6790 מריץ crysis 3 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6790 מריץ crysis 3

marco789

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אז איזה כרטיס מריץ על ultra על כל ההגדרות הגבוהות מבלי להתפשר

יש לי מערך של שני 7970Ghz עם OC ל1100/1600 אני מקבל בין 35-75 FPS בשיא ההגדרות כולל AAX8 שתבין כמה המשחק כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:cry: אולי 3X כאלה ואתה מסודר זה יעשה את העבודה

http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_SLI/

עם שלוש כאלה יצאו לו דמויות מהמסך נראה לי :D:D

אם יש לך 18 אלף שקל להוציא על שלוש כאלה לך על זה.

וכן המשחק הכי כבד שיש, אני עם 760 בגרסה של גיגהבייט עם ה OC מריץ אותו על 45-50 בממוצע תלוי באיזה סיטואציה עם הגדרות V.

HIGH עם AA X4 על מסך 1920X1200.

על הגדרות הכי גבוהות עם AA 8X זה כבר נוחת ל 20-25FPS ושלא נדבר על AA X16 שזה כבר להקיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה שוחט כרטיסים. בדקתי אתמול איך GTX780 שלי מריץ את המשחק ב 2560X1440 על הגדרות הכי גבוהות ועם פילטרים כבדים. ב AAX4 המשחק היה עוד איכשהו שחיק אבל לא כיף לשחק ככה, הפריימים היו על 30-25 ופה ושם נפלו טיפה מתחת ל 30. הזיכרון היה על 2.6 ג'יגה.

ב AAX8 באותה רזולוציה המשחק לא היה שחיק והיה על 20-25 פריימים. הזיכרון קפץ ל 2.8 ג'יגה, מטורף.

יש הבדל גדול מאוד בין הרזולוציות, כי על 1920X1080 הצלחתי לשחק חלק על הגדרות הכי גבוהות ועל AAX8, הפריימים היו 35-45 . בדקתי בסצנה של אחרי המוקשים די בתחילת המשחק איפה שיש מרחב פתוח עם הרבה דשא, עצים ובניינים.

גם על 1080P הזיכרון עלה הרבה מעל 2 ג'יגה ב AAX4 ו ב AAX8.

ב 1440P ועל FXAA הזיכרון אצלי כבר קופץ ל 2000-2100 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור אני בכלל לא יכול לשחק מתחת ל45-50FPS, העניין הוא שזה רק בסצינה הזו של ההתחלה, אחרי זה העניין פחות כבד ביחוד בתוך מבנים..

מה שכן זה נראה מטורף עם כל הפילטרים וההגדרות על מקס, אני אומר כל עוד הכרטיסים שלי בועטים אני צריך להנות.

אם הם היו יכולים לבכות הם היו עושים זאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום למנהל הפורום אתמול בערב שיחקתי עים הכרטיס 6790 ברזלוציה 1920x1080pללא aa וללא פילטרים בהגדרות med ואכן נהניתי מהשחק ומהרזולציה שיחקתי עים מסך led של ואומר לך את האמת לא מצאתי חיסרון של איכות תמונה אני ממש נהנתי אף על פי שהגדרות לא היו aa אז אני לא רואה לנכון היום לקנות כרטיס חדש זה באמת מספק אותי אני ממש לא מבין למה אנשים קונים כרטיסים כל כך חזקים ויקרים בשביל לשחק על מסך בודד בכול מקרה תודה רבה לך על התיחסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נהנה לשחק על Medium עם כ- 30FPS אז בכיף, אבל זה לא יספק הרבה אנשים ולכן הם משקיעים בכרטיסים חזקים יותר.

חוץ מזה שאלת בדיון מה צריך כדי להריץ את המשחק על הגדרות מקסימליות ולשם התפתח הדיון.

גם על בינוני אני בספק שכרטיס כמו HD6790 מריץ את המשחק באופן שהוא סביר ולא מקרטע...

הנה פה - http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-7790-bonaire-performance,3462-4.html

כרטיס כמו GTX 650 שהוא בערך ברמה שלו אפילו לא מגיע ל - 30FPS ממוצע (נגיד שזה בגלל ה - AAX2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור אני בכלל לא יכול לשחק מתחת ל45-50FPS

טוב, זה מסביר לא מעט מהטענות השטותיות שלך בקשר לכרטיסי מסך בדיונים האחרים מסוג "HD7950 הוא כבר היום חלש מדי". אולי כדאי שתפנים שלהתלהב זה אמנם נחמד, אבל לרוב האנשים גם 35FPS זה שחיק לחלוטין, הרוב לא רואים הבדל ניכר לעין בין AAX8 וAAX2, ובעיקר, לרוב אין 4000 שקל להוציא על מערך כרטיסים כמו שלך. בכל תחום אחר, כלומר שאינו מחשבים, יש מילה מתאימה לאנשים כמוך - "סנוב". אתה יודע, מאלו ש"לא מסוגלים לשתות יין שעולה מתחת ל400 שקל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vic מה הקשר?

אני בזבזן גמור ומזיע על הכסף, מרוויח ממוצע ומבזבז את מה שאין לי, ככה אני.

לעניין המשחקיות, יש הבדל בין 30FPS ל-45FPS ומה לעשות אני מבחין בכך,

בקשר לרמת הפילטרים, ההבדלים הם לא תהומיים אך אפשר להבחין בהם את שמים מספיק לב.

אני לא מרבה לשחק, אבל כשאני יושב על המחשב אני רוצה חוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...