אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one? - עמוד 9 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one?

tgen

Recommended Posts

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קינקט זו אחת הסיבות העיקריות ללמה אני כן רוצה לקנות את הXB1 ולא את הPS4 (כבר הסברתי פה מה הסיבות האחרות איפשהו בתחילת הדיון)

100$ זה אכן הפרש גדול אבל בדיוק בגלל זה אני לא קונה אף קונסולה בשנה הקרובה.

עד אז או שתהיה הוזלה או שייצא דגם משופר יותר או איזה באנדל משתלם יותר. גם עד אז נדע בדיוק איך כל קונסולה מתפקדת עם מולטיפלפורמס (ולא נסתמך על כתבות עלומות בEDGE, שהוא עיתון פרו- מוהבק), מה בדיוק יעבוד בארץ, מה הRROD התורן ושאר ירקות.

אם כל האמור לא יתקיים, יש אלטרנטיבות אצל המתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קינקט זו אחת הסיבות העיקריות ללמה אני כן רוצה לקנות את הXB1 ולא את הPS4 (כבר הסברתי פה מה הסיבות האחרות איפשהו בתחילת הדיון)

100$ זה אכן הפרש גדול אבל בדיוק בגלל זה אני לא קונה אף קונסולה בשנה הקרובה.

עד אז או שתהיה הוזלה או שייצא דגם משופר יותר או איזה באנדל משתלם יותר. גם עד אז נדע בדיוק איך כל קונסולה מתפקדת עם מולטיפלפורמס (ולא נסתמך על כתבות עלומות בEDGE, שהוא עיתון פרו-סוני מוהבק), מה בדיוק יעבוד בארץ, מה הRROD התורן ושאר ירקות.

אם כל האמור לא יתקיים, יש אלטרנטיבות אצל המתחרות.

ללא ספק עדיף ללכת על האקס בוקס...

הוא עולה רק 100 דולר יותר הוא חלש יותר הוא ענק כך שכל מי שהיכנס אליך הביתה ישים לב אליו

ומאוד אהבתי את קבלת הפנים שמייקרוסופט עשו בהשקה שלו !

ויש לו את גירס אוף וואר המאוס ויש לו פורצה 5 בהשקה שכל מה שאתה צריך לעשות כדי לשחק שם עם רכבים מחברות מסוימות הוא רק להוסיף 15 דולר כמו שהיה בפורצה 4 .. כדי לשחק עם פורשה תקנה DLC...

קיצר רק ... 360 התכוונתי.. כמו שאמר המנכל שיווק של מייק' ! "לא טוב לך XBONE אז יש לנו XB360.."

וד"א.. יש לי XB360 מאז 2008 בערך P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק עדיף ללכת על האקס בוקס...

הוא עולה רק 100 דולר יותר הוא חלש יותר הוא ענק כך שכל מי שהיכנס אליך הביתה ישים לב אליו

ומאוד אהבתי את קבלת הפנים שמייקרוסופט עשו בהשקה שלו !

ויש לו את גירס אוף וואר המאוס ויש לו פורצה 5 בהשקה שכל מה שאתה צריך לעשות כדי לשחק שם עם רכבים מחברות מסוימות הוא רק להוסיף 15 דולר כמו שהיה בפורצה 4 .. כדי לשחק עם פורשה תקנה DLC...

קיצר רק ... 360 התכוונתי.. כמו שאמר המנכל שיווק של מייק' ! "לא טוב לך XBONE אז יש לנו XB360.."

וד"א.. יש לי XB360 מאז 2008 בערך P:

חחח.. כמה שטויות בהודעה אחת, צריך לתת לך פרס.

הסיבה שהיית צריך לשלם עבור הPorsche בForza 4 הייתה כי EA מחזיקות את הזכויות יוצרים על השימוש במכוניות האלה במשחקים שלהם וכידוע, EA חארות. מייקרוסופט היו צריכים לשלם להם עבור הזכות בשימוש במכוניות ומי שרצה אקסטרה, שילם. הכסף בעיקר השתלשל לכיס של EA.

