שדרוג מחשב ישן, תקציב 1000+- - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב ישן, תקציב 1000+-

AloNs01

Recommended Posts

אהלן חבר'ה

יש לי כרגע מחשב יחסית ישן, לפני 5 שנים בערך

אבל אז היה מכונה רצינית ב 6000 שקל:

מעבד Intel 2 Quad Q9550

לוח אם DFI DK X48

כרטיס מסך HD 4870

4 ג'יגה

כונן קשיח 500 ג'יגה נראלי של סמסונג

ספק Hiper 500W

מארז אנטק 300 + 3 מאווררים

מסך 22" של LG

בעיקרון אני לא מחפש שידרוג מאסיבי למחשב, שעיקר השימוש שלי בו הוא ומשחקים. רק שאוכל להריץ משחקים חדשים בהגדרות טובות (לא חובה מקסימאליות) ושיעבדו בכיף על 1680x1050

אז מה שאני חשבתי לשדרג זה רק את הכרטיס מסך (שלדעתי כבר עבר זמנו) והכונן קשיח

לגבי הכונן קשיח אני כבר דיי סגור על הסיגייט ברקודה 2 טרה

ולגבי הכרטיס מסך יש 2 אופציות:

א. לקנות כרטיס מסך חדש. ראיתי שיש ב TMS על GTX 560 (אם הוא מתאים בכלל לשימושים שלי)

http://www.tms.co.il/product/12445 - רשום בדף של המבצעים שללא תלות בקניית מחשב חדש

ב. לי ולאחי יש HD 4870 רק מחברות שונות, השאלה היא אם יש אפשרות לאחד ביניהם (CrossFire) ואז אני קונה כ. מסך לאחי, והאם בכלל זה משתלם

אז אני לא מתכנן לעוף ולקנות יקר (עברו הימים שרציתי את המשחקים הכי כבדים בהגדרות הכי גבוהות)

לדעתי הסיפור לא צריך לעלות יותר מ 1000-1300 ש"ח

כל זה כמובן לפי המלצותיכם ואם יש המלצות חמות לשידרוגים יותר יקרים (כמו מעבד ולוח אם) אז תרשמו בכיף

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתחיל מכרטיס מסך ו למערכת הפעלה+משחקים,הארד דיסק חדש לא נקרא שדרוג .אם בהמשך (כמה שנים להערכתי) תראה שהמעבד מגביל אותך, אז כבר תחליף את כל החבילה.אגב עם כרטיס חדש הייתי שוקל גם להחליף ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתחיל מכרטיס מסך ו למערכת הפעלה+משחקים,הארד דיסק חדש לא נקרא שדרוג .אם בהמשך (כמה שנים להערכתי) תראה שהמעבד מגביל אותך, אז כבר תחליף את כל החבילה.אגב עם כרטיס חדש הייתי שוקל גם להחליף ספק.

הארד דיסק חדש נחשב מבחינתי שדרוג :/ 500 ג'יגה לא מספיק לי. ה ייתן ביצועים משמעותיים עד כדי כך? ואם כן על איזה אתה ממליץ?

וגם לגבי הכרטיס מסך - יש לך המלצה אחרת או שה GTX 560 יספיק?

ותודה על התגובה המהירה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהכרטיס שלך, הייתי הולך לפחות על 650 Ti Boost או 7850. ההפרש מה GTX 560 לא מספיק גדול.

אני צריך הפרש ענק? בזמנו ה 4870 היה כרטיס פצצה שהריץ כל משחק על הדה בסט.

היום אני רוצה להריץ משחקים חדשים, בין היתר גם הכבדים, אבל לא אכפת לי לשחק על הגדרות בינוניות/נמוכות (וגם הרזולוציה לא בשמיים).

בגלל שאני לא משחק הרבה חבל לי להוציא את הכסף שאני עובד בשבילו על כ. מסך יחסית יקר.

זה נראה לך שינוי עד כדי כך משמעותי ששווה להוציא את הכסף בשבילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...