מחפש מקלדת מכנית עד 400 שח - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מקלדת מכנית עד 400 שח

dans41

Recommended Posts

מאוד מסקרן אותי איך מרגישים השחורים\חומים.

אל האדומים כבר התרגלתי מאוד מהר והם אחלה סוויצ'ים בעולם ובאמת רק אחרי שמתנסים עם סוג סוויץ מסויים אפשר להגדיר בצורה יותר מדוייקת את ההעדפות. מה שבטוח זה שאני אנסה בעתיד את סוגי הסוויצ'ים האחרים כדי לחסל את הסקרנות.

dans41, תעדכן אותנו בין אם כבר קנית מקלדת כלשהי או עדיין מתלבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם,

הייתי עונה מהר יותר אבל רק עכשיו הייתה לי גישה לאינטרנט.

עדיין לא החלטתי, כנראה שלא הבנתם את ההתלבטות שלי

אני מטלבט עם בכלל לקנות מקלדת מכנית, אני חושב שאני אתרגל מהר הבעיה זה המחיר (בעיקר של המותגים המובילים).

אם אני אחליט לא לקחת מכנית אני כנראה אלך על ה G510S ובמכניות עדיין לא החלטתי.

ההתלבטות נובאת כי אני לא יודע מתי אני יקנה את המקלדת הבאה ואני לא יודע כמה באמת כדי לי להוציא על המקלדת.

ברור לי שמכניות יותר טובות השאלה היא כמה מהותי השינוי בשבילי.

אם הייתי יודע שזאת מקלדת לשנה וחצי מקסימום הייתי לוקח מקלדת לא מכנית אבל אני לא רוצה סתם לדפוק את עצמי.

גיליתי שבטווח מחירים שלי אין דברים מעניינים ושכדי לי להגדיל את התקציב,

G510S עונה בדיוק על הצרכים שלי וכוללת גם פיצ'רים שאני לא צריך (מסך ומלא מאקרו למשל), אם תיהיה מקלדת כמוה רק עם סוויצ'ים זה יהיה מצויין (גם אם היא מעל התקציב שלי בצורה משמעותית.

תודה רבה לכם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dans41

אתה טיפה מבלבל..אולי עדיף שתשנה את הכותרת שלך ל"מתלבט אם לקנות מקלדת מכנית".

כי לפי הכותרת שלך אתה רוצה לקנות מכנית רק לא יודע במה לבחור.

בכל מקרה לפי מה שרשמת בפוסט הראשון אתה מחפש מקלדת עם עברית, עדיף עם מקשי תאורה וממש אין צורך במקשי מאקרו.

במקלדת של לוג'יטק שאתה מסתכל עליה יש בערך 200 (כמובן שאני מגזים) מקשי מאקרו ולא נראה לי שיש לה תאורה אחורית (למרות שיכול להיות שאני טועה אבל זה לא העניין).

מה שאני מנסה להגיד זה שאתה מאוד לא החלטי וזה מקשה עלינו לעזור לך.

למרות זאת מה שכן אגיד לך זה שבקנייה של מקלדת מכנית אתה יודע שזאת קנייה לטווח ארוך שכן אורך החיים של המקלדות המכניות הוא גדול בהרבה ממקלדות ממברנת גומי ויש אנשים שעובדים עם מקלדות ממברנת גומי מספר רב של שנים בלי בעיה ככה שזה לא צריך להדאיג אותך יותר מדי. מקלדת לא נזרקת לפח אחרי שנה וחצי.

שוב, אם אתה רוצה מכניות אז יש כמה בטווח המחירים שלך, נתתי לך לינקים בעמוד הראשון אם אני לא טועה, אם אתה רוצה לא מכנית אז אני מאמין שיש פה אנשים שיוכלו לעזור לך עם מקלדות ספציפיות שהם רכשו. אבל תצטרך להחליט בעצמך מה אתה רוצה כי בזה אין יותר מדי מה לעזור..

שאלה אחרונה, אתה אומר שה G510S עונה בדיוק על הצרכים שלך. אילו צרכים הם בדיוק ? אני מקווה שאוכל לעזור לך לאחר שאוכל להבין בדיוק מה אתה מחפש במקלדת ומה יש ב G510S שאתה כל כך רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק פשוט הגעתי לזה אחרי מחשבה ארוכה לאחר שפתחתי את הדיון.

