צריך עזרה בבנית מפרט חלקי עד 2000 ש''ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבנית מפרט חלקי עד 2000 ש''ח

nisi90

Recommended Posts

אני צריך מפרט חלקי לגיימינג וOC בינוני, אין לי צורך בציוד הקפי או משהו כזה.

כמו כן יש לי כבר כרטיס מסך 7850HD, ספק כוח חזק, ודיסק קשיח, לכן אני צריך רק מעבד, לוח,זיכרונות, ומארז (אולי גם איזה קירור חמוד)

התקציב שלי הוא בערך 2000 שקל,אפשר לחרוג ב300-400 שקל אם זה שווה את זה.

. מה התקציב המקסימאלי? 2000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? חריגה של עד 400 שקל מעבר ל2000 שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג וOC בינוני

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כן

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. קריסיס 3 , BF3-4 בקיצור כל החדשים

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מסך טלויזיה 1920*1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינונית+ - גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא צריך שום ציוד הקפי, לא צריך כרטיס מסך, ספק כוח ודיסק קשיח.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 5

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? בינוני

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיפות לKSP, או אייבורי

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן הייתי רוצה שהלוח שלי יתמוך בטכנולוגיות עתידיות בשביל שידרוג עתידי (אולי בעוד שנתיים - 3 )

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדור החדש של אתה לא מסוגל לכלול למערכת לOC בתקציב. בדור הקודם: 3570K עם קירור כמו MUGEN 3, לוח מבוסס Z77 לא יקר במיוחד, 8GB בKIT ומארז MIDI ממוצע יעשו את העבודה.

אז 3570K עם OC נחמד (שהיה יציב ולא מטורף) יהיה עדיף מבחינת ביצועים מ4670K ?

כי הבנתי שהדור החדש די מוגבל בOC.

ומבחינת תקציב ה4670K זה כולה 100-200 שקל יותר מאשר מעבד 3570K מהדור הקודם, אם ה4670K באמת עדיף בצורה ניכרת אז אין לי בעיה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...