מפרט למחשב עד 10,000 עם ציוד היקפי. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב עד 10,000 עם ציוד היקפי.

Amit Shani

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 10K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?אני מניח שזה יצא פחות מ10K אבל אין צורך להתפשר

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 1000...

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים וכו'

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: גיימינג כמובן

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. הרבה מאוד

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). אני מניח שFHD 1080P אתם תגידו לי..

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. עכבר אני מניח שIMPERATOR BF3... מקלדת אין לי העדפה אבל אני יודע שאני לא אוהב את המקלדות עם הפידבק המכני המציק הזה. רמקולים מומלץ לא משהו כבד מידי, אבל שיהיה איכותי.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? צורב דיסקים.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אוברקלוק בינוני

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, אני רוצה את הכבוד להרכיב את המפלצת הזו.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. KSP רמת אביב

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). מארז אני רוצה בעיקרון HAF X. אני יכול להשיג אותו מחנות אחרת, אבל אני פתוח להצעות ולמארזים אחרים. קירור אני רוצה קירור מים של מסדרת H... כנראה H100, שוב, פתוח להצעות אחרות. בנוגע למסך: יש לי חלון שאם אני פותח בשעות היום הוא מאיר לי חזק על המסך ולכן רוב הזמן אני סוגר אותו כי זה מפריע לי לראות. אם יש פתרון לבעיה הזו אז אשמח לקנות מסך שמטפל בבעיה הזו.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? שיהיה מספיק כוח לספק לעוד כרטיס מסך עתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...