מחשב Win7 קופא אחרי כמה דקות של עבודה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב Win7 קופא אחרי כמה דקות של עבודה.

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

Win7 x86 Home Premium בן כמה שנים, חומרה בסיסית ללא אף כרטיס, שימוש מינימלי בלבד. התחיל לקפוא אחרי כמה דקות של שימוש.

לאא נעשה כל שינוי בחומרה בשבועות האחרונים, לא הותקנה אף תוכנה חדשה, לא הותקנו עדכוני לפחות חודש ולא הוחלפו . אין שום הודעות שגיאה ב- Event viewer, אין רעשים חשודים מהדיסק או מהמאווררים. לא נראה שזה חום -- המחשב עבר ניקוי יסודי לפני כחודש והוא קופא גם כשבחדר מופעל מזגן שמוריד את הטמפ' לרמה שבה פינגווינים היו מתלוננים על הקור.

אין לי יותר מידי רעיונות. חוץ מלהחליף את הזיכרון ולנסות הפעיל את המחשב עם דיסק קשיח אחר. יש לכם משהו להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עם ספק אחר, אחר, אם התופעה נעלמת - בינגו, אם לא... תבדוק את הלוח אם. בשלב הזה המחשב הכי זול בכל אחת מחנויות המחשבים יתן לך ביצועים יותר טובים. אם זה הדיסק היית רואה הודעות שגיאה ב-EVENT VIEWER....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהבעיה נפתרה. אתם לא תאמינו:

הבאתי לשם דיסק שהוצאתי מהמחשב שלי לפני כמה חודשים ועדיין מכיל מערכת הפעלה. וספק אין לי זמינים ולא התחשק לי להתחיל לפרק את המחשב שלי, אז חשבתי להתחיל בבדיקות "מתחת לפנס". עם הדיסק שלי המחשב עבד יותר משעה ללא שום בעיה. אז חיברתי שוב את הדיסק המקורי שלו ומאז כבר 12 שעות שהוא עובד בלי לקרוס. WTF? מה, היה איזה מגע רופף בחיבור הדאטה או המתח של הדיסק וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...