החלפת כפתורים בעכבר logitech performance MX - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת כפתורים בעכבר logitech performance MX

114508534

Recommended Posts

כן

אם זאת סידרתי כמה וכמה עכברים של אם התקלה הזאת (שמיוצרים על ידי לוגיטק) פשוט על ידי ניקוי המגעים במפסק ונראה שהם עובדים טוב... אז תנקה ותראה מה יקרה - בכל מקרה אם תזמין יקח לזה זמן להגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את הסויטצ' עצמו (ניתן להרים קצת את הפלסטיקים מ 2 הצדדים ולהרים את כל החלק העליון שלו - בלי להלחים אותו החוצה מהמעגל) וניקיתי את המגעים בפנים אם ספריי מגעים/חתיכת בד ואם זה לא עוזר ניתן לגרד קצת אם מברג דק (אבל קצת כדיי לא לפגוע בציפוי)

חלקים שיכולים לעוף כשאתה פותח את המפסק - הלחצן שאתה רואה מבחוץ - פלסטיק קטן שעומד חופשי בחלק העליון של המפסק, יש גם את הקפיץ שסוגר את המגע אבל הוא מוחזק במקום ולא יעוף אם לא תשחרר אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים - פתחתי את הסוויץ בזהירות - אין שם קפיץ בכלל - בכל אופן לקחתי עם מקל אוזניים וקצת ספרי מגעים ניקיתי סגרתי חזרה והכל עובד מצויין .

סתם מתוך עניין- מה המחיר של סוויץ כזה ? כמה שקלים בודדים נכון ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על הסוויץ' הבא?

SMD-4-4-1.5-Tactile-Tiny-Button-Switch.jpg

ניסיתי גם לנקות אותו ב G500, הוצאתי את את הכיסוי מתכת, ניקיתי את הסוויץ' ,אבל לא הצלחתי להחזיר את הכיסוי. בסופו של דבר הוא נפל לי, ולא מצאתי אותו since then. :x

הלחמתי אחד חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קפיץ בצורת סליל, אחד מהמגעים הוא פס מתכת קפיצי

אני מתכוון לאלה שנראים כמו מפסק מלבני שחור מפלסטיק שיש ברוב העכברים. מה ש LosNir הביא ראיתי דע כשו רק בטאצ'פדים של ולא בעכבר רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

קפיץ קפוץ - מצטער על ההקפצה הישנה .

צצה בעיה חדשה בעכבר - אחרי שבעיית לחצן שמאל תוקנה הגלגלת התחילה לזייף , אני כל היום עובד עם העכבר וחלק מהעבודה רובו זה עם הגלגלת קדימה ואחורה זום אין זום אווט .

העניין הוא כזה שאני מסובב ממש קצת קדימה וזה עושה לי זום כפול 8000 וממש אי אפשר לשלוט על הגלילה - קורה גם במקומות אחרים בווינדאווס וכל מיני תוכנות .

פירקתי את העכבר - ריססתי עם ספרי מגעים - ניקיתי וקיויתי לטוב ביותר אבל הבעיה לא נפטרה - הצעות לפתרון העניין יתקבלו בברכה - תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשים שם ספריי !

יש גלגלות שהן encoder - מפסק סיבובי מכאני שעל המגעים שלהם יש גריז להגנה, ספריי מגעים יכול להוציא מהן את הגריז הזה ובלי גריז למפסק לא נשאר הרבה לחיות....

יש גלגלות אופטיות - יש פתחים דקים מסביב לגלגלת ו LED/פוטו טרנזיסטור שעומדים מ 2 הצדדים וסופרים פתחים. אם יש שם איזה שהוא לכלוך (הכי מפריע - שערה כי היא דקה ויוצרת ריפרקציה) יכול לקרות משהוא כזה. תפתח ותבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...