תזכיר לי כמה Porsche יש לך בGT5? אפס. כי לא היו מוכנים להשקיע שום כסף. לפחות מייקרוסופט נתנו לך את האופציה.

ואיזה קבלת פנים בדיוק עשו מייקרוסופט עשו לו? שהתרכזו בהתחלה ביכולות מדיה שלו ואז הציגו מלא משחקים מצויינים בE3?

אנשים כבר לא זוכרים את ההשקה העלובה ביותר בהסטוריה לקונסולה, הPS3. עשו כל כך הרבה שטויות בדור הזה ואנשים פשוט שוכחים את זה לגמרי.

שהPS3 יצא, הוא היה בשנה איחור, עלה 600$ (!) ) והיו לו חרא משחקים (RIIIIDGE RACER!). רק ב2008 (שנתיים אחרי שהושקה) הקונסולה התחילה להתרומם עם המכירות. שלא נדבר על מלא השינויים שהם עשו במודולים שלהם (הורדת התמיכה בלינוקס, הורדת הbackwards compatibility) והביזיון שהיה להם עם האבטחת מידע. שכחת שכמעט חודש לא היה אפשר לגשת לרשת הPSN שלהם ולשחק אונליין? שלא נדבר על הדילדו הזוהר הזה והVITA הכושלת.

לא שלמייקרוסופט לא היו בעיות בהתחלה (אהמ.. RROD) אבל עובדה שהם הצליחו בדור אחד לגנוב לסוני נתח שוק ענק בגלל השטויות שהם עשו. אה והמנכל שציטטת, כבר לא עובד בחברה. אם זה משנה משהו.

בקיצור, תפסיקו להיות פאנבויס ולראות הכל בשחור או לבן. שתי החברות לא טלית שכולה תכלת ובתכלס, כולם רוצים את הכסף שלכם. הדור הזה הוא לא קפיצת מדרגה . אין פה את ההפרש העצום שראינו בדור הקודם מבחינת יכולות גרפיות. מנסים לשכנע אותכם לקפוץ על העגלה ולקנות ומי שכן קונה קונסולה בהשקה, ולא משנה ממי, מסתכן במחלות הילדות שמאפיינות כל דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירוע ההשקה של ה-PS3 אולי היה רע, אבל הוא התמקד במשחקים ובנתונים טכניים על הקונסולה (ראיתי אותו לפני כמה חודשים). האירוע של XB1 היה אצבע משולשת לפרצוף של הגיימרים - הקהל היחיד שרואה אירועי השקה של קונסולות. בכלל כל ה-PR של הוא דבילי לחלוטין, והיה יכול לדפוק גם קונסולה מצוינת, שלא לדבר על הדבר הנוראי שהם הראו בהתחלה.

מבחינתי זה הישג מדהים שלמרות כל הדברים שציינת (השקה עלובה, שנה איחור ומחיר יותר גבוה) יש תיקו בין שתי הקונסולות, וזה אם לא לוקחים בחשבון שה-360 הוא מכשיר הרבה פחות איכותי, והרבה אנשים היו צריכים לקנות חדש כמה פעמים. זה מוכיח שכדי להצליח בשוק הקונסולות צריך להשקיע בראש ובראשונה בגיימרים, ואפשרויות המדיה האחרות הן רק תוספת נחמדה מהצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל כל ה-PR של מיקרוסופט הוא דבילי לחלוטין, והיה יכול לדפוק גם קונסולה מצוינת, שלא לדבר על הדבר הנוראי שהם הראו בהתחלה

על זה אין ויכוח בכלל. מייקרוסופט שופכים טונות של כסף על PR ולרוב, זה רק פוגע במאמצים שלהם. במקום לתת למפתחים שלהם לדבר ולהציג מה שהם עובדים עליו, הם נותנים לחליפות לזרוק buzzwords. סוני הולכים בקו הרבה יותר אחיד ונכון ורואים את ההבדלים בדעת הקהל.

מבחינתי זה הישג מדהים שלמרות כל הדברים שציינת (השקה עלובה, שנה איחור ומחיר יותר גבוה) יש תיקו בין שתי הקונסולות

לפי דעתי הPS3 כבר עבר את ה360 במכירות אבל אל תשכח שזה אחרי דור שלסוני היה נתח שוק של למעלה מ60%. היום הם מסתפקים באיזור 30-35%, זה הפרש עצום.

זה מוכיח שכדי להצליח בשוק הקונסולות צריך להשקיע בראש ובראשונה בגיימרים, ואפשרויות המדיה האחרות הן רק תוספת נחמדה מהצד.

אני לא מסכים לטענה הזאת. רוב השימוש בקונסולות בעולם הוא לצריכת מדיה. לראייה - https://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/03/14/nielsen-majority-of-ps3-users-39-time-spend-on-media.aspx

מייקרוסופט עושה את רוב הכסף בXBOX ממכירת תכנים נלויים ולאו דווקא ממשחקים (לא יודע לגבי מספרים אבל גם מרוויחים לא רע ממכירות סרטים דרך הקונסולה). זה טיבעי שהם ירצו לקדם את מה שמכניס להם כסף ועל הדרך אולי יגרום לקהל שהוא לאו דווקא גיימרי כבד לקנות את הקונסולה. זו הייתה ההנחה עם הקינקט וזה השתלם להם. לא מבין אנשים שרואים את זה כ"בגידה". מה בדיוק כואב לכם שיש אנשים שקונים את הקונסולה לשחק משחקי כושר/ריקודים ולצפות בNHL? כמובן, כל עוד כל האמור לא בא על יכולות הקונסולה להריץ משחקים רציניים ולתמוך במי שזה לא מעניין אותו.

פה התעוררה הבעיה עם מייקרוסופט. השדרים שלהם לא היו עיקביים. אם הם היו באים בהצגה המקורית ומראים חצי שעה של יכולות מדיה ואז חצי שעה של forza, ryse ואיזה טיזר לhalo חדש, העליהום שראינו היה הרבה פחות רציני. כרגע הנזק התדמיתי כבר נעשה והדרך היחידה שהם יצאו מזה היא שהם כרגע יתרכזו במשחקים ובלא לפשל בהשקה עצמה. כפי שנראה מהמכירות המקודמות, מובילים באיזה 30% בהזמנות של הPS4 לעומת הXB1 אבל הכל יכול להשתנות לאורך הדור, כמו שקרה עם הPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיחה עם GAMESPOT נציג של MS אמר שה ONE לא יכול לעמוד (לא ניתן להשתמש בו כשהוא בצורה אנכית), לפי דברי הנציג הכונן במכשיר לא תוכנן לעבוד במצב הזה...

במילים אחרות אם יש לכם מגבר סראונד ו ONE כנראה שלא תוכלו למקם עוד מוצר אלקטרוני בסלון שלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, תאורטית - גם אם הייתי רוצה קינקט, לא הייתי יכול למקם גם אותו בצורה נורמלית. יש לי דירה לא גדולה, וחמשת המכשירים שלי - , מיני, מכונת הלינוקס, ה-PS3 והאקסבוקס נמצאים כולם על שולחן מחשב אחד ומחוברים למסך אחד (דמיינו את הבלגן!). אין לי שום מקום טוב למקם את הקינקט בצורה יציבה ובזווית תקינה, ועוד יש לי חתולה שיכולה להפיל אותו בכל רגע.

יש עוד הרבה אנשים שמתלוננים על זה. מזל שאני לא רוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקינקט החדש אמור לדרוש הרבה פחות מקום. לפי מה שמייקרוסופט הצהירו בינתיים זה 1.4 מטר לשחקן יחיד וכ-1.8 מטר לכמה שחