ממחר חובה UAC בגאטרים של קוד4!! פרטים ולינקים בפנים! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממחר חובה UAC בגאטרים של קוד4!! פרטים ולינקים בפנים!

blbb

Recommended Posts

חחחחח איזה חופרים אתם, אתם כל כך חופרים שאשכרה לא קראתי שום הודעה חחחח ואני בדרך כלל יכול לשבת שעות ולקרוא הודעות של אנשים חחח תיהיו בריאים...

עריכה: טוב לא יכולתי להחזיק את עצמי קראתי הכל, ויניב אחלה רעיון צריך שאנדרי יעשה אשכול שעושה תקציר לריבים בקהילה זה חכם דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
חחחחח איזה חופרים אתם, אתם כל כך חופרים שאשכרה לא קראתי שום הודעה חחחח ואני בדרך כלל יכול לשבת שעות ולקרוא הודעות של אנשים חחח תיהיו בריאים...

עריכה: טוב לא יכולתי להחזיק את עצמי קראתי הכל, ויניב אחלה רעיון צריך שאנדרי יעשה אשכול שעושה תקציר לריבים בקהילה זה חכם דווקא.

haim sheli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eason blµz];4761318']היחדים שמכירים אותי במציאות פה זה הקבוצה שלי וכמה בודדים ואתה בכיף יכול לשאול אותם ומי אתה שתגיד לי על מודעות עצמית ? לא מכיר אותך אפילו ואתה יכול לשאול את עידו חבר שלך שהוא חבר שלי במציאות שאל אותו עלי עם זה כל כך מפריע לך.

שחקן קול אוף דיוטי מסביר לי על המודעות העצמית שלי ..נו באמת

ועוד פעם אתה אומר דברים שלא אמרתי אתה חייב לקרוא כמה פעמים תתגובות כנראה שקשה לך קצת

תגיד לי מישהו אמר לך משהו על מודעות עצמית? זה מעניין לי תביצה כולה אמרתי שאין קשר בין לבוא ללאנים לבין מודעות עצמית כי זה מה שאתה אמרת, אני לא בא לריב אולי אתה כן רוצה לא יודע... אני בא להפסיק פה תריבים חסרי משמעות האלה ככה זה בקהילה הישראלית רק ריבים יש אין מה לעשות זה מאז הוא מתמיד ישראלים פשוט אוהבים לריב.. לא הסברתי לך ולא אמרתי לך שום דבר על המודעות העצמית שלך, אמרתי בסך הכל שאם נשאל פה הרבה שיש פה הבדל בין ההתנהגות שלך המחשב לבין התנהגות בלאנים 90% יגידו שכן זה הכל אבל באמת שזה מזה לא מעניין אותי פשוט תפסיקו לריב על שטויות צודק לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי לא יכול להגיד עליך כלום על המודעות העצמית שלך אני רק אומר לך שיש הבדלים בהתנהגות בין פה לשם זה הכל ושאתה רב עם אביב פה על שטות מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מישהו אמר לך משהו על מודעות עצמית? זה מעניין לי תביצה כולה אמרתי שאין קשר בין לבוא ללאנים לבין מודעות עצמית כי זה מה שאתה אמרת, אני לא בא לריב אולי אתה כן רוצה לא יודע... אני בא להפסיק פה תריבים חסרי משמעות האלה ככה זה בקהילה הישראלית רק ריבים יש אין מה לעשות זה מאז הוא מתמיד ישראלים פשוט אוהבים לריב.. לא הסברתי לך ולא אמרתי לך שום דבר על המודעות העצמית שלך, אמרתי בסך הכל שאם נשאל פה הרבה שיש פה הבדל בין ההתנהגות שלך המחשב לבין התנהגות בלאנים 90% יגידו שכן זה הכל אבל באמת שזה מזה לא מעניין אותי פשוט תפסיקו לריב על שטויות צודק לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי לא יכול להגיד עליך כלום על המודעות העצמית שלך אני רק אומר לך שיש הבדלים בהתנהגות בין פה לשם זה הכל ושאתה רב עם אביב פה על שטות מוחלטת.

90% האלה לא מכירים אותי והשאר זה יהיו האנשים שמכירים אותי טוב מאוד אז זה כבר סותר את מה שאמרת אבל שיהיה..אתה גם לא כל כך מכיר אותי ראית אותי כולה בלאן אחד.

וזה לא אשמתי שהוא מחפש אותי כמו ילד קטן הוא פתח תריב שידע שאני לא ישב בשקט זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא קראתי את הרוב אבל אני בטוח שהתקציר בערך ככה:

- אתה מסכן!

- אני מסכן?! אתה מסכן!

- לא אתה מסכן בן מסכן!

- אתה מסכן וילד כאפות

- האא כן? בוא ללאן נראה מי ילד כאפות

- לאן

- מסכן

-לאן

-מסכן+לאן

פחות או יותר נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא קראתי את הרוב אבל אני בטוח שהתקציר בערך ככה:

- אתה מסכן!

- אני מסכן?! אתה מסכן!

- לא אתה מסכן בן מסכן!

- אתה מסכן וילד כאפות

- האא כן? בוא ללאן נראה מי ילד כאפות

- לאן

- מסכן

-לאן

-מסכן+לאן

פחות או יותר נראה לי

אתה לא מראה דוגמא למישהו שמבוגר מרוב הקהילה

למה להתנסות רק בגלל גילך המפולג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי גלעד ALIVE ? גם הוא קיבל באן ב ESL, אני אישית יודע שגלעד לא צייטר אבל גם BLBB לא אז תפסיקו ל**** תשכל אם השטויות שלכם, ואם אתה תבוא ותגיד שגלעד הראה הוכחה, אז שתדע שגם ל BLBB יש הוכחה מאדמין שאומר שזה לא על צייטים וזה על MACRO.

