טמפ' בבדיקה עבור I5 4670K + Mugen 3 rev B ללא המהרה - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפ' בבדיקה עבור I5 4670K + Mugen 3 rev B ללא המהרה

ramivei

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבין, אבל דבר אחד לא מסתדר לי. איך אתם מגיבים לעובדה כי הרדיאטור לא מתחמם? זה מה שהכי מוזר לי? מילא שהמעבד מתחמם מאד והרדיאטור לא מספיק לפזר את החום. אבל במגע הוא פשוט קריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארז סגור, בטמפרטורת סביבה פושרת, תחת מבחן מאמץ כבד כ-LINX (לא מדובר פה בשטות של פריים אלא שרפה אמיתית) המעבד יכול בכיף להגיע ל-90 מעלות צלזיוס. אשמח גם להדגים עם D14 שזה מגיע קרוב לשם במצב כזה

עם התחתית העבה המפרידה שלו, מוגן 3 הוא בהחלט לא הבחירה הראשונה או השניה למעבד האסוול. הוא למעשה ממוצע למדי למעבד הזה

בסטוק המעבד מגיע לטמפ' הזאת ? הטמפ' האלו פשוט לא נורמליות ..

הIvy שלי , i5 3470 עם Mugen 3 במאמץ מלא של OCCT במצב Linpack עם AVX הגיע כמעט ל70 , לא מעבר והCM690 II לא המארז הכי טוב שיש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שקיריל הסביר, מתקמצנת על המשחה הטרמית ואנחנו סובלים.

המשחה לא מאפשרת מעבר תקין של החום מתוך המעבד אל גוף הקירור, בייחוד בדור החדש שם מבנה המעבד עצמו פוגע בזה בנוסף למשחה משפיעים על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מתבססים? תוכלו לצרף קישורים? תיעוד? none77 האם יש לך מעבד מהסדרה הזו? לפי מה שאני רואה יש עליית טמפ' משמעותית בסדרה הזו ואני מחפש לראות עד כמה הם עולים.

תודה,

רמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא המשחה עצמה, הבעיה היא שיש שם משחה, עד (כולל) הIHS היה מולחם ישירות לליבה הגראפית ,ככה היה מעבר חום ישיר לIHS ומשם לקירור.. עצם העובדה שהחליפו את תהליך ההלחמה במשחה טרמית (סביר להניח בשביל קיצוץ עלויות) הוא זה שגורם לעלייה משמעותית בטמפ' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את המעבד שלך, תקרה פה בשביל ההבנה http://www.overclock.net/t/338148/what-is-tj-max במעבדים מהסדרות האחרונות של מומלץ כ20 מעלות מתחת לtjmax גם בשלך, 100 110 מעלות זה פשוט חם מדי אולי זה המתח, משחה, מהירות מאווררים לא יודע, תבקש מהחנות שיסדרו את זה זה שבסידרה הזאת יש יותר עם טמפ' לא סבירות זה לא אומר שזה בסדר לפי אנשים בפורומים רובם הגדול לא מגיע ל100 110 מעלות, אם צריך להחליף מעבד אז שיחליפו לך מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר החזרה של הBIOS להגדרות יצרן מומלצות אני מגיע ל87 צלסיוס שזה TJMAX=13. זה לא 100 אבל לא רחוק משם. מנגד, חברים מוכרים כאן אומרים שזהו מצב לא רצוי אך מוכר ולא מהווה בעיה של החנות. אני מנסה להבין איפה אני עומד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת שפורסמה היום ע"י מכרי היווני

http://www.techpowerup.com/reviews/Intel/Core_i5_4670K_and_i7_4770K_Comparison/9.html

טמפרטורות המאמץ הראשונות גבוהות אבל הן לא נעשו עם סטוק אלא עם זה:

201096162058365.JPG

הטמפרטורות השניות המעט פחות שערורייתיות נעשו עם מים מקוסטם בשווי 1600~ שקל.

שוב תודה, .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...