התחדשתי בשילוש מקסים :] 4670K+8GB 1600MHZ+Z87X-D3H - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי בשילוש מקסים :] 4670K+8GB 1600MHZ+Z87X-D3H

Eyal-Style

Recommended Posts

לדעתי הקול הצורם זה מהלוח או הכרטיס מסך , נתקלתי בזה כבר. יש מבחני מאמץ שגורמים לכרטיס להוציא רעש משונה,

ויש רעשים במאמץ שיוצאים לפעמים מאיזה קבל בלוח. תתקרב טוב ותנסה לשמוע מאיפה זה מגיע.

דרך אגב הטמפרטורות אצלך יחסית טובות . אני עם 4770K על 4.4 אותו מתח במאמץ מלא 91 מעלות (8 נימים לעומת 4 ) D14.

אמנם הצלחתי להוציא ממנו גם 4.8 על מתח גבוה של 1.4V אבל במאמץ הוא לא מחזיק מעמד, אבל אני יודע שנפלתי על מעבד טוב.

נביא טוב יותר ונבדוק למה הוא מסוגל;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סגור אחי ! כרגע יש לי בעיה אחת עם האוברקלוק !

הגדרתי את ה- UEFI של הלוח על ULTRA FAST ועכשיו אני לא יכול להיכנס לביוס, אני יודע שאני יכול לאפס את הביוס אבל אין לי כח לשטויות האלה, יש דרך לעקוף את המצב המצחיק הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הקול הצורם זה מהלוח או הכרטיס מסך , נתקלתי בזה כבר. יש מבחני מאמץ שגורמים לכרטיס להוציא רעש משונה,

ויש רעשים במאמץ שיוצאים לפעמים מאיזה קבל בלוח. תתקרב טוב ותנסה לשמוע מאיפה זה מגיע.

דרך אגב הטמפרטורות אצלך יחסית טובות . אני עם 4770K על 4.4 אותו מתח במאמץ מלא 91 מעלות (8 נימים לעומת 4 ) D14.

אמנם הצלחתי להוציא ממנו גם 4.8 על מתח גבוה של 1.4V אבל במאמץ הוא לא מחזיק מעמד, אבל אני יודע שנפלתי על מעבד טוב.

נביא טוב יותר ונבדוק למה הוא מסוגל;)

אם במאמץ הוא לא מחזיק, זאת אומרת שלא הצלחת להוציא כלום, מה שמגביל אותך זו לא הטמפ׳, זה הסיליקון עליו נפלת.

לא יעזור לך להחליף וכמו שאני רואה את זה אתה עומד להגיד קדיש על המעבד היקר שלך כי המתחים בהם אתה עובד הרסניים.

אייל הרעש שאתה שומע נקרא coil whine ויכול להיות שהוא בוקע מהספק, חפש באינטרנט.

נסה להתקרב ולשמוע מהיכן בוקע הצליל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן אל תמהר לקטול אלו הם מתחים לבנצ'ים בלבד ובדיקה למה המעבד מסוגל . עברו לי מאות בידיים וכולם שרדו מתחים גבוהים בהרבה(לזמן קצר כמובן).

חוץ מאחד (2500k) שקיבל מתח מפלצתי של 1.64v על אוויר .

נפלתי דווקא על סיליקון טוב . אני יציב על 4.6 עם מתח של 1.29v (מגיע ל-95 מעלות) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי תצלום לא נכון, בדקתי עם ה- AV :

עריכה:

גם עכשיו אני שם לב שה- AV לא מופעל אבל אני כן הפעלתי אותו, יכול להיות שכשאני לוחץ על OFF זה מבטל את הסימון .

4wqf.png

המתח כרגע 1.230

על המתח הזה וינדוס לא עולה כשאני שם מכפלה של 45.

יש משו לעשות לפני שאני מעלה מתח כדי לייצב מערכת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

האמת שהמתח המינימלי שהגעתי אליו היה 1.27 או 1.28 אני לא זוכר בדיוק, אחרי שעדכנתי ביוס נאלצתי לשחזר את ההגדרות שהצלחתי להתייצב על תדר 4.5, כרגע אני על 1.29, יכול להיות שאפשר להשיג יציבות ע"י העלאת מתח אחר שקשור במעבד ולהוריד מה- VCORE שלו ... אעבוד על זה בימים הקרובים ואעדכן למרות שזה כבר נהיה זניח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...