מבקש מפרט ב-1000 לגלישה בלבד. ללא כונן קשיח/דיסקים או ציוד היקפי. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט ב-1000 לגלישה בלבד. ללא כונן קשיח/דיסקים או ציוד היקפי.

A_MuMu

Recommended Posts

שלום,

אני מבקש להחליף מחשב ישן למדי שמשרת כבר כמה שנים אדם מבוגר שמשתמש בו אך ורק בשביל לגלוש באינטרנט.

ייאמר לזכות המשתמש שהוא חסר סבלנות כמו בחור בן 16 ולכן אני רוצה להבטיח שהמחשב יעלה מהר ושאתרים ייפתחו מהר.

ממה שאני רואה, ניתן לבנות את המחשב סביב המעבד G2020 לא?

בגלל שאני מעביר את הכונן מהמחשב הישן, אני לא זקוק לכונן קשיח אבל אם יישאר תקציב אני שוקל להכניס שם SSD קטן.

1. מה התקציב המקסימאלי? 1000 ש"ח

1. האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לא חושב שיש איפה לחסוך..
    2. במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? מעט מאוד. עדיף שלא.

3. מה שימושי המחשב: גלישת אינטרנט בלבד
    4. מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך)1920*1080
    5. האם יש צורך בציוד הקפי: לא
    6. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כונן קשיח/כונן
    7. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 1
    8. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא
    9. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה
    10. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? תל אביב/רמת גן
    11. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן?מדובר במחשב סופר בסיסי לגלישת אינטרנט בלבד (אפילו לא סוליטר) לאדם מבוגר. מה שכן, אני שוקל להכניס כונן 64GB על מנת שהמחשב יעלה מהר.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא
      תודה!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מתייחס ליד שניה? אפשר ביותר זול משהו איפה יותר טוב.

ומה יש לך עכשיו? מארז ספק אפשר להשאיר ישנים?

איזה HDD יש עכשיו?

באותה הזדמנות, מה מערכת הפעלה? כמה זמן זה לאט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמעולם לא קניתי ציוד מחשבים מיד-שנייה כך שאני לא יודע כל כך לענות על זה..

שאלה נוספת היא נושא האמינות/שירות - זה לא המחשב שלי ואני לא נמצא שם כך שבמקרה של בעיה אני קצת אעדיף שתהיה חנות מאחורי זה.

זה שאלה של עלות/תועלת.. יש לך ניסיון? מה השיפורים שאני יכול לצפות להם אם אני הולך ליד-2?

האם זה אומר למשל שבאותו תקציב אני יכול מעבד I5 במקום G2020?

את המארז אני יכול לשמור ואולי גם את הספק - העניין הוא שאני לא סומך על הציוד שיש שם כרגע - אולי אני יכול להוסיף 200 ש"ח לתקציב אם 1000 זה גבולי מדי.

מערכת ההפעלה היא חלונות 7.

לגבי כמה זמן זה לאט מדי, כיום הכל שם עובד לאט מדי - גם על XP וגם על חלונות 7 שהסרתי לה את כל מה יכולתי ואתרים כמו בעולמם של חרדים למשל לגמרי נתקעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה:

לוח+מעבד זה כבר 500. זה מעבד 300 ולוח 200. מחירים שדי קשה למצוא.

זכרונות 3-4 גיגה זה עוד ~150

נגיד ספק ומארז גנרי זה 350

זהו. לא נשאר מקום אפילו לדיסק קשיח, שלא לדבר על .

אז האופציה אכי טובה בסכומים כאלה זה לקנות דברים יד שניה או לשדרג את מה שקיים.

אז תגיד מה יש לך, אולי אפשר לגרום לזה לעבוד יותר טוב וזהו.

סה"כ הדרישות שלך ממש לא גבוהות. לא צריך מערכת חדשה.

להורים שלי יש מחשב מלפני 4 שנים ובסדר גמור. למי שגולש בלבד אין שום צורך במחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטרך לוודא מה יש לו שם כרגע.

בינתיים, כמו שאמרת, בהורדה של הכונן - בניתי פה משהו על פי פוסט אחר שראיתי - האם זה הבסיס שממנו אני יכול לעבוד או שיש פה שגיאות?

מעבד: Intel Ivy Bridge Dual-Core Pentium G2030 3.0Ghz 3MB Tray כמות: 1 - מחיר: ₪261

קירור למעבד: 1150-Intel Original LGA1155 - עד 65W כמות: 1 - מחיר: ₪29

לוח אם: MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0 - בקניית מחשב חדש בלבד! כמות: 1 - מחיר: ₪239

מארז: Gigabye LUXO X140 Black MidiTower ATX 2x 120 MM FAN TOOLESS כמות: 1 - מחיר: ₪202

ספק כוח: FSP 350W 60HCN 120mm Fan A.PFC Satax3, 78-80% 28A@12V Efficiency Retail כמות: 1 - מחיר: ₪141

זיכרון: Crucial 4GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד כמות: 1 - מחיר: ₪146

סה"כ: ₪1018

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 998 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/8z9ftlrh

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת יחס עלות-תועלת תקבל תמורה גבוהה הרבה יותר ממוצר יד 2.

אבל כמו שציינת יש את עניין האחריות, למרות שאם תחפש טוב אני מאמין שתוכל למצוא משהו במסגרת התקציב שלך שאולי עדיין נמצא באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...