התחדשתי בשילוש מקסים :] 4670K+8GB 1600MHZ+Z87X-D3H - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי בשילוש מקסים :] 4670K+8GB 1600MHZ+Z87X-D3H

Eyal-Style

Recommended Posts

המלאכה מתחילה אעדכן בהמשך .

כרגע בתדר סטוק במנוחה המעבד על 30 מעלות, במאמץ 56 מעלות לאחר מספר דקות של AIDA64 TEST נחכה ונראה מה קורה אחרי האצה, נקווה שהלוח לא יאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נוקטואה D14 :)

סוף סוף אני בבית כולי אוזן לצוות החדש .

קראתי קצת באינטרנט על המעבד הזה, הבנתי שכדי לבדוק אם הצ'יפ של הלוח אם טוב, צריך רק לעלות את המתח ל- 1.2 ולקבוע מכפלה של 42 מה שנותן תדר של 4200. בבדיקת מאמץ של כמה דקות בינתיים דרך AIDA64 אין קריסה מסך כחול או כל דבר אחר מבאס ..

הייתי שמח לעצות שיפורים וכולי להמשך העבודה - יש לי בנוסף לידי ככה שמי שיוכל לעזור לי באון ליין מה טוב ..

יש לי נסיון באוברקלוק רק עם מעבדי .. אני מאמין שאסתדר גם עם המעבד הזה אך לא יזיקו הערות שיפורים וקצת עזרה מהצד ..

חשוב לציין שאני חושב שהמאווררים כרגע לא עובדים על מהירות גבוהה כי הייתי שומע אותם חזק, אשנה את זה בביוס כמובן.

f8wa.jpg

זה עם אותם מתחים ביטלתי C1E ו- EIST, מאווררים על הכי גבוה. 4.3.. נראה איך ימשיך ..

o2to.jpg

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המעבד יציב על 4.3 מתח 1.2 ביטלתי EIST ו- C1E

המערכת לא יציבה על מכפלה 44. מה יכול לתת עוד יציבות מלבד לעלות מתח עוד ועוד ?

יש פונקציה שנקראת CPU UNCORE בביוס כתוב שמי שעושה מומלץ לשים מכפלה שהיא גבוהה יותר בקפיצה או 2 מהמכפלהשל המעבד.

בניגוד לביוס, ברשת אומרים שכדאי לשים מכפלה נמוכה יותר בדרגה 2 .. מה נכון לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p2z3.jpg

רבע שעה לא קורס .. שכחתי לבטל את הIDLLE ב- 5 דקות לפני סיום .. (הייתי צריך לשים 20 דקות בדיקה) אבל שטויות המעבד יציב באופן כזה שאפשר להתקדם מכאן לצעד הבא(מכפלה הבאה) ...

ברגע שאני מעלה ל-44 המערכת קורסת .. אם אני מעלה מתח ל- 1.215 המערכת קורסת שניות מתחילת הבדיקה ..

אני מאמין שאו שזה הגבול של המעבד או שיש הגדרה\ת שפספסתי ...

חשוב לציין שהמאווררים כרגע על NORMAL ולא על עוצמה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם אני רוצה להמשיך להעלות עוד מתח, במידה וזה הבעיה .. אנסה רק בשביל לראות אם אפשר להגיע לתדר גבוה יותר מלבד זה במתח הזה לא אשאר.

בנוסף חשוב לציין שהטמפרטורה הזו היא בין היתר בגלל שהמאווררים לא פועלים על מהירות גבוהה כמו שציינתי קודם.

אנסה במתח גבוה יותר ואעדכן .

עריכה :

4.4 GHZ :) הפעם הגדרתי מאווררים על נורמל ולא סיילנט .. טמפרטורות בהתאם ...

אמשיך מחר את הOC ואעדכן ..

mc7f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון .. למרות שה-CPU-Z מנטר 1.248 ...

2 דברים יש לי לשאול.

א - המאוורר של הספק מרעיש כאילו יש שיערות על המנוע ואז נוצר רעש לוואי כזה, יש המלצות לגבי זה ?(זה בלי קשר לאוברקלוק)

ב - יש קול צורם לפעמים אני לא יודע אם זה מהמעבד אבל נשמע שזה קורב במאמץ .. הייתי מאמר על קול שיוצא מהספק, יש טעם לבדוק אחריות ולממש ?

SEASONIC || 500W 80+ BRONZE ...

מעבר לזה שיחקתי קצת, עכשיו מפעיל GRID 2 נראה אם המערכת לא תקרוס ... במידה ולא, אמשיך לכיוון ה- 4.5..

עריכה :

המחשב עף פשוט תענוג ..

פילטרים על הכי גבוה, במשחק גם כל הפילטרים על הכי גבוה, 1920*1200 - כרטיס מסך 7950 והמעבד הזה - עולם אחר .

אין ספק שהאיכות של עומדת לפני כל הזמני תגובה על מערכת ההפעלה מורגשת בצורה דרמטית (חבל שלא עולה לי מילה דרמטית יותר מדרמטית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...