אז רגע, החרם האירופאי על ההתנחלויות הוא טוב או רע? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז רגע, החרם האירופאי על ההתנחלויות הוא טוב או רע?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד בסוף חלק מהאירופיים יעברו אלינו ...

הם יודעים שהמוסלמים הם בעיה ..

אם יש להם בעיה עם הגולן , אז ההחלטה באמת "אומללה" , יש לפעול לביטולה ולא ראוי להתייחס להחלטה הזו ברצינות .

המצב ביו"ש , בעייתי :

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/426/039.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?

אושוויץ ?

לא קראתי את ההחלטה הנ"ל ..

ויקי :

"בעקבות החרם העבירו מספר חברות את פעילותן לתוך תחומי הקו הירוק, בהן יקבי ברקן, ומפעל דלתותל הפלדה מולטילוק"

מפי הימני הקיצוני אבא אבן:

http://he.m.wikiquote.org/wiki/%D7%90%D7%91%D7%90_%D7%90%D7%91%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• "הבורות שלו אינציקלופדית."

הלוואי עלינו אנשים כאלו היום ..

ולעניין , המצב ביו"ש בעייתי , בלי קשר לכיבוש או לא ..

תראה את הכתבה שצירפתי , פוליטיקאים ימניים קוראים להחלת ריבונות על יו"ש ..

אז מה יש עכשיו ? אין ריבונות ?

ד"א , בעוד אנו מדברים כאן על אירופה :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4406784,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירופים ממהרים להשתמש בשיניים שלהם כל עוד הם קיימות.

בעוד 5-10 שנים, שהם ימשיכו להתבוסס במשבר הכלכלי האינסופי שלהם וינסו לאיים על מישהו אפילו תצחק להם בפרצוף (ותצטרף בזה לעולם הערבי שעושה את זה כבר שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבותי, עם כל הכבוד, נראה לי שפספסתם את הנקודה המרכזית בגללה פתחתי את הדיון. את דעותי בנושא השטחים אתם מכירים פחות או יותר, כמו גם את דעתי על אירופה, אבל זו לא הנקודה. הנקודה היא שהנה הגיע לו צעד מצד אירופה שהשמאל ניסה (או לפחות קרא) לקדם, ופתאום מדובר במשהו שלילי שיש לחפש בו אשמים (כמובן ביבי והימין). היש גבול לצביעות ועזות המצח, או שמדובר במחלת נפש שרק כדור מסוג מאוד מסויים (ואני לא מתכוון לאקמול) יכול לרפא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק, הנקודה שלך ברורה. אבל הצביעות הזו מפתיעה? כל ההתנהלות של השמאל הישראלי נגועה בצביעות אחת גדולה.

ואם לסטות שוב מהדיון. שמעתם שהעליה מצרפת התגברה משמעותית? עד לשנה הקודמת עלו 100,000 יהודים מצרפת לישראל, ובשנה האחרונה יש התגברות של 40% בקצב.

כיום חיים שם כחצי מליון יהודים. לדעתי בעשור הקרוב רובם יעזבו. רובם לישראל, ומיעוטם לארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה יצית פה להבות (וזה לא המטרה),

לדעתי צריך לחשוב מעט , אולי אנחנו לא בסדר ?

אולי הם מנסים להגיד לנו משהו ?

המצב הזה ללא שלום גומר אותנו מבחינה פוליטית בעולם וכן כלכלית .

בהקשר לספציפי של ההתנחלויות - שיהיה פתרון - לא כ"כ משנה מה אבל כבר שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קישקוש.

מי שלא בסדר זה הארגון הבולשביקי המכונה האיחוד האירופאי, (ואת זה אומרים אירופאים רבים)

המצב לא גומר אותנו ולא כלום. מדובר בצעד הצהרתי עם השפעה מאוד מוגבלת, אם בכלל קיימת. לדוגמה, גם כך הם לא נתנו מענקים לאונברסיטת אריאל לפני כן.

כל הצעדים הללו קורים רק בגלל שאנו מתנצלים כל הזמן. אין לנו כלום על מה להתנצל, ולהם יש רבות.

במקום זה, צריכה להגיב בהתרסה. לגנות את האיחוד האירופאי בכלל ואת מנהיגיו בפרט. להשתמש במילים עזות כדי לתאר את גזענותם. ולהביך אותם ע"י קריאה שוב ושוב ליהודי אירופה לעזוב את היבשת המקוללת הזו שלא למדה דבר, ולבוא לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזרח ירושלים היא חלק אינטגרלי ממדינת ולכל תושביה הערבים יש אזרחות מלאה(במידה וירצו בכך), עדיין זה נחשב שטח כבוש והשכונות הישראליות נכשבות התנחלויות.