לפתוח חדש או פשוט לשנות ולהוסיף את הדרישות שלי?

בG510S יש השתקה מהמקלדת לאוזניות/ מיקרופון מה שמאוד מקל במשחקים שקורה הרבה פעמים שאני יוצה מהמשחק בשביל להשתיק אחד מהם.

יש לה כפתורי מולטימדיה נפרדים לא בfn שאני אישית מעדיף (עניין של טעם).

המקלדת עצמה לא יקרה כל כך ונמצאת בתקציב שלי (לפחות ככה יצא לי).

כפתורי המאקרו והמסך לא חשובים לי אבל זה נראה לי מתגמד.

אני מודע לזה שהיתרונות הללו הם סוג של גימיקים אבל הם נראים לי שימושיים.

לגבי מכניות הדבר היחידי שמרתיע אותי זה המחיר של מקלדת ושאני אתקל במקלדת לא משהו במחיר גבוה.

הרגעת אותי קצת, אני ממש חייב להחליף מקלדת שלי מתפרקת פה, ואתה צודק אני מאוד מבולבל מכל המבחר הזה, יש כל כך הרבה.

אני חושב שאני אלך על CMSTORM TRIGGER עם סוויצ'ים שחורים כמו ש"Luxurious" הציע.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בכיף אין בעד מה, אני שמח לעזור.

אצל הלוג'יטק מה שמייקר אותה (בערך 500 ש"ח תקן אותי אם אני טועה) אלה כל הפיצ'רים של ה"גיימינג" שאם אתה שואל אותי כל המיתוג הזה סביב פיצ'רים של מקלדות זה הרבה דברים שאני אישית לא מתחבר אליהם ולא חושב שהם נחוצים בכלל לגיימרים. כלומר מה שמייקר את המקלדת הם גימיקים ולפעמים הרבה רוח אבל יש אנשים שמוצאים את זה שימושי וזה נתון להעדפה אישית.

מה שמייקר מקלדת מכנית היא עצם העובדה שהיא מכנית (כל סוויץ\מקש הוא מנגנון בפני עצמו) ולכן המקלדות ה"פשוטות" ביותר מתחילות קצת מתחת ל 400 ש"ח (פה בארץ כמובן :( ). למה אני מסמן את המילה "פשוטות" במרכאות ? מכיוון שגם במכניות יש כל מיני פיצ'רים שמייקרים אותה ואז זה בכלל יקר או שלפעמים מדובר במותג יקר..

ומה שאני בעצם מנסה להגיד זה שאין צורך ביותר ממקלדת מכנית "פשוטה" כדי להנות מהסוג הזה של מקלדות ועושה הרושם שאתה מוכן להשקיע באחת כזו.

בכל בחירה שתבחר לעשות (לוג'יטק או מכנית) תעדכן אותנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח בחשבון שכל הפיצ'רים יכולים גם להפריע. כמו למשל מקשי מאקרו בצד, שזה דבר שחלק מהמשתמשים פה בפורום לא מחבבים.

תאורה זה פיצ'ר חביב אך לא קריטי מבחינתי. אני הייתי ממליץ לך כמו שאמר TopGhost84

להתמקד במקלדת עצמה ולא בפיצ'רים שמסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מקשי המאקרו בצד זה דבר חביב, לא בשימוש אצלי יותר מדי, ממש לא מבלבל אותי כמו שאחרים אומרים.

בקשר לתאורה האחורית, לא יכול לראות את עצמי בלי זה, ניסיתי לפני כמה ימים בלי תאורה והבנתי כמה שזה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי לאחרונה את ה-G710+. אין מה להגיד, פשוט תענוג הקלות שבהקלדה. ( שדרגתי מ- G110.)

הדבר היחיד שמפריע לי- ושהבחנתי בו רק לאחר שניסתי לשחק משחק כלשהו. זה ה- 105 Keys layout. (שיפט שמאלי קטן, אנטר גבוה.)

וזה פשוט משגע אותי. אני כל הזמן מפספס את השיפט במשחקים, ואת האנטר בהקלדה עיוורת.

יש למישהו מושג האם ניתן להשיג בארץ את ה- US /104 Keys layout. אני מתקשה להתרגל:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...