4770k מתחמם באוברקלוק תחת בדיקת סטרס - 90 מעלות - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4770k מתחמם באוברקלוק תחת בדיקת סטרס - 90 מעלות

matan@g

Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]3663[/ATTACH]

העלתי קצת יותר מתח כי לא ממש היה לי זמן לנסות לעלות במדרגות קטנות. מקווה שאצליח להוריד קצת.

הזיכרון רץ ב1333, הקאש כרגע על אוטומט - יש הגדרות מומלצות לקאש?? טיפים??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שאחרי שביטלתי את מצב הSLEEP בווינדוס ובביוס את כל מצבי החיסכון באנרגיה, החזקתי 35 דקות עם הטסט הזה ואז סגרתי אותו.

הקאש נמצא עכשיו על 4.1 עם מתח אוטומטי - אני רוצה להביא אותו ל4.2-3

ואת הזיכרונות מ1333 ל 1600 או אפילו לXMP

ולמעבד לשנות למתח אדפטיבי כדי לתת לו גם לנשום כשלא צריך אותו בפול גז

אחרי כל זה אפשר יהיה לחשוב על 4.5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הזיכרונות על XMP 1866 עם מתח 1.5

המעבד על 4.4

קאש על 4.1 מתח אוטומטי

העסק יציב מאוד - עובר occt linpack של 20 דקות בכיף וגם burn test v2 על high למשך 6 סייקלים (לא רציתי יותר, זה קורע את המעבד הרבה יותר מocct)

קאש (רינג) על 4.2 עם מתח אוטומטי נופל. מאיזה מתח כדאי להתחיל כאן ידנית?

ניסיתי גם להפעיל מתח ADAPTIVE ואז הכל התחרבש- הטמפ' עלו לרמות מסוכנות (92) והעסק לא היה יציב בעליל. אני כנראה מפספס כאן משהו עם ה-offestים. מישהו יכול לשפוך קצת אור? כרגע על override

10x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי ל-4.5 על מתח של 1.25 עם טמפ מקסימליות של 90 מעלות בOCCT LINPAK (רץ 20 דקות).

עכשיו אני שוקל להחליף את הנוקטואה בקירור מים סגור... יש המלצות? אני אהיה בעוד כמה שבועות בברלין - מישהו מכיר שם חנויות שמוכרות קירורי מים?

חשבתי על הסוויפטק H220, הדגם שהפסיקו למכור בארה"ב וממשיכים באירופה, אבל האם זה ייתן לי הבדל משמעותי?? מבחינתי 10 מעלות במאמץ זה משמעותי מאוד.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קירורי אוויר יותר מתאימים ויקררו טוב יותר את האסוול מאשר קירורי מים, במיוחד הנוקטואה.

אין לך מה לעשות בנידון...המשחה המסריחה של בתוך המעבד, היא האחראית לטמפ׳ הגבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבאס....

הגעתי למצב שאני יציב על 4.6 עם מתח של 1.285 - occt רץ ב linpack חצי שעה אבל המעבד הגיע בפיקים קצרים ל97 מעלות.... חם!

INTEL BURN TEST על HIGH הביא אותן תוצאות אז חזרתי ל4.4 עם טמפ של 85 מקס' בפול גז

אם רק היה לי את האומץ להחליף את המשחה, הייתי מגיע גם ל4.7 בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...