מדפסת לייזר צבעונית עם רשת והדפסה דו"צ ב-450 ש"ח. איפה הקאטצ'? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת לייזר צבעונית עם רשת והדפסה דו"צ ב-450 ש"ח. איפה הקאטצ'?

Mandheling

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטונרים הגיעו? אם כן, איך הם?

עוד משהו, אחרי זמן כלשהו המדפסת מכבה את עצמה, ואז כל פעם שרוצים להדפיס צריך להדליק אותה. יש אפשרות שבמקום זה היא תכנס למצב שינה, ותתעורר כשמנסים להדפיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ונראה שאם אתה רוצה למנוע את הצורך בדקה חימום (ממצב Power Save) המקסימום שאפשר להגדיר הוא שעתיים. אני מניח שהסיבה היא צריכת חשמל מוגברת מאוד כשהמדפסת צריכה לשמור על טמפרטורת עבודה גבוהה מספיק. באופן אישי אין לי בעיה לחכות דקה כשאני מדפיס דף בודד. מה שיכול להפריע לי (מבחינת מהירות) היא הדפסה איטית של כמות גדולה של דפים, ולמדפסת הזו אין את הבעיה הזו. היא ממש טסה בהשוואה למה שאני רגיל ממדפסות הזרקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הטונרים. הם הגיעו ארוזים בתוך קופסא גדולה, והם עצמם אטומים בשקיות ניילון בתוך קופסא אישית לכל אחד מהם. הם נראים במצב טוב מאוד, ועכשיו אני בטוח שברגע שאצטרך להחליף טונר, יהיה לי מאיפה. הושארה ביקורת חיובית על המוכר שהיה בעל תקשורת מצוינת :) למה לי להתעסק עם מילוי טונרים כשאפשר לקנות חדשים באותו המחיר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תודה

עכשיו אני צריך להזמין. כרגע אני צריך רק שחור, אבל אם יהיה מחיר טוב אזמין אחד מכל סוג כמו שאתה הזמנת.

מאיפה כדאי לקנות?

http://www.aliexpress.com/item/4-PCS-Lot-C-M-Y-K-Compatible-with-OKI-C310-C330-C510-C530-C301-C321/1350580469.html

יש משהו יותר אטרקטיבי מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף. מסתבר שהטונרים משום מה לא עובדים במדפסת שלי. היא נותנת הודעה CALL 231 ERROR 01. זה אומר שיש בעייה בקורא הRDIF עם המדפסת. אין לי מושג האם מדובר בבעיה בטונרים או בעיה במדפסת, אבל אני אברר זאת. נראה כמו אחלה מחיר אגב, אבל כעת אני צריך להבין מה הבעיה במדפסת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

גם ראיתי את ה C301dn וגם את הדגם היקר יותר c321dn שהן כמעט זהות , למעט העובדה שהיקרה יותר (c321dn) תומכת בכל הפרוטוקלים של postscript. כולה הבדל של 100 ש"ח. כלומר היקרה תעבוד ללא התקנה מיוחדת גם במק ובלינוקס והיא מדברת בפרוטוקול ידוע ונפוץ. כאשר ה c301dn מיועדת יותר לעבודה עם ומחייבת התקנת תוכנה מיוחדת כי הפרוטוקול תקשורת לא סטנדרטי.

למעשה העיבוד של התמונה מתבצע במחשב במקום במעבד של המדפסת, מה שמוזיל עלויות של המדפסת .

יש אפשרות לעבוד איתה גם במערכות הפעלה אחרות אבל זה דורש הידור והתקנת תכנת תרגום (יש קוד פתוח שעושה את זה).

בסה"כ: ההדפסה מאד איכותית (אפילו קצת מבריקה אם מסתכלים טוב על הדף) אבל השימוש בצ'יפ הגנה על כל טיונר הוא חוזה כובל . תחשבו על זה כשאתם קונים...

בכל מקרה אי אפשר למלא את הטיונרים שמגיעים במדפסת. חייבים לקנות פעם אחת טיונר אמיתי ולא טיונר הדגמה/התחלתי.גרוע יותר ממדפסות דיו ולא זול בכלל.

הסיבה היא שהטיונר שמגיע עם המדפסת הוא חסר צ'יפ. זה טיונר מיוחד .

yhst-32530124372915_2268_40048224

שימו לב, כשפותחים את המדפסת , בצד שמאל של כל טיונר יש מגעי מתכת באויר. אלה אמורים לגעת בצ'יפ שאינו נמצא בטיונר התחלתי.

אולי אפשר להעביר צ'יפ מטיונר אמיתי אבל זה מתחיל להיות סיפור...

תקנו אותי אם אני טועה.

בקיצור כדי להתחיל להדפיס עם המדפסת יותר מיומיים חייבים לקנות קיט צבעים מקורי ולכן מחיר המדפסת הוא 500 שח ועוד 1200 שח . כלומר 1700 שח לפחות. רבים דיווחו שכבר אחרי 70 דף יש התראה של דיו נמוך.כאשר יצרניות אחרות נותנות עם המדפסת מחסניות אמיתיות של 1500 דף. וזה בעצם הקאצ' (לפותח השרשור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

עדכון: רכשתי מפלונטר את הטונר החלופי הזה שאמור להחזיק 2200 דפים (כמו המקורי). המחיר הוא 290 ש"ח. אם באמת אקבל כמות כזו של דפים אז זה ייתן למדפסת עוד כמה שנים של שימוש ויוריד מהעומס על ההזרקה שלי (קנון MX895). בחודשים שבהם חיפשתי פתרון ל-OKI הקנון נשאה בנטל בכבוד.

אגב, מסתבר שברירת המחדל של המדפסת היא להשתמש במצבים מסויימים בטונרים הצבעוניים גם כדי להדפיס שחור. זו כנראה אחת הסיבות שהטונרים הצבעוניים שלי מראים שימוש (והציאן גמור לגמרי) למרות שכמעט לא הדפסתי בצבע. כדי לגרום למדפסת להשתמש רק בטונר השחור ולהתעלם ממחסנית צבע גמורה צריך להכנס להגדרות המדפסת (Control Panel -> Hardware and Sound -> Devices and Printers -> OKI C301 -> Adjust print options) ולשנות את ההגדרות הבאות:

1. Color -> Grayscale

2. Job Options -> Advanced -> Always Create 100% black (K) toner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...