95 מעלות בליבת המעבד במאמץ מלא - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

95 מעלות בליבת המעבד במאמץ מלא

TomL94

Recommended Posts

עידן בשבילך:

eWlp3o2.jpg

כל הקבלים נראים תקינים, באותה הזדמנות בדקתי את כל הקבלים בלוח ואין שום בעיות.

והמערכת החדשה :

qXj8vh5.jpg

הלוח השתלב יפה בצבע ואני חושב שעשיתי עבודת routing לא רעה בכלל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו!

נראה מצויין!

עבודה מעולה ונקייה :xyxthumbs:

מה החומרה שלקחת בסוף?

אני מזהה כרטיס נבידיה מדור 7XX של גיגהבייט, ספק RAIDER של FSP, מארז R4 וקירור קאטאנה 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזהה נכון :)

Gigabyte GTX770 4GB (מתוכנן בעתיד שימוש מרובה מסכים)

ספק RAIDER 550W של FSP

מארז אכן R4 וקירור כן קאטאנה 4.

בנוסף הוספתי HDD 2TB של וSSD 250GB 840 של שהתקנתי מאחורי הלוח אם בטיפשות (בגללו אאלץ לקנות מתאם molex - ATA :( )

בנוסף הורכב מאוורר 120mm על דלת המארז.

אגב, רק לי נעלמו כל אפשרויות העריכה והסמיילים במצב המתקדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר על דלת המארז?

אני לא כל כך אוהב את הרעיון כי ככל הזכור לי - אין שם פילטר לאבק, שזו הבעיה שסבלת ממנה מלכתחילה..

אני לא אוהב שהSSD מאחורי הלוח אם. אני במקומך הייתי רוצה לראות אותו כל הזמן...:t2819:

Katana 4 קירור מעולה ושקט ביותר כאשר לא מבצעים .

ובעיקרון ממש אהבתי את הרכיבים שבחרת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאם - כי אין לי חיבור ATA ארוך מספיק שיגיע גם לאחד הדיסקים הקשיחים וגם לכונן דיסקים, יש לי כרגע שני כבלים להולכים לשני קצוות שונים של המארז (אחד לSSD ואחד לHDD) ואף אחד לא ארוך מספיק להגיע גם אל הכונן.

את הSSD אני באמת אזיז משם כשיהיה לי כוח, ואז זה כנראה יחסוך לי גם את קניית המתאם. מה שכן זה ידרוש ממני לפרק שוב חצי מחשב :'(

לגבי המאוורר - המקום הנוסף היחיד שניתן להתקין מאוורר עם פילטר זה מקדימה ושם כבר יש אחד. נראה לי שמאוורר על הדלת יותר יעיל לא?

לגבי הקטאנה, בהתחלה הוא פעל על מהירות מקסימלית והיה מאוד רועש, נכנסתי לביוס ושמתי אותו על 50% ועכשיו הוא אחלה. לא שומע את המחשב בכלל :D

ותודה על התגובות כולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לקטאנה - זה כנראה תלוי בלוח אם.. אצלי בבית הקצב מוגדר על AUTO אבל הוא ממש שקט.

בעיקרון זרימת האוויר מקדימה לא הכי אידיאלית כי הכלוב העליון של הדיסקים הקשיחים חוסם את זרימת האוויר.

אחד הותיקים כאן בפורום (לא זוכר מי) המליץ, בנוסף למאוורר exhaust שמגיע מאחורה עם המארז, על 2 מאווררים מקדימה (אחד מהם כבר מותקן) ששואבים אוויר למארז: אחד עליון לכרטיס מסך ולמעבד, השני-תחתון לדיסקים הקשיחים.

בגלל הבעיה של הפילטר בצד, הייתי מעדיף מאוורר תחתון (ליד הספק כוח) שיכניס אוויר על פני מאוורר צדדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקייג' העליון סובבתי על מנת לאפשר לאויר לזרום בחופשיות ככל האפשר,

בכל אופן אבחן את האפשרות לשים אותו למטה ליד הספק, אני לא חושב שזה יהיה יעיל להוסיף מאוורר נוסף מקדימה (המאוורר הקדמי מותקן מעלה כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכר כי המלצת עליו או כי הוא בסגנון של המפרטים שאתה מרבה להמליץ עליהם?

בכל אופן, המפרט קצת שונה מהמפרטים שאנחנו רואים כאן בד"כ בפורום כי יש כאן קאטנה 4 (שלא קיים במלאי של TMS) וGTX 770 עם 4GB - שעליו יש לשלם תוספת של כמה מאות מבלי שבמבחנים של היום ניכר הבדל בביצועים, לכן לא מרבים להמליץ עליו בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בתקופה האחרונה שמתי לב שהרבה יותר פעיל פה, ובפרט עידן וabl מפגיזים במפרטים.

חבל שבתקופה שאני הצטרפתי, לא ענו לי ככה בפורום מפרטים... :P

האמת אבל שזה די באשמתי כי עשיתי כל מיני טעויות של מתחילים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים..

אני עדיין בחיתולים ולומד כל יום מחדש, רק בשנה האחרונה חזרתי לפעילות בפורום וכשקניתי את המחשב שלי לפני שנה וקצת האמת שהלכתי ראש בקיר, המזל שלי שנפלתי על נציג מבין עניין ב-ksp כך שלא ממש עשיתי טעויות.

אם זה היה היום הייתי חוסך הרבה כסף עם מפרט טוב יותר מ-TMS שהאמת לא הכרתי אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי תמיד הרתיע TMS כי בזמנו הפירוק של SKYPC וFOXPC (אני צודק בשמות?) הפחיד אותי..

תמיד הפחיד אותי שהחנות תפשוט רגל שוב או משהו ואני אתקע בלי אחריות..אבל תכלס יש לך אחריות גם על כל חלק בנפרד מהחברה.

ולפי מה שהבנתי TMS רק ממליצים לשמור על הקופסאות? בקטע שאין ביטוח אם המוצר נפגע במהלך המשלוח או משהו כזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...