איזה מבין העכברים הללו מומלץ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מבין העכברים הללו מומלץ?

Mike_Shinoda

Recommended Posts

שלום,

העכבר שאני משתמש בו כרגע (ובעצם בעשור האחרון פחות או יותר) הוא MX510.

העכבר נמצא בוודאות בסוף חיו כאשר הוא עושה הרבה בעיות.

אני מושך את זה כל הזמן והמצב רק מדרדר. לכן נראה לי שהגיע הזמן להחליף אותו בקרוב.

מבחינת האחיזה בעכבר, למרות סוג העכבר שיש לי אני משתמש באחיזת Claw/Fingertip.

כלומר, אני לא מומחה גדול אבל לאחר שקראתי על הנושא אני שם לב שהאחיזה שלי היא משהו בין זה לזה, קשה לי להגדיר. בכל אופן אני בוודאות לא אוחז את העכבר ב- Palm grip.

מצד שני, כאמור אף פעם לא היה לי ניסיון עם עכבר שמיועד ל-Claw/Fingertip Grip ולכן אין לי מושג אם זה יהיה לי נוח או לא.

אחרי כל ההקדמה הזו, רציתי לדעת, לאור הנתונים הללו, אילו מבין העכברים הבאים הייתם ממליצים?

Logitech G400

SteelSeries Kinzu

Razer Abyssus Precision

Razer Abyssus Mirror Essential

CoolerMaster CM Storm Xornet

CoolerMaster CM Storm Recon

Thermaltake Tt eSports Azurues

Zowie Gear Gaming AM-GS

Roccat Lua Tri-Button

או לחילופין. אם לאור מה שכתבתי אתם חושבים שאף אחד מהעכברים הללו לא מתאים לצרכים שלי אתם מוזמנים להמליץ על עכבר אחר שלא ברשימה.

בתודה מראש על כל עזרה שלא תיהיה,

ליאור.

נ.ב אם אתם מכירים מקום כלשהו שבו אפשר להתנסות עם העכברים הללו אני אודה לכם מאד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם לא מחזיק Palm, אבל הסיבה העקרית היא שכל העכברים קטנים מדי ליד שלי. די מבאס כי זו נראית לי החזקה מאוד נוחה.

כרגע אני משתמש ב-CoolerMaster CM Storm Sentinel Advance II (בעבודה) ובלוג'יטק G400 (בבית). שניהם עכברים נחמדים שסובלים מאותה בעיה - pinky drag. אין להם שום תמיכה לזרת ולכן היא נוגעת/נגררת על משטח העכבר. בעקבות זה הזמנתי לפני כמה ימים מדיל אקסטרים עכבר חדש עם תמיכה לזרת. במחיר של 17 דולר (כולל משלוח לארץ) לא נראה לי שיש כאן סיכון גדול מדי. גם שאר התכונות שלו נראות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, קודם כל תודה לך על התגובה!

כאמור אני לא מומחה גדול בעכברים. ואין לי יד גדולה מדיי. אני יכול להחזיק PALM GRIP (נראה לי לפחות) אני פשוט לא עושה את זה כנראה כי זה לא נוח לי.

לגבי עניין ה- Pinky Drag - תוכל לפרט יותר?

בכלל לא הייתי מודע לעניין הזה עד עכשיו.

כמו כן, האם תוכל לומר לי איזה עכבר הזמנת עכשיו? (סתם מתוך סקרנות)

שוב תודה על התגובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Pinky Drag מתבטא בזה שהזרת של היד שמחזיקה את העכבר "נחה" על הפאד ויוצרת חיכוך בזמן שמזיזים את העכבר. בעכברים מסויימים, כמו בזה שהזמתי (קישור), יש Pinky Rest שמאפשר לזרת לנוח על משטח שהוא חלק מהעכבר, מבלי שהמשתמש ייצטרך להתאמץ ולהחזיק את הזרת גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך! השכלתי!

את האמת שלא שמתי לב ולא הייתי מודע לזה.

ראיתי של-

CoolerMaster CM Storm Xornet

יש סוג של תמיכה לזרת.

כנ"ל לגבי חלק מהעכברים של .

האם אתה חושב שכדאי לי ללכת על אחד מאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם R.A.T 3/5/7? לא ממליץ?

לגבי ה- Xornet? יש לי קצת חששות.

קודם כל אין לי ניסיון עם עכברים שמיועדים ל- Grip ואני לא יודע אם זה יהיה לי נוח.

בנוסף העכבר הספציפי הזה נראה לי קטן מדיי, כמעט כמו עכבר של מחשב נייד. אי יודע שזה כאילו בכוונה וזה חלק מהתכנון אבל אני לא בטוח שזה מתאים לי.

זה מה שאהבתי בדגמים של . למרות שהם נראים קצת "מלחיצים"/"מצועצעים" בסופו של דבר אפשר לעשות להם קוסטומיזציה מאד גבוהה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ל-R.A.T 7 ול-R.A.T 9 יש pinky rest, והמחיר שלהם הזוי.

עכבר מעניין אחר שכולל את התכונה הזו ונראה מאוד ארגונומי אבל מצועצע הוא Func MS-3. הבעיה שגם הוא יקר מדי.

אתה צודק לגבי ה-Xornet. לא שמתי לב שהוא כל כך קטן.

אולי כדאי לבדוק Mionix 3200 (או לחכות שאקבל את העבר מדיל אקסטרים :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. טוב נו אני מושך איתו כל כך הרבה זמן אולי אני אמשוך איתו כבר עד אחרי שאחזור מחו"ל.

אני טס לגרמניה החודש ואני אהיה גם בגיימסקום לראשונה. אולי תיהיה לי שם הזדמנות להתנסות בעכברים ואולי עד שאחזור (בסוף החודש) תקבל את העכבר שלך. אשמח אם תעדכן אחרי שתקבל אותו מה דעתך עליו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-Mionix Naos 3200 ואת ה-G400 בין היתר. כרגע אני משתמשת ב-Mionix ואכן זה מאוד נוח שיש מקום להניח את הזרת.

העכבר ארגונומי, מתאים ליד ימין ומאוד נוח. ב-G400 אין מקום להניח את הזרת וזה יכול להפריע אבל הוא גם עכבר מצויין.

בשורה התחתונה זה עניין של נוחות והעדפה אישית, שני העכברים האלה מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...