

We're writing to let you know that this listing for an item you won or bid on is no longer available:

151124922065 - OEM LCD Display Touch Screen Glass Lens Digitizer + GSM for Apple4 iPhone4 4G LE

We understand this may be disappointing, but occasionally we need to remove listings. In some cases, the item itself is fine, but was listed in a way that didn't follow eBay's guidelines.

Here's what you can do next:

-- If you already paid, received your item, and you're satisfied, please disregard this notice.

-- If you won the item but haven't paid, don't pay. Since eBay removed the listing, you're no longer obligated to go through with the transaction.

-- If you already paid for this item through eBay, and it's past the estimated delivery time, you can open a case in our Resolution Center. Click the link below, and select the "I haven't received it yet" option. This will guide you through the process of opening a case.

http://resolutioncenter.ebay.com

זה נשלח כ-6 שעות אחרי שבוצעה ההזמנה בהצלחה. המשמעות היא שהמוצר לא ישלח בכלל, או שהוא נשלח ופשוט כבר אינו זמין לקניה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא קיבלת הודעה מהמוכר שהמוצר נשלח ויצא לדרך אז הוא לא נשלח, פנה אליו ותגיד לו שאתה רוצה ריפאונד.

בדוק בפייפל אם התשלום ירד, אולי בכלל קיפלת כבר ריפאונד.

כנראה שהמוצר לא תאם לחוקי מבחינת זיוף או משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה, אבל קודם כל, שיהיה בהצלחה.

ואני רק רוצה לשאול שאלה קטנה, עידן, מה הסיכוי שיש לך גם רכיבים של 3GS? יכול לחסוך לי המתנה של כמה שבועות

במקרה גם המעסיק שלי נתן לי שהוא רצה לזרוק ואני רוצה לתקן, אבל במקרה שלי זה 3GS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה חלק, יש לי כל מני שאריות של 3GS, דבר איתי בפרטי.

בכל אופן חברים, רציתם מדריך? קיבלתם....מדריך מצולם להחלפת מסך וכפתור הבית באייפון 4, תהנו:

http://hwzone.co.il/community/threads/533436-%D7%A7%D7%A6%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%99%D7%97%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%95%D7%9B%D7%A4%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9F-4?p=4789750#post4789750

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף מתברר שזה בכלל 3G ולא ה-S, אבל לא נורא..

בכל מקרה בינתיים אני רואה שאני צריך את הכיסוי האחורי כולל הכפתורים, אבל אני אבדוק מחר-מחרתיים יותר לעומק, כשאני אשיג כבל להטענה, אם הוא עדיין עובד והמסך תקין או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף גב אחורי לאייפון 3G או 3GS זה לא סיפור פשוט.

באייפון 4 אתה פותח את הגב עם שני ברגים, באייפון 3 או 3GS אתה צריך להוציא קודם מסך, לפרק , ומאחורה כל הפלאט כבלים כולל הסוללה דבוקים

כל הגב האחורי, כולל ספיקר, מסגרת המכשיר, יחידת רטט, פלסטיקים של המצלמה ובקיצור סיפור לא פשוט.

יכול להיות שיש לי אחד כזה קומפלט אני צריך לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...