CU@BRAIN

- - - תגובה אוחדה: - - -

מה קשור תמים ? אני ממש לא מבין אותך, אתה פאקינג משחק עם הצייטרים הכי גדולים שהיו בקהילה הישראלית AKA CHEESY AND ECOB ואתה מכיר אותם במציאות ויודע שהם קנו פאקינג קנו בכסף צייטים ואתה עדיין מדבר עליו ? אין בושה ? הוא לא צייטר, ותפעיל תהיגיון הבריא שלך, מישהו שמשחק כמה שנים משחק הגיוני שהוא יהיה בו טוב, אז BLBB סתם עוד שחקן טוב זה הכל.

בוא נגיד ככה , אתה תתחיל לבדוק לפני שאתה מדבר ויוצא על אנשים פה כמו כולם.

חחח לך אין בושה שאתה מכחיש שהוא ציט'ר בוא נתן ללינקים לדבר חמוד ?

http://www.cybergamer.org/profile/180571/ - 1

http://www.cybergamer.org/profile/168144/ - 2 אגב המשתמש הזה היה של חבר טוב שלו תשאל אותו.

http://www.cybergamer.org/profile/220312/ - 3.

Guatemala, Israel O_O מה הוא מנסה להסתיר ? ...

עכשיו תקשיב לי טוב לך ל-UAC 3 תקרא טיפה ותבין שעל מקרו לא מקבלים באן שאתה עם סנייפר , הוא שחק עם סנייפר ויש תמונה שהוא קיבל באן , לפי מה שבדקו לפני כמה זמן , הוא היה ציט'ר.

עובדה חדשה : לפני כמה זמן הוא שחק מול קבוצה כל שהיא והוא היה ציט'ר בצורה הכי שקופה שיש , אז בוא נשאל שאלה , אם באליב קיבל באן על מקרו מה ההגיון שהוא לא מבקש שיורידו לו ופותח משתמשים כל כמה זמן ? "הגיון בריא" לא ?

עוד משהו Cheesy מוסר לכולם : שהוא קנה ציטי'ם והוא פקינג נהנה מזה והוא מאחל לכולם לקנות ציטי'ם - לפחות הוא אמר שהוא ציט'ר לא כמו באליב , כנ"ל לגבי EcoB גם הוא אמר שהוא ציט'ר ב-Vgames לתקופה של שבוע.

אז בואו נפסיק לנשק לבאליב את התחת כדי שהוא ישחק איתכם ותגיעו לרמות גבהות :).

נ.ב Top 10 cg 2 vs 2 היה פה :).

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מר אביב/נועם.

בוא נעמיד כמה עובדות במקום-לא הזכרתי את המילה מקרו בחיים,הזכרתי את המילה klik0r.

אם אתה כל כך רוצה,תדבר עם dexus והוא יגיד לך את הסיבה המדוייקת לבאן,ואם אתה חושב שאני מנסה לבנות קהילת קוד ארבע ולהיות בה ציטר יש לך בעיות קשות בשכל.

אני לא מספיק חסר חיים בשביל זה ואני מצטער.

ואם בגלל RWB (returned while banned( אתה מנסה להגיד שאני ציטר אז פשוט לא

ותבדוק את הסקרין שוטים של הבאן שלי שאפשר לעשות את זה בקלות דרך האתר,אני מבטיח לך שציטים לא תראה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב מר אביב/נועם.

בוא נעמיד כמה עובדות במקום-לא הזכרתי את המילה מקרו בחיים,הזכרתי את המילה klik0r.

אם אתה כל כך רוצה,תדבר עם dexus והוא יגיד לך את הסיבה המדוייקת לבאן,ואם אתה חושב שאני מנסה לבנות קהילת קוד ארבע ולהיות בה ציטר יש לך בעיות קשות בשכל.

אני לא מספיק חסר חיים בשביל זה ואני מצטער.

ואם בגלל RWB (returned while banned( אתה מנסה להגיד שאני ציטר אז פשוט לא

ותבדוק את הסקרין שוטים של הבאן שלי שאפשר לעשות את זה בקלות דרך האתר,אני מבטיח לך שציטים לא תראה שם

מוזר שאתה מזכיר אותי בתור מר.אביב\נועם , זה מראה כמה אתה מחפש אותם , זה לא אביב ולא נועם ... אם זה היה אביב ונועם הייתי כותב לך מה שהם אמרו ? ...

בו נגיד ככה אם זה כל כך שקוף שאתה לא ציט'ר למה הבאן שלך עדיין פעיל ? למה אתה מנסה לפתוח קבוצות ? אתה יודע טוב מאוד למה אתה פותח משתמשים.

ומוזר שאתה אומר klik0r , אתה יודע מה זכור לי ? שקבלת באן אתה יצאת בהצרה המפורסמת שלך : מקרו.

נכון כמו שכתבתי נבדקו כבר התמונות ב-UAC3 באמת לא רואים שם WH , אבל אתה ואני יודעים מה זה.

בסדר זה לא מה שמשנה , אני רק רוצה להסביר פה שיתחילו להרגיע עם הקטע של אביב \ נועם , שאגב בפרישה של חצי שנה ~ שנה ואתה יכול לשאול אנשים ששחקו איתם (deanj וכו').

בהצלחה בהמשך ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שנינו לא יודעים מה זה כי זה לא ציטים.

לך ותשאל את dexus הוא יגיד לך בדיוק מה זה.

אני לא אפתח קהילת קוד ארבע ואז יהיה ציטר,זה פשוט לא הגיוני,מה אני הורס את הקהילה של עצמי?

ובחיים אבל בחיים! לא אמרתי את המילה מקרו.

רק klikor

תנעלו בבקשה זה נהיה pointless

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...