דעתכם על מארזי חברת Thermaltake - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על מארזי חברת Thermaltake

Yaniv

Recommended Posts

אתה מתכוון למארז שהיה קיים בצבעים שחור/כסוף והפאנל הקדמי היה בצורת גל?

בדקתי עכשיו אכן זה המארז, אני זוכר שהפאנל הקדמי היה מאלומיניום והתלבטתי אז אם לקחת אותו(מארז מרשים לאותה תקופה).

היה גם את דגם ה-shark שהיה יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים. כל מארז לתקופתו שלו. המארז שהיה בתמונה ישן.

היום הם כבר עשויים מחומרים יותר קלים.

זה מה שיש לי עכשיו.

http://imagescdn.tweaktown.com/content/4/1/4180_99_thermaltake_chaser_mk_1_full_tower_chassis_review_full.jpg

מארז מעולה. גדול. ענק ליתר דיוק. להכיל את הnoctua d14 ועוד שני 6970 dc2. הNoctua נראה לי שוקל יותר מהמארז...;) הכל נגיש. ספק למטה. מעברי כבלים מאחורי הלוח. שני מאווררי 120 low speed high cfm ועוד אחד 140 למעלה. חלון גדול. כל החיבורים. Usb3,2. מתאם sata לכונן קשיח חיצוני. הכנה למים. ועוד ועוד. שלא נדבר על לדים צבע משתנה.

אני עם המחשב על הרצפה בממד. הוא קריר. עם oc עד 4.5ghz.

אחלה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THERMALTAKE SPEDO VI9001N2Z

אוורור טוב.

אחרי שנתיים וחצי, הקליפסים של המגירות של הדיסק קשיח מתייבשים ונשברים בנגיעה.

וכך עוד כמה חלקים דומים.

הusb הקדמי התפרק.

שכחתי להוסיף שכפתורי ההפעלה נשברו(נאלצתי להדביק אותם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עם המארזים שלהם , אבל מהתנסות שלי עם אזניות של החברה, הפלסטיקה ברמה לא מי יודע מה .. (וגם לא האיכות הכללית..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קניתי בזמנו במבצע מטורף שהיה בKSP אז האוזניות האלה:

http://static.techspot.com/images/products/pc-headset/org/1370299049_2114243770_o.jpg

אחלה אוזניות, מספקות אותי עד היום, איכות בניה מספקת אותי, איכות שמע מעולה, פדים נשלפים וכו'. אני נהנה מהן.

הdownside היחיד בהן שמציק לי זה שהחיבור שהן בלבד, לא מתנתק לחיבור אנלוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תום, אתה צוחק עלי? קניתי גם אותם במבצע בKSP.

האוזניות הלכו לתיקון חמישה פעמים, לרוב זה בגלל המגעים ששמעו בצד אחד או לא שמעו בכלל.

בפעם החמישית לא היה להם עוד את הדגם הזה ולכן הם הביאו לי את הSpin One, גם אותו הייתי צריך לתקן פעמיים אך בנוסף גם לאוזניות שלהם אין בידוד, שדיברתי עם חבר בסקייפ והדלת של החדר הייתה פתוחה, כל הבית שלי שומע את חבר שלי (בשני האוזניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות? מוזר מה שאתה אומר. פעם אחת האוזניות הלכו לתיקון בגלל בעיה בחיבור של השלט ווליום, החליפו לי לחדשות (אמרו לי שזה הזוג האחרון שנשאר ברשת) ומאז אין לי שום בעיות איתן. גם בעיות בידוד לא חוויתי בכלל. מוזר שהחליפו לך לspin, זה דגם זול יותר לפי מה שידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו לכל חברה גם ל - TT יש יותר טובים ופחות טובים.

מה שכן, מארזי ה - Low- End שלהם בד"כ לא איכותיים במיוחד וה - Mid-End לא משתלמים במיוחד, אבל מארזי ה - High-End שלהם זה סיפור אחר כבר שם יש פחות פשרות ורואים מוצרים מצויינים דווקא, כמו ה: Chaser MK-1 וה - Overseer RX-I וה - Armor Revo Gene למשל (גם ה - Chaser A31/41 טובים אבל מעט יקרים מדי ביחס לרמה שלהם).

בעבר היום להם את ה - XASER VI הענק שזכה לביקורות מהללות וגם את Element S שהיה מארז Mid/High טוב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות סיניות ב75 ש"ח "גיימינג" שהזמנתי לחבר מAliexpress מחזיקות לו כבר למעלה מ4 חודש ובלי בעיות.

האוזניות שלהם עלו לי הרבה, גם המחיר שלהם וגם לנסוע לבילו מרמלה 5-6 פעמים הלוך חזור.

הSiberia V2 שלי הם תענוג של אוזניות, היו שוות את ה300 ש"ח.

אז בקיצור המסקנה היא שהמוצרים של גרועים מלבד מארזי הHigh-End שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המארז Level 10 GT snow edition

המארז עצמו מעולה

אבל הגימורים של המארז פשוט מזעזעים

לדוגמא יש כתם שחור בפינה הימנית בקידמת המסך שלא כל כך אם מסתכלים מקדימה

ובצד המארז יש בליטת יתר של הפנאל הקדמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...