4770k מתחמם באוברקלוק תחת בדיקת סטרס - 90 מעלות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4770k מתחמם באוברקלוק תחת בדיקת סטרס - 90 מעלות

matan@g

Recommended Posts

יש לי 4770K + GD65 z87 עם נוקטואה nh-d14

עשיתי OC למעבד ל4.3 במתח של 1.18 (הקאש נמצא על 4.1 במתח 1.0) המחשב יציב ורץ בפריים

אבל בבדיקת occt linepak או burn test על high הליבות מגיעות תוך דקה ל90 מעלות.

האם אפשר לקבל דגשים או רפרנס למתחים גם של הקאש וגם של המעבד, ואם יש איזשהם פיצ'רים שצריך לכבות או להדליק?

הזיכרונות הם של קורסאייר וג'נס פרופיל נמוך 1866, רצים על 1600 בלי xmp כרגע

אגב, איך לקנפג את הבדיקות בברן טסט או פריים95? יכול להיות שאני מפעיל סטרס גדול מידי?

בבקשה עזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא התלוננתי, כנראה שהמערכת לא מקונפגת בצורה אידאלית ופה אני צריך קצת עזרה..

אני רץ עם מתחים במצב אוטומטי מלבד המעבד והקאש

ראיתי שיש שם מתחים נוספים ואופסטים וגם כל מיני הגדרות של טורבו בוסט וכו'... הייתי רוצה לדעת באיזה ערכים להתחיל איתם ומה להפעיל או לבטל.

אגב, מה זה BCLK strap על מה הוא משפיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת.. לא אמרתי שלא קיבלתי את זה. ביקשתי עזרה בלנסות להגיע לקצת יותר (נניח 4.4-5) בצורה יציבה.

עם פריים 95 אני מגיע ל-65-75 מעלות במאמץ בטסט של 10 שעות, כשאני מעלה ל4.4 הכל ניהיה לא יציב גם עם מתח גבוה יותר.

אני חושש שכל הקונפיגורציה שרצה על AUTO מורידה מהיציבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה על LINX אתה עובד עם AVX - הדבר הזה מוביל את המעבד לבאמת 100% ממה שהוא יכול. הטמ''פ גבוהה מאוד במתח של 1.18 וזה אומר שקיבלת מעבד שמודבק לא טוב (יש הרבה כאלה מכיוון שאינטל כבר לא מלחימה את הTIM אל המעבד) או שקיבלת עם המון זליגת מתח.

מתחים ל-VRING ולשאר הדברים במעבד מגדילים את החום אבל החום שהם פולטים הוא זניח ביחס לחום ליבות העיבוד.

אין לך כל כך מה לעשות , זה האסוול וצריך לקוות שAMD יביאו משהו טוב כדי שנעבור אליהם או כדי שאינטל יפסיקו לדפוק את קהל האוברקלוקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב לנסות מתחים ידנית, אולי המצב האוטומטי גורם להקצאת מתחים לא תקינה..

בכל מקרה המעבד נקנה דרך עובד , משמע שיש לי אחריות ישירה שלהם. ראיתי שיש להם פוליסת ביטוח לאוברקלוק - ככה שאני יכול אולי לדחוק את המעבד ואם יקרה לו משהו - מה טוב, ואני אוכל להחליף אותו באחד אחר (?)

אגב הדבר המוזר הוא שכמה ימים לפני הגעתי ל4.4 יציב על 80-85 בlinpak ומאז נגעתי בכמה הגדרות ולא הצלחתי לחזור לזה...

אני הולך לאפס הגדרות לדיפולט ולנסות שוב, מה לבטל או להפעיל? (אובר בוסט?)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החזרתי הכל לדיפולט, התחלתי על 4.4 עם מתח 1.25 וירדתי ל1.19 מבלי ליפול בבדיקה של .

בינתיים לא נגעתי בזכרונות ולא באוברקלוק לקאש.

מה אתם אומרים?- המעבד חם אבל מצד שני גם הרצתי את הבדיקה כ-10 פעמים בשעה האחרונה...

איך מתקדמים עכשיו?

rlTfIrx.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור בדיקה של אינטל? תוריד OCCT ותבצע את הבדיקה שבתמונה LINPACK AVX:

hZB79oN.jpg

זו הבדיקה שמאמצת הכי הרבה את המעבד ומגיעה באמת ל-100%, תשגיח על הטמפ' כי הם יהיו מאוד גבוהות.

בדוק למשך 15 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...