מפרט מחשב חדש למשחקי הדור הבא המתממשים להם. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב חדש למשחקי הדור הבא המתממשים להם.

Omri Bazelet

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? עד סכום די גבוה של 25,000 שקלים כולל ציוד היקפי ומערכת קולנוע.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אין חובה בלנצל את הכל ואם אפשר לחסוך, למה לא?

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? מה יש לחרוג, זה סכום בומבסטי!\

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים- גיימינג סופר דופר כבד על לרמת הרזולוציה המפחידה, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD) עריכת וידאו, הקלטה של שירים שלי. אז מוזיקה, HTPC למולטימדיה וסרטים, עריכה גראפית בינונית

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש - אני משתמש בסוני ווגאס - שימוש בינוני. פוטושופ- בינוני גם, הקלטה תוכנת קיובייס, Amplitube 3 ריפר- שימוש כבד.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקי דור הבא, כמו בטלפילד 4 החזק. קרייסיס 3 העוצמתי כל העוצמתיים וגם אלה שלא כמו GTA IV בורדרלנדס 2, אססין קריד.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).1920x1080 DELL U2312UHM

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת גיימינג, עכבר גיימינג, רמקולים 7.1/5.1 אוזניות גיימינג, כרטיס קול נחשב?)? העדפה לכאלה של אחיזת פאלם. משום שכל השאר פשוט לא נוחות לי.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כן צורב.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 , שקט 10

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)- אז ככה. אני דם חם על אוברקלוק. אבל אני נורא מפחד לעשות זאת ומכאן באה השאלה אם אני יכול לשלם לאדם מקצועי שיעשה את זה וישאיר לי את הראש שקט.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב לא חובה. אני יודע לעשות כמעט הכל במחשב ולתקן פרט לאוברקלוק.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אין לי, רק שיהיה יחסית זול לתקציב הבומבסטי.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). יציאות USB3.0 הרבה יחסית. שיהיה sata3 בנוסף כדי שאוכל לחבר את הכונן הקודם ביחד עם החדש ועם SSD חדש

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? ממש לא. כמה שפחות.

11. יש רכיב שכן צריך להיות כלול? כרטיס קול phoebus או משהו אחר ברמה שלו ובאיכות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...