לא אמרתי כלום לגבי מזרח ירושליים, דיברתי על הגדה המערבית, ובכוונה הבאתי את הגולן כחלק אינטגרלי של מדינת , לומרות שהאיחוד האירופאי לא רואה בו ככזה.

אגב לא פעם קראתי באתרי חדשות גרמניים שמתייחסים לקצרין כאל התנחלות, מה שגרם לי לא יותר מגחוח על חוסר ההבנה של עיתונאים אירופאים על המצב בישראל וסביבתה.

אתה מוכן להסביר לי במה זה שונה בדיוק?

עולם ומלואו, כרגע יש מיליוני פלסטינים שחיים במשך דורות חסרי אזרחות כלל, תחת כיבוש, בניגוד ליהודים החיים שם, להם יש אותם זכויות שוות לכל אזרח ישראלי.

אירופה מתאסלמת.

במוקדם או במאוחר התוצאות של זה יגיעו אלינו.

אי אפשר לומר שמדובר בגל ראשון.

אבל אפשר לראות בזה סימן לעתיד לבוא.

כן, המיעוט (1-5%, כשצרפת יוצאת מן הכלל) העני והחסר השפעה מכתיב את מדיניות הממשלות אירופאיות נגד .

אין שום סיבה אחרת שמישהו יחזיק בעמדה נוגדת לעמדת נתניהו והממשלה שלו.

האירופים ממהרים להשתמש בשיניים שלהם כל עוד הם קיימות.

בעוד 5-10 שנים, שהם ימשיכו להתבוסס במשבר הכלכלי האינסופי שלהם וינסו לאיים על מישהו אפילו תצחק להם בפרצוף (ותצטרף בזה לעולם הערבי שעושה את זה כבר שנים)

עד כמה שזכור לי האיחוד האירופאי הוא פרטנר המסחר החשוב ביותר של ישראל, ישראל זקוקה לו הרבה יותר מאשר ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^המצב לא גומר אותנו ולא כלום.

כלכלי:

חצי מתקציב המדינה הולך על ביטחון , ואם זה לא חצי אז סכום משמעותי, תסכים איתי ?

אם היה לך שלום, הייית עדיין משקיע בביטחון אבל לפחות היית מפחית ...

פוליטי:

תחשוב איך העולם רואה אותנו ?

מדינה שהיא החזקה מבין ה 2 ( אנחנו והפלסטינאים ) שעדיין לא מצליחה להגיע לשלום , ובינתיים יש אנשים שסובלים.

אם אתה היית גר בארה"ב / אוסטרליה / קנדה וכו' (בלי שום זיקה לישראל או ליהדות ) , איך אתה מסתכל על הסיפור הזה שנמרח ?

גם הפתרון של בנט אני לא פוסל , אבל זה פתרון לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכלי: אתה מגזים בענק. אבל הסכום ממש לא קשור לעניין. כי זה פשוט מחוסר ברירה. כנראה שההבדל ביננו הוא, שאתה חושב שהשלום אפשרי ולכן אפשרי לחסוך בתקציב הביטחון. אני חושב שהצד השני לא מעוניין בכלל בשלום אמת, וכל צעד של ויתור שנעשה, יעלה לנו בעוד יותר הוצאות ביטחון, במקרה הטוב.

פוליטי-מדיני: יש פול סכסוכים בעולם שנמשכים יותר זמן מהסכסוך הזה כאן, והרבה יותר קטלניים. מאז קום מדינת ועד היום נהרגו בערך 60 אלף ערבים במסגרת הסיכסוך הערבי-יהודי. זה כולל מלחמות (צבא מצרים, סוריה, ירדן, עירק וכו') וכולל אפילו מחבלים מתאבדים. מתוך 60,000, אלפים בודדים הם מה שמכונים פלסטינאים.

אוקי, הרוגים זה לא הדבר היחיד שצריך למדוד? מה לגבי "הכיבוש האכזר" - ישנם עשרות אם לא מאות מליוני בני אדם בעולם החיים בכיבוש עשרות מונים יותר אכזרי מאשר הערבים החיים ביו"ש ובעזה.

למה מקבלת את כל הכותרות? זה כבר שאלה לאנתרופולוגים. אתה יכול לנחש מה אני חושב..

דבר שני, אתה צריך תמיד לעשות מה שטוב לאינטרסים שלך ולא מה שאחרים רוצים שתעשה. אם היינו מקשיבים לעולם, לא היתה קיימת, או שהיתה כבר מושמדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...