בקשה מפרט למחשב 2500 ש''ח + מפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה מפרט למחשב 2500 ש''ח + מפרט

gal426

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 2500 ש''ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך במידה ולא אז הכל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עד 400 שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?בעיקרון השימוש הוא פייסבוק, יוטיוב, סרטים ומשחקים (לא כבדים)

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:גיימינג קל על סף בינוני

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.NBA FIFA csgo(במידה והיו עוד אעדכן)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).1920X1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?למשחקים הללו שהיו בין בינוני לגבוהה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא צריך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?כונן דיסקים ואם אפשר לשפר עוד משהו קטן במחשב במקום הHDD אז אפשרי(כי יש לי)

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?5(לא דחוף השקט אבל שלא יהיה טרקטור הוא מיועד גם להורדות בלילה וגם שהטמפרטורה תהיה סבירה)

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא מתוכנן OC בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא צריך אני מתקין לבד, רק הרכבה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.כן מIVORY. מTMS לא כי אם אצטרך לשלוח לתיקון אז זה רחוק ומסורבל

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).כן הדרישה היחידה היא מעבד של INTEL I5 ארד דיסק של עד 500GB ושהיו בו חיבורי MOLEX לכונן דיסקים וIDE(אם יש מתאם אז לא צריך)

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? יכול להיות אחרי 2-4 שנים שדרוג מעבד ו/או כרטיס מסך זיכרון בקיצור הכל חוץ מלוח.

עניתי באדום ותודה על העזרה!!!

עריכה בנוסף למה שאני רשמתי למפרט למחשב שאני מעוניין יש לי מפרט אשמח לשמוע חוות דעת עליו

לחצו כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...