מערכת חדשה,פינגים של 100ms - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת חדשה,פינגים של 100ms

Guarding angel

Recommended Posts

משומה החלו פינגים של 89~140,אין קליינטים מחוברים ב-Wireless רק 2 ממירים מחוברים ב-LAN ומחשב נייח.

ניסיתי לבודד את "הבעיה" הבדיקות נעשו מול הראוטר עם פינגים ל-8.8.8.8 באותו החדר:

פינגים דרך הנייח WIN7 ל-8.8.8.8 מתקבל 89~

דרך WIN7 מחובר בWIFI מתקבל 89ms לעיתים קפיצות של 120~600ms לא יציב במיוחד צ'אנל אוטו'

נבדק דרך livecd בנייח פינגים של 86ms.

נבדק דרך הראוטר - פינגים של 86ms

Pinging 8.8.8.8 with 64 bytes of data:

Reply from 8.8.8.8: bytes=64 time=86 TTL=47 seq=1

Reply from 8.8.8.8: bytes=64 time=86 TTL=47 seq=2

Reply from 8.8.8.8: bytes=64 time=86 TTL=47 seq=3

Reply from 8.8.8.8: bytes=64 time=86 TTL=47 seq=4

Ping statistics for 8.8.8.8

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milliseconds:

Minimum = 86, Maximum = 86, Average = 86

פינגים לראוטר

64 bytes from 192.168.1.1: icmp_req=571 ttl=64 time=0.258 ms

64 bytes from 192.168.1.1: icmp_req=572 ttl=64 time=0.310 ms

64 bytes from 192.168.1.1: icmp_req=573 ttl=64 time=0.270 ms

64 bytes from 192.168.1.1: icmp_req=574 ttl=64 time=0.275 ms

64 bytes from 192.168.1.1: icmp_req=575 ttl=64 time=0.294 ms

עד לפני שבועיים קבלתי 70ms ללא בעיה מיוחדת,לפני 4 ימים היתה בעית סנכרון רגעית שנפתרה באותו הרגע

ללא נגיעה שלי.

זה נשמע קטנוני אבל יסייע גם להבנה שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על איחור בתגובה ראיתי את השרשור אתמול (אבל לא קראתי).

בכל מקרה בדקתי אצלי ואני מקבל תוצאות זהות לשלך בבזק חבילת 100 מגה רגילה עם 014 87 מילי ל8.8.8.8

הניחוש שלי הוא שבעבר אולי ההיה לך rate adaptive שבחבילה הזאת אין ECC ו interleaving שיש בחבילות הרגילות . בVDSL בלי interleaving מקבלים בערך 6 מילי ובבדיקה שלי עכשיו לספק קיבלתי 15 ההפרש הוא בערך 9 מילי שניות אז יש סיכוי שבעבר היה לך בערך 75.

חוץ מזה יכול להיות גם עניין של ניתוב אצל הספק. העובדה שלספק כמו 014 יש "כבל תת ימי" לא אומר שהם הצליחו לצאת מהחוזים של מד נאוטילוס ובגלל זה יכול להיות שהנתיב השתנה לעבור דרך הקווים הישנים. עדיין ה"בעית" סינכרון שהיתה לך כנראה מצביעה על כך ששינו לך את החבילה בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם בבזק בינלאומי או ספק אחר כנראה הספק מלא בלקוחות ,

בקש מהספק חיבור לשרת אחר לא עוזר , פנה לספק אחר כמו אורנג ונסה אותם

זה פינגים גדולים

8.8.8.8 נהפך לשרת מפוצץ אנשים

אני הייתי גם בשרת הזה ופשוט החלפתי שרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8.8.8.8 נהפך לשרת מפוצץ אנשים

אני הייתי גם בשרת הזה ופשוט החלפתי שרת

:kopfpatsch: הכתובת הזאת היא של שרת ה DNS של זה ממש לא ישפיע על הפינג כי כל מה ששרת DNS עושה זה נותן לך את הIP של domain זה או אחר. הניתוב ב014 בעיקר קשור לgateway שלך ולרוב לגיימר יש gateway אחר . הgateway לרוב קובע את המסלול הסופי שתגיע אליו ולזה תהיה השפעה על הפינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: הכתובת הזאת היא של שרת ה DNS של זה ממש לא ישפיע על הפינג כי כל מה ששרת DNS עושה זה נותן לך את הIP של domain זה או אחר. הניתוב ב014 בעיקר קשור לgateway שלך ולרוב לגיימר יש gateway אחר . הgateway לרוב קובע את המסלול הסופי שתגיע אליו ולזה תהיה השפעה על הפינג.

ידוע שזה שרת של , אז ?

מה חדש בזה

זה ממש כן השפיע על הפינג שאני שינתי לשרת DNS אחר

כל ההסבר שלך תאורתי ולא מדוייק הלכה למעשה .

בפועל שינתי DNS והורדתי הרבה את הפינג , תרצה תחליף , לא תרצה אל תחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת DNS לא יכול להשפיע על פינג.

התפקיד שלו הוא להמיר כתובת של אתר שאתה כותב בשורת הכתובת, לכתובת IP שהמחשב שלך יכול להשתמש בה כדי לגשת לשרת.

כאשר אתה בודק פינג, ובהנחה שאתה בודק פינג לדומיין מסוים, המחשב אכן ישתמש בשרת ה DNS שלך כדי לקבל את כתובת הIP של השרת אליו אתה בודק את הפינג. אבל הוא יתחיל בבדיקה עצמה רק כאשר יש לו את IP של השרת. ומהשלב הזה, שרת ה DNS כלל לא בשימוש.

מה שיותר הגיוני, זה שאתרים עולים לך יותר מהר (בפעם הראשונה שאתה פותח אותם או לאחר ריקון DNS Cache) לאחר החלפת שרת DNS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם בבזק בינלאומי או ספק אחר כנראה הספק מלא בלקוחות , בקש מהספק חיבור לשרת אחר לא עוזר , פנה לספק אחר כמו אורנג ונסה אותם זה פינגים גדולים 8.8.8.8 נהפך לשרת מפוצץ אנשים אני הייתי גם בשרת הזה ופשוט החלפתי שרת

הוא בכלל רשם שהוא מבצע פינג ל-8.8.8.8 לא שזה השרת DNS שלו.

בלי קשר לזה שכבר אמרו ש-DNS לא משפיע על פינג, כל הנושא הזה לא רלוונטי כי הוא רק עשה אליו פינג.

תבדוק קודם כל מה הפינג שאתה מקבל לרדבק של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכתובת של הרקבק של ? ה DNS יכול להשפיע על מהירות הפינג כמובן ע"י זה שה DNS יכול להחזיר שכתובת IP של אתר מסויים יופנה למקום שהוא קרוב אליכם גאוגרפית. משפיע בעיקר על אתרים גדולים כמו ו/או על אתרי CDN. קוראים לזה GEODNS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...