איזה מבין העכברים הללו מומלץ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מבין העכברים הללו מומלץ?

Mike_Shinoda

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שהייתי בזיגזג פעם אחת לפני שנים רבות. כשהם נפתחו פחות או יותר.

מאז לא הייתי שם.

אני עובד רוב הזמן מול אחד היבואנים בארץ (סידילוג, אם את מכירה) ובד"כ קונה משם את רוב החומרה.

מה שאני לא קונה משם אני לרוב קונה מ- KSP או מחו"ל. (תלוי במוצר כמובן)

אין לי שום מילה רעה על זיגזאג אבל למיטב זכרוני הם אף פעם לא היו מהחנויות הזולות בישראל. שירות טוב זה חשוב ונחמד והכל. אבל לצערי כבר התרגלתי שבישראל, בטח בתחום המחשבים ברוב החנויות השירות לא משהו. כל מה שאני מחפש זה מקום שהוא זול ומקום שבו אם אני אצטרך אי פעם לתקן יהיה לי כתובת לפנות אליה. זה הכל.

חזרה לנושא העכברים. אני מודה שאני די מבולבל ועדיין מחפש מקום שבו אפשר להתנסות בעכברים.

האם את (או כל אחד אחר פה בפורום) יכול להמליץ לי על מקום כזה? שבו אני יכול להתנסות לפחות בחלק מהדגמים?

בזיגזג יש אפשרות להתנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת על חנות שנותנים בה לנסות, בד"כ גם כשנותנים לנסות זה אם אתה מבטיח שתקנה את המוצר.

בכל מקרה אתה יכול לנסות לשאול בזיגזג, לא יודעת אם יתנו לך אבל שווה לנסות.

אגב בזאפ המחיר יקר יותר כי זה כולל משלוח בתוספת תשלום, אם יש לך אפשרות להגיע לחנות לאסוף זה יצא יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובה.

אני יכול להגיע לחנות במקרה הצורך.

תודה לגבי ההבהרה על המחיר. לא שמתי לב לזה.

עדיין זה קצת מעל מה שחשבתי להשקיע. מצד שני אני מוכן להשקיע גם יותר כי בכל זאת העכבר הנוכחי החזיק המון שנים וזה לא משהו שאני מחליף בתדירות גבוהה במיוחד.

שאלה לי אליכם: איך בעצם אתם קניתם את העכבר שלכם? הרי אני לא הראשון שנמצא בסיטואציה הזו. איך אנשים לוקחים החלטה לקנות עכבר גיימינג במאות שקלים מבלי להתנסות איתו לפניי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני נזכרת שכשהייתי בזיגזג ראיתי שלגיא שעובד שם במכירות יש בעמדה שלו עכבר Mionix Naos 5000.

זה אמנם דגם אחר אך הוא זהה בעיצוב ובצורה שלו ל-3200. אולי תבקש ממנו שיתן לך לנסות אותו.

ובקשר להחלטה לקנות ציוד, אני בדרך כלל מחליטה לקנות עפ"י המלצות וביקורות ברשת, לפעמים מתחרטת אחרי הקניה אבל מעדיפה לקחת את הסיכון בכל מקרה. מקסימום אפשר למכור אחרי זה. אבל זאת אני, לא כולם ככה.

בקיצוניות השניה אני מכירה אנשים שמתלבטים ומתלבטים ומתלבטים לפני קנייה וסוחבים את זה בלי סוף ובסוף לא קונים כלום מרוב שהם לא מסוגלים להחליט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הטיפ! אולי אני באמת אפנה אליו.

לגבי סוגים של אנשים. כן נו, יש ויש.

תראי גם די הרגילו אותנו בישראל שאין תצוגות נורמאליות של דברים. עובדה שאתה לא קונה רכב בלי נסיעת מבחן (רוב האנשים)

יש סוגים של מוצרים שנראה לי שמן הראוי תוכל לפחות להחזיק אותם.

עכבר זה אחד מהם.

נניח טאבלט זה גם סוג של מוצר שאני חושב שמן הראוי שלפחות יהיה אפשר להחזיק ולהרים אותו. גם אם הוא כבוי. רק בשביל להרגיש אותו ולראות את חלוקת המשקל בפועל ואיך היא מרגישה לך בידיים.

מוצר כמו עכבר שחשוב מאד שיהיה לך נוח ביד קצת מצחיק לקנות על עיוור. כלומר בואי נאמר שלקנות עכבר בסיסי בעשרות שקלים זה סיפור אחד, אבל מפתיע אותי שכל כך הרבה ככל הנראה קונים עכברים "על עיוור" (על סמך ביקורות זה גם חצי עיוורון כי אין תחליף להתנסות בפועל)

או שלחלקם כנראה התמזל המזל והם באמת התנסו בו אצל חבר או משהו.

אני ממש מקווה שב- Gamescom יהיו נציגויות של חברות חומרה שינסו לגרום לגיימרים לקנות את המוצרים שלהם ושם אני אוכל להתנסות בעכברים.

זה בהחלט יעזור לי לקבל החלטה.

אם לא, אני בהחלט שוקל כרגע ברצינות את ה- Mionix Naos 3200.

שוב תודה על כל העזרה ושוב פעם אני פונה לחברים אחרים בפורום אם יש לכם עוד תובנות אני אשמח לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם: איך בעצם אתם קניתם את העכבר שלכם? הרי אני לא הראשון שנמצא בסיטואציה הזו. איך אנשים לוקחים החלטה לקנות עכבר גיימינג במאות שקלים מבלי להתנסות איתו לפניי?

שאלה טובה. את ה-G400 קניתי לאחר קריאה של הרבה ביקורות. הוא עכבר נחמד, אבל קטן מדי ליד שלי וללא תושבת לזרת. התוצאה היא שהקניה הזו הייתה בסה"כ כישלון. לאחר מכן המשכתי לקרוא עוד ביקורות ולהתסכל על עוד , והגעתי למסקנה (השגויה) שה-CoolerMaster CM Storm Sentinel Advance II הוא העכבר בשבילי. בפועל הוא אמנם גדול יותר, אבל משום מה העדר התמיכה לזרת עוד יותר מורגש מבלוג'יטק, והוא מאוד רגיש ללכלוך (הפרווה של החתולה שלי, שמגיעה לכל מקום וגם לפאד העכבר, גורמת לו להשתגע). התוצאה היא שגם הקניה הזו היא בסה"כ כישלון. כמה מאות שקלים אח"כ אני יודע מה אני *לא* אוהב בעכברים, אבל לא הצלחתי למצוא אחד שנוח לי, ודי נמאס לי לשלם על זה עוד ועוד כסף. לכן החלטתי ללכת על עכבר זול מדיל-אקסטרים שלפחות נראה מבטיח. אני מקווה שהוא גם מקיים.

מה שמאוד חסר בארץ זה חנות שתחזיק בתצוגה עכברים ומקלדות. באופן אישי הייתי מוכן לשלם "כרטיס כניסה" כדי להתנסות במוצרים לפני שאני קונה. זה די מאוס לקנות על עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן פתחתי פה תרד בחיפוש אחר עכבר אם אני לא טועה העכבר הראשון ש splashy הציעה היה naos 3200 (אם לא הראשון אז בין הראשונים) והייתי מאוד ספקן לגביו וניסיתי למצוא משהו אחר , בסופו של דבר החלטתי שאני לא הולך עם הבטן אלא כמו תוכי מה אמרו לי לקנות אני קונה. וואלה אני שמח שזה מה שעשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כיוון מעניין: עכברים אנכיים.

http://dx.com/p/delux-m618lu-wired-2400dpi-usb-mouse-black-160cm-136850

http://dx.com/p/wired-usb-ergonomic-800dpi-vertical-optical-mouse-black-140cm-cable-207964

מישהו כאן ניסה עכבר כזה? לפי הביקורות הם מונעים את הכאבים ביד שעכברים רגילים גורמים (RSI/CTS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...