מחפש לקנות ultrabook עד 3500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות ultrabook עד 3500 ש"ח

ido-nava

Recommended Posts

אני מחפש לקנות מחשב נייד חדש במחיר של עד 3500 ש"ח. אפשר לחרוג עד 4000 ש"ח אם זה ממש שווה את זה.

חשוב לי שיהיה i5 ומעלה, 4GB ומעלה זכרון RAM, מסך 14"-15" טאצ' עםרזולוציה כמה שיותר גבוהה (FULLHD כנראה לא ייכנס בסכום הזה), וסוללה כמה שיותר חזקה.

חשבתי על המחשב ASUS S400CA-CA021H 14" שעולה סביב ה 3500 ש"ח עם מעבד i7

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=9785&added=1

יש גם דגם של המחשב עם מעבד i5 שעולה כ 400 ש"ח פחות.. האם ההוספה של הכסף משתלמת בשביל מעבד i7 ?

בכל מקרה ,אשמח לקבל המלצות לדגם שהכי משתלם מבחינת ביצועים וסוללה בתקציב הזה.. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעולה, FULLHD, כונן SSD גדול, סוללה 4CELL, כרטיס מסך ומשקל מאוד נמוך...

רק הבעיה היא שאין לו יכולת לטאצ' במסך והמסך הוא 13", יש דגם שדומה לזה עם מסך 14" טאץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמצא שום דבר שמתקרב לזה בתקציב הנ"ל. למעשה, המחשב הזה נמכר בכ-700 ש"ח פחות מאשר חנויות אחרות בארץ.

מבין אותך שזה מחשב מעולה, אך המסך שלו קטן מדי והמחיר יקר מדי אז זה לא מה שאני מחפש..

שוב, אני מחפש שיהיה לו מסך 14-15 אינץ (עניין הטאץ כבר לא כלכך מעניין אותי), מסך איכותי, טובה ומשקל כמה שיותר נמוך... במחיר של עד כ 3500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות בנייה נמוכה, משטחים מבריקים...

שים לב שהמעבד גם חסכוני.

במחשב שהבאתי לך המעבד הוא הסטנדרטי וחזק יותר.

תודה רבה, כמה שאלות עלהמחשב הנ"ל...

1. יש איפה שהוא ברשת ביקורות על המחשב ? זמן סוללה וכו'? חיפשתי ולא מצאתי כלום...

2. הגיוני שבחנות אחרת, יש בדיוק את אותו המחשב רק עם סוללה של 6 תאים לעומת כל שאר החנויות שיש בזאפ (כולל א.א שהבאת לי) ששם הסוללה היא 3 תאים? http://fre.co.il/items/142684 (פה זה 6).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מס' התאים לא משנה, תלוי בקיבולת של הסוללה.

שים לב שיש הבדל בכרטיס מסך, בדגם הזה צריך להיות 8750M כאשר בשאר החנויות משום מה מוכרים אותו עם ה-7670M שהוא פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...