ממחר חובה UAC בגאטרים של קוד4!! פרטים ולינקים בפנים! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממחר חובה UAC בגאטרים של קוד4!! פרטים ולינקים בפנים!

blbb

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסיבה שהשחקנים האלה חזרו כי זה SUMMER VACATION

אחרי זה כל אחד יחזור לעבודה שלו יחזור לאוניברסיטה ויחזור ללימודים שלו ואלא אם כן יהיה איזה משהו שיגרום לשינוי רציני אז זה ישאר ככה כמו תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחמ אחמ אחמ אחממממממממ !!!!!!!

מה איתך מר בליב ?

http://www.cybergamer.org/profile/180571/

http://uac.ac/#player/id=320842

איך אתה משחק עם ה UAC וקיבלתה באן ?

זה ממש לא קשור. זה שהוא קיבל באן פעם זה לא על צ'יטים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרג תאמת שעדיף לשחק קוד5 warmod מאשר BO2..אנשים משחקים בחרא הזה רק בגלל התמיכה בESL..

יש מלא ציטרים בקוד4 אבל לפחות יותר כיף לשחק בו.

אגב רק עוד איזה תשע ימים בערך הולך להיות לאן ענק ככה שהמשחק המת הזה הרבה יותר פעיל מBO2

יש פחות ממה שאתה חושב מאז שהUAC חזר לפני חודשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eason blµz];4760485']חחחחחחחחחחחחחח נו ברור זה macro מה...

ומה לגבי גלעד ALIVE ? גם הוא קיבל באן ב ESL' date=' אני אישית יודע שגלעד לא צייטר אבל גם BLBB לא אז תפסיקו ל**** תשכל אם השטויות שלכם, ואם אתה תבוא ותגיד שגלעד הראה הוכחה, אז שתדע שגם ל BLBB יש הוכחה מאדמין שאומר שזה לא על צייטים וזה על MACRO.

CU@BRAIN

- - - תגובה אוחדה: - - -

טוב דני די להיות תמים תודה .

מה קשור תמים ? אני ממש לא מבין אותך, אתה פאקינג משחק עם הצייטרים הכי גדולים שהיו בקהילה הישראלית AKA CHEESY AND ECOB ואתה מכיר אותם במציאות ויודע שהם קנו פאקינג קנו בכסף צייטים ואתה עדיין מדבר עליו ? אין בושה ? הוא לא צייטר, ותפעיל תהיגיון הבריא שלך, מישהו שמשחק כמה שנים משחק הגיוני שהוא יהיה בו טוב, אז BLBB סתם עוד שחקן טוב זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שלמישהו אכפת אם בליב היה ציטר או לא, אני יודע שבזמנו כשאני שיחקתי איתו הוא היה אפס בוט ואז אמרו לי אנשים שהוא קיבל סקילבוסט אבל אני לא באמת שיחקתי איתו, זה לא משנה אם הוא היה ציטר או לא הוא נוב והוא יודע את זה אז זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי גלעד ALIVE ? גם הוא קיבל באן ב ESL, אני אישית יודע שגלעד לא צייטר אבל גם BLBB לא אז תפסיקו ל**** תשכל אם השטויות שלכם, ואם אתה תבוא ותגיד שגלעד הראה הוכחה, אז שתדע שגם ל BLBB יש הוכחה מאדמין שאומר שזה לא על צייטים וזה על MACRO.

CU@BRAIN

מה קשור תמים ? אני ממש לא מבין אותך, אתה פאקינג משחק עם הצייטרים הכי גדולים שהיו בקהילה הישראלית AKA CHEESY AND ECOB ואתה מכיר אותם במציאות ויודע שהם קנו פאקינג קנו בכסף צייטים ואתה עדיין מדבר עליו ? אין בושה ? הוא לא צייטר, ותפעיל תהיגיון הבריא שלך, מישהו שמשחק כמה שנים משחק הגיוני שהוא יהיה בו טוב, אז BLBB סתם עוד שחקן טוב זה הכל.

מה זה משנה retard זה עדיין צ'יט אתה משווה ceat engine ב sims לmacro ?

מקרו לא מקרו הוא קיבל באן על צ'יט זה לא משנה איזה צ'יט.

ואני ראיתי בעיניים שלי מכתב מאדמין שאמר לגלעד בדיוק ממה הוא קיבל ואני לא ראיתי את של balbl הזה אז זה לא משנה מה תגיד ...

le_brain over 9000 (גם אני מכיר תשטויות האלה אל תתלהב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eason blµz];4760708']מה זה משנה retard זה עדיין צ'יט אתה משווה ceat engine ב sims לmacro ?

מקרו לא מקרו הוא קיבל באן על צ'יט זה לא משנה איזה צ'יט.

ואני ראיתי בעיניים שלי מכתב מאדמין שאמר לגלעד בדיוק ממה הוא קיבל ואני לא ראיתי את של balbl הזה אז זה לא משנה מה תגיד ...

le_brain over 9000 (גם אני מכיר תשטויות האלה אל תתלהב)

איזה שיטות 0_0 כתבת שטויות של חנונים' date=' ומזה CHEAT ENGINE ב SIMS זה CHEAT ENGINE בכללי זה דבר ראשון, דבר שני גם אני ראיתי בעיניים שלי תמכתב מהאדמין של גלעד וגם לא BLBB יש אחד כזה, ולא זה לא ציט זה פשוט אסור זה הכל, MACRO זה מאפשר לו לירות מהר יותר, ויש הרבה שמשתמשים בזה כדי להקל על עצמם לירות מהר יותר זה לא אומר שקל יותר לכוון ככה או משהו וגם משתמש בזה רק עם אקדח בדרך כלל...

אני לא חושב שלמישהו אכפת אם בליב היה ציטר או לא, אני יודע שבזמנו כשאני שיחקתי איתו הוא היה אפס בוט ואז אמרו לי אנשים שהוא קיבל סקילבוסט אבל אני לא באמת שיחקתי איתו, זה לא משנה אם הוא היה ציטר או לא הוא נוב והוא יודע את זה אז זה בסדר.

גם אם הוא אומר ככה וגם אם לא זה לא משנה, תשחק איתו עכשיו ותראה תרמה שלו ואם למישהו לא היה אכפת אם BLBB צייטר או לא אני בטוח שלא היו מתחילים לכתוב פה שטויות.

גם אם הוא אומר ככה וגם אם לא זה לא משנה, תשחק איתו עכשיו ותראה תרמה שלו ואם למישהו לא היה אכפת אם BLBB צייטר או לא אני בטוח שלא היו מתחילים לכתוב פה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

macro זה צ'יט לכל דבר אני לא מבין למה אתה מנסה להסביר את זה כאילו זה איזה משהו רגיל שבקושי עוזר אתה באמת אידיוט אם חושב שmacro זה לא op מסריח וזה צ'יט לא פחות מwh אז יאללה תפסיק לזיין תשכל שתפסו את גלעד מחקו אותו מכל פעילות אפשרית בארץ ובחו"ל גם שידעו שלא השתמש בצ'יטים הם אמרו קיבלת באן זה לא משנה מה תגיד אז כן זה מעצבן אותי שאנשים מקבלים באן על צ'יט ומצפצפים על כולם וחוזרים לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eason blµz];4760731']macro זה צ'יט לכל דבר אני לא מבין למה אתה מנסה להסביר את זה כאילו זה איזה משהו רגיל שבקושי עוזר אתה באמת אידיוט אם חושב שmacro זה לא op מסריח וזה צ'יט לא פחות מwh אז יאללה תפסיק לזיין תשכל שתפסו את גלעד מחקו אותו מכל פעילות אפשרית בארץ ובחו"ל גם שידעו שלא השתמש בצ'יטים הם אמרו קיבלת באן זה לא משנה מה תגיד אז כן זה מעצבן אותי שאנשים מקבלים באן על צ'יט ומצפצפים על כולם וחוזרים לשחק.

קודם כל MACRO לא הופך אותך לטוב יותר או את יכולת המשחק שלך לטובה יותר בכלל. בMACRO בדרך כלל קשה לשלוט וזה ממש לא עושה את זה קל יותר (חוץ מזה שלא לוחצים הרבה פעמים).

ואיך אתה בכלל משווה WH ל-MACRO !??!?!?! זה הדבר הכי מטומטם שרשמתם פה עד עכשיו

טוב דני די להיות תמים תודה .

אתה אומר לי להפסיק להיות תמימ כשאתה שיחקתה עם נועם+אביב פעם כשהיו עם צ"יטים ושמתה על זה זין. אז שב בשקט , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי בחיים מילה על מקרו,אמרתי רק על kilk0r שזה לא קרוב אפילו למקרו.

בכל מקרה מר רינו OBV MAD.

עוד איזה שבוע ככה אני בבוטקאמפ תשחק נגדי ונראה מה תגיד.

וכן יש לי דרך לשחק עם UAC ואני בפנים כל גאטר.

אם אתה עדיין חושב שאני ציטר גם עם UAC... אין לי מה להגיד לך

בכל מקרה אם אתה לא תומך בקהילה ואתה בא לפה רק בשביל לנסות להרוס ולהגיד שאני צ'יטר בבקשה לך מפה.

דרך אגב למה שאני אפעיל צ'יטים בקהילה שאני מנסה לבנות? good logic

ה "סקיל בוסט" זה כי שיחקתי עם אותה קבוצה חצי שנה והתאמנו כל יום,ותאמין לי שגם אז הייתי בוט ואתה צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eason blµz];4760731']macro זה צ'יט לכל דבר אני לא מבין למה אתה מנסה להסביר את זה כאילו זה איזה משהו רגיל שבקושי עוזר אתה באמת אידיוט אם חושב שmacro זה לא op מסריח וזה צ'יט לא פחות מwh אז יאללה תפסיק לזיין תשכל שתפסו את גלעד מחקו אותו מכל פעילות אפשרית בארץ ובחו"ל גם שידעו שלא השתמש בצ'יטים הם אמרו קיבלת באן זה לא משנה מה תגיד אז כן זה מעצבן אותי שאנשים מקבלים באן על צ'יט ומצפצפים על כולם וחוזרים לשחק.

ביום שתהיה לך מודעות עצמית דבר ככה לאנשים, עד אז בחיאת תרגיע, והנה תראה תתגובות של עוד אנשים פה, MACRO זה ממש לא ציט כמו WH ואין מקום להשוואה בכלל, אבל סבבה תחשוב מה שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שתהיה לך מודעות עצמית דבר ככה לאנשים, עד אז בחיאת תרגיע, והנה תראה תתגובות של עוד אנשים פה, MACRO זה ממש לא ציט כמו WH ואין מקום להשוואה בכלל, אבל סבבה תחשוב מה שאתה חושב.

ביום שתכבד אנשים ולא תדבר מאחורי הגב כמו עכבר אני ירגע אבל זה ממש לא מעניין אותי מה אתה חושב ומה אחרים חושבים זה מעניין לי תחור השעיר שבתחת שלי אז די עם הפוזות וגם ניראה לי שמשעמם לך בחיים כי אתה סתם מחפש פה ריבים (שים לב שלא פניתי אלייך אפילו) אז יאלללללהההה טוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...