Intel ssd 330 128 על asus vivobook s400ca - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Intel ssd 330 128 על asus vivobook s400ca

efee123

Recommended Posts

שלום,

לפני כמה חודשים קניתי בקנייה הקבוצתית את הSSD שבכותרת למחשב הנייח שלי.

מאז קניתי VIVOBOOK S400CA ורציתי לשדרג אותו(יחסית למחשב הנייח שלי הוא ממש איטי).

אז כרגע אני מעוניין להוסיף סטיק של 4gb ובנוסף להעביר את הSSD לנייד.

1. רציתי לדעת האם זה אפשרי ואם כן מה אני אצטרך בשביל זה?

2. האם הוא יסתדר עם הSSD הקטן שיושב על המחשב?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מרגיש לך איטי בגלל קשיח 5400RPM

1. אפשרי. ברוב המחשבים זה עניין של כמה ברגים בשביל להחליף את הקשיח, באחרים קצת יותר מסובך. חפש ביוטיוב.

2. למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפית מביצועים של מעבד חסכוני לניידים לעומת מחשב נייח, הרי ברור שהביצועים בנייח יהיו טובים יותר.

תבדוק שהגובה של הדיסק קשיח מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי ולא מצאתי כל כך לגבי דיסק קשיח... מצאתי רק לגבי זכרונות..

אשמח לקישור או משהו..

בכל מקרה לגבי האיטיות של המחשב אני דיי יודע את הסיבות לכך שהמחשב איטי ובכל מקרה לא ציפיתי לביצועים מטורפים מהמחשב אבל הביצועים שלו בתהליכים יומיומיים שלא אמורים לצרוך מהמעבד יותר מידי ועיבוד הם ממש לא משהו, מה גם כשאני בודק את האחוזים של השימוש במעבד במנהל המשימות הוא בדרך כלל עובד על 30% בערך ולא מגיע למקסימום.

בכל מקרה אשמח לעזרה נוספת או המלצות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא ברור מאליו,

הדיסק קשיח שמגיע עם האסוס הזה הוא בגובה 7 מ"מ:

http://www.notebookcheck.net/Review-Asus-VivoBook-S400CA-Ultrabook.84582.0.html

צריך לבדוק שהוא אכן יכול לקבל גובה אחר, זה כל הקטע של דיסקים קשיחים לניידי אולטרא-בוק שמשתמשים בכוננים דקים יותר בכוונה.

מבדיקה זריזה בגוגל הכונן אינטל בגובה 9.5mm.

אפילו בביקורת על הכונן העירו על זה שהכונן לא בגובה 7mm כפי שצפוי להיות מכונן כזה:

http://www.storagereview.com/intel_ssd_330_review

The 9.5mm design is a bit curious, given has long offered SSDs in a 7mm drive height, and that's clearly the direction the market is going, as many new SSDs come with a 7mm drive height standard. By bulking up the SSD 330, it's almost as if is purposely avoiding the ultrathin compute market with this particular drive.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווף... איפה אני יכול לבדוק?

עריכה:

לפי מה שראיתי הוא לא מתאים אבל ראיתי משתמש אחד שהצליח להכניס אותו ע"י הסרה של חלק מההרדיסק.

I finally got around to installing an drive and replacing the mechanical drive. The drive that came in it was a Hitachi HTS5450A7E380 which is a 7mm thick drive. Unfortunately the I had was a typical 9.5mm and was too thick to work at first. Luckily I was able to remove part of the casing on the drive I used and that made for a perfect fit. So if you plan on swapping out for an make sure it is no thicker than 7mm or it won't fit.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרה פיסית של משהו מהכונן תפגע באחריות הכונן.

הוא כנראה הוציא לגמרי אותו מהקופסא, כמו שמופיע בביקורת, או שהשאיר את החלק העליון או התחתון בתור הגנה והכניס אותו ככה.... לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב,

אז רציתי לעדכן שנכון לעכשיו הכונן של כן מתאים אבל הבעייה כרגע היא שאין אופצייה לען אותו עם התושבת של הכונן הקודם למחשב.

הכונן של פשוט בגודל של הכונן הקיים+ המתקן עגינה ככה שאני בהתלבטות אם להשאיר את הכונן הנוכחי או את השני ולאלתר לו משהו.. בינתיים ניתקתי אותו ואני מחפש פתרון .. אם למישהו יש רעיון אשמח לשמוע...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...