Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ציפיות מיוחדות.

הכי הרבה מסך fhd ,סביר להניח שבגודל של 5 אינץ , וגם את זה אני לא בטוח שיהיה.

ציפ יותר משוכלל עם מעבד וגרפיקה יותר חזקים? אז? זה לא ישנה שום דבר...

מה שכן , אולי סוף סוף נראה את מספר 5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק גרסת האנדרואיד - מאחר והחומרה לא התפתחה יותר מדי בשנה האחרונה, הייתי מצפה ממכשיר חדש שיכלול אפשרות הרחבה, אולי עמידות במים ואבק ומצלמה טובה יותר (אולי מצלמת שמצלמת ב-FPS גבוה ומאפשרת slow motion)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק גרסת האנדרואיד - מאחר והחומרה לא התפתחה יותר מדי בשנה האחרונה, הייתי מצפה ממכשיר חדש שיכלול אפשרות הרחבה, אולי עמידות במים ואבק ומצלמה טובה יותר (אולי מצלמת שמצלמת ב-FPS גבוה ומאפשרת slow motion)

חחח אשרי המאמין :)

לי אין ספק לצערי שהמכשיר יהיה more of the same, זה מאוד יפתיע אותי אם הוא יהיה עמיד נגד מים כמו ה- zr וכו' או שהוא יציג איזשהו חידוש חומרתי שהוא מעבר למיינסטרים. לדעתי ההשקה תתמקד בפיצ'רים תוכנתיים בעיקר, כמו שהיה עם המוטו-X.

אל תשכח שהנקסוס אמור לעמוד במסגרת מחיר דיי צפופה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, היום הכריזה רשמית שהנקסוס 5 ייצא ב-Q4 2013 ויהיה לראשונה מתוצרת (שנרכשה לא מזמן ע"י גוגל).

אולי שווה לקחת בחשבון למתלבטים

לא היתה הכרזה רשמית

יש מקור (די אמין) מאתר שעוסק באנדרואיד שאמר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק גרסת האנדרואיד - מאחר והחומרה לא התפתחה יותר מדי בשנה האחרונה, הייתי מצפה ממכשיר חדש שיכלול אפשרות הרחבה, אולי עמידות במים ואבק ומצלמה טובה יותר (אולי מצלמת וידאו שמצלמת ב-FPS גבוה ומאפשרת slow motion)

אין סיבה להאמין שגוגל לפתע יחליטו להחזיר את ה SD CARD.

השמועות אומרות מעבד 800. שזה אומר מעבד מהיר יותר, וליבה גרפית Adreno 330 מהירה הרבה יותר על מסך FHD. ואנדרואיד 5 סוף סוף.

אם מיוצר ע"י , החשש שלי זו המצלמה.

אבל הדבר הכי טוב, במידה וישמור על ההיסטוריה של הנקסוסים, יהיה המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לקוות שהנקסוס 5 לא יהיה המוטוX השני ברצף מבחינת ההייפ יחסית לתוצאה... מה שמצופה זה מכשיר דגל במחיר רצפה, ואנדרואיד 5.

אבל מצד שני ... נקווה שלא יפשלו, שוב. והמתנה נעימה לכולנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...