לא מצליח לחבר את המחשב למסך טלוויזיה עם חיבור HDMI - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לחבר את המחשב למסך טלוויזיה עם חיבור HDMI

kfirbep

Recommended Posts

המחשב שלי עם כרטיס מסך 6850 והטלוויזיה היא LG של 42 אינץ', windows 7

הזמנתי כבל וחיברתי את המחשב לטלוויזיה אבל בטלוויזיה מוצג לי אין אות (על החיבור HDMI) והמחשב לא מזהה את המסך...

עשיתי ריסטארט למחשב כי לפי מה שהבנתי את העלייה של המחשב אמורים לראות בטלוויזיה אבל גם את זה לא רואים בטלוויזיה..

מה לעשות???

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברת בטלויזיה ל- 1 ?

מה זה 1?

חיברתי את זה לחיבור שהיה מחובר אליו הממיר.

גם שיחקתי עם ההגדרות בטלוויזיה ועשיתי שם שהכבל הוא של מחשב (היה שם גם משחק זה אומר שבזמן משחק אני אצטרך לשנות למשחק?) אבל עדיין רשום לי שאין לי אות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ל catalyst ושם ללשונית (בצד שמאל) " desktop managment " מארבעת האפשרויות שייפתחו כנס ל " creating and ... " (זו הראשונה) ותגיד האם שם אתה רואה שני מסכים מחוברים ?

יש רק מסך אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודא שהכבל שמחובר לכרטיס המסך מאחורי המחשב מחובר כמו שצריך וגם לטלוויזיה כמו שצריך.

צודק עובד, כנראה החיבור שחיברתי אליו את הכבל לא היה מחובר לכרטיס מסך עכשיו חיברתי וזה עובד, רק יש בעיה.. זה לא ממלא את כל המסך למרות שהרזולוציה היא FHD... מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב desktop management האופציה השנייה desktop properties תבחר שם את המסך של הטלוויזיה ותבחר ברזולוציה הטבעית של הטלוויזיה , אם זה עדיין לא ממלא את כל המסך אז תגיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב desktop management האופציה השנייה desktop properties תבחר שם את המסך של הטלוויזיה ותבחר ברזולוציה הטבעית של הטלוויזיה , אם זה עדיין לא ממלא את כל המסך אז תגיד..

עדיין לא ממלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...