עליית מחירי תשתית אינטרנט - מכתב שנשלח למשרד התקשורת - FYI - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עליית מחירי תשתית אינטרנט - מכתב שנשלח למשרד התקשורת - FYI

VGFreak

Recommended Posts

בדיוק היום קיבלתי חשבונית מבזק והמבצע של ה60 שקל נגמר לי, והם לוקחים 90 ולא מוכנים לרדת. בהוט זה 80. אני מדבר על 10 מגה.

באתי לכאן לראות מה המחירים הנורמלים ואני רואה שזה המצב החדש...

באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ממש כרגע אני עומד להתחבר לתשתית של HOT , לא מוכנים לרדת או לעשות הנחה בדמי חיבור. אני אנסה שוב, אולי אני אפול על נציג/ה נחמד/ה. ולמה לכל הרוחות מנסים לדחוף לי טריפל, אני חוזר ואומר להם אין לי , והנציג בשלו: אבל טריפל יוצא לך משתלם יותר:bash:

ככה זה אצלם - אם אתה לא קונה טריפל תשכח מהטבות. אתה עדיין יכול "להחזיר להם" אבל זה לא יתן לך הרגשה כלכך טובה. אתה יכול לקחת טריפל ואחרי החודש חינם להגיד להם שאתה לא צריך טלויזיה או טלפון יותר ושיעבירו אותך לתוכנית בלבד של 100 מגה ב140 ש"ח . יש להם בטח אנשים שמתמחים בלהתווכח איתך לא לעשות להם את זה אבל דיברתי עם נציג שלהם פעם והוא רמז לי ובמקרה אם מישהו עושה להם את זה (מבטל אחרי 14 ימי עסקים) הם יוצאים מופסדים.

גם השיווק בהוט לא משהו - אחרי שהתקשרתי אליהם פעם אחת התקשרו אלי כל יום ובכל יום נתנו לי בערך אותה הצעה . היה מישהו שנתן הצעה די טובה (על טריפל כמובן )אבל אשתי סברה בתוקף אפילו לחשוב על לעבור להוט. מישהו גם אמר לי שהוא הצליח להוריד אותם עוד יותר אבל אני כבר לא זוכר מחירים.

בהוט אם אתה לא מדבר איתם על טריפל הם לא יזוזו לקראתך מילימטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוכים על האינטרנט אני מציע לבדוק מה הולך בחלק ממדינות אירופה.

תגידו תודה שאין כאן הגבלה על תעבורה. אנשים משלמים סכום נוסף על כל ג'יגה שהם מורידים, והמחיר החודשי מגיע לסכומים אסטרונומיים. כאן אנחנו אולי משלמים הרבה על תשתית, אבל גם יכולים להוריד בלי הגבלה.

ואני לא יודע מה אתכם, אבל מאז שעברתי לטריפל יוצא לי לשלם פחות לHOT ולהנות מיותר שירותים וגם חבילת 100 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר אישית מישהו, אבל ראיתי מספיק הודעות בפורומים של שאנשים מתלוננים על כך שביום הראשון המשחק אצלהם שוב פעם מתעדכן (בכמה ג'יגות) ובמקום לשלם 60 דולר הם מוסיפים עוד חצי עד סכום משחק מלא (כפול מזה) כדי להמשיך לשחק. אז ההגבלות שם באמת עד כדי כך חמורות.

להזכירכם שגם בארץ ניסו להכניס את הקטע הזה בגלל "פיראטיות". בגלל זה גם עפתי מאינטרנט זהב (וטוב שכך), אבל זה נרגע לאחר מספר חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות האשכול הזה החלטתי גם לעשות מעשה

ושלחתי אימייל ללשכת שר התקשורת לפני שבוע (!), נכון לשעה זאת אין קול ואין עונה

שלחתי גם לרשות להגבלים עסקיים וקיבלתי תגובה שהפנייה שלי הועברה לטיפול

ונזכרתי בבדיחה הזאת

ראש עירייה (לא משנה איזו) רצה לבנות גשר חדש והזמין אליו קבלנים להצעות מחיר.

מגיע קבלן ערבי ונותן הצעה של מיליון דולר.

שואל אותו ראש העיר: "איך הגעת לזה?"

אמר: "שליש חומר, שליש פועלים השאר רווח". - שלח אותו..

הגיע קבלן רוסי ונתן הצעה של 2 מיליון דולר.

שאל אותו: "איך הגעת לזה"?

אמר לו: "שליש חומר, שליש פועלים, השאר רווח". - שלח אותו.

הגיע קבלן יהודי נתן הצעה על 3 מיליון דולר.

שאל אותו ראש העיר: "איך הגעת לסכום הזה? אתה הכי יקר"!!

ענה לו: "מיליון בשבילך, מיליון בשבילי, ומיליון לקבלן הערבי שיעשה את העבודה" וזכה במכרז......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

בינתיים זה לא עוזר....

אתמול פניתי לבזק לאחר שהם רצו להעלות לי את המחיר בכמעט 33%. הנציגה שאלה מייד בטון מנצח - קיבלת הצעה יותר טובה ? בקיצור מבחינתם אין שום בעיה להעלות את המחיר ב 33% ... אני כמובן אתנתק ואבטל גם את קו הטלפון. מה שמדהים זה שמשרד התקשורת והממונה על ההגבלים מתנערים מכל טיפול בפרשה. גם הכתבנ בגלובס עוסקת במחירים סיטונטאים ולא במחיר לצרכן הסופי. בפועל דואופול מעלה כל שנה מחיר ב 25% ואף אחד לא נוגע בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר כמו שאמרתי, היו התחייבויות ועליות מחירים אחרי "תום מבצע" וקונצים כאלה ואחרים ...

... "פראיירים" שנרדמו בשמירה ונתקעו עם "מבצע" משנת 2000 שילמו מחיר מופקע.

באה הכנסת ואמרה - לא עוד. אין יותר התחייבויות ושטיקים.

צר לי לבאס אותך אבל אתה טועה והחלק המצוטט הינו פשוט לא נכון עובדתית.

אני משלם היום בבזק בינלאומי (נכון, ספק ולא תשתית - אז מה) מחיר של 29 ש"ח לחודש, עבור מנוי 100 מגה. המחיר הוא במבצע לשנה, ובסופה המחיר מזנק לאיזה 79 ש"ח או משהו בסגנון הזה. זו כבר השנה השניה שלי עם המבצע הזה, ולכן כבר יצא לי לחדש אותו. אבל אם לא הייתי מחדש (הם נחמדים ושולחים אימייל תזכורת כחודש לפני, דיי הפתיע אותי האמת) המחיר בהחלט היה מזנק.

כך שאומנם אין התחייבות, אבל מוגבלים בזמן וכו' - בהחלט יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ זה מופנה אליי?

כי אני אמרתי בדיוק להיפך, הוא אמר שאין יותר "מבצעים מוגבלים בזמן, שאחריו המחיר מזנק על דעת עצמו" (שזה דבר רע, והוא הציג את זה שזה כבר לא קיים כדבר טוב) - ואז הראתי לו שזה דווקא כן עדיין קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין קיים כיום גם בבזק. רוב המחירים של בזק הם מוגבלים בזמן..

המחירים במבצע להרשמה באינטרנט תקפים לשנה בלבד. בחצי שנה לאחר מכן, המחיר קופץ משמעותית. ולאחר מכן, שוב קופץ משמעותית.

https://selfsales.bezeq.co.il/?locations=16&locations=32&locations=64

(שימו לב. בשום מקום לא מופיעה מהירות ה UPLOAD לחבילות אלו, גם לא בתנאי שימוש. אז אל תופתעו אם תגלו שזה נמוך)

אפילו "המחיר הקבוע" שלהם מוגבל ל 3 שנים, לאחר מכן מחירי מחירון.

http://www.bezeq.co.il/NGN/Pages/Ngn-Fix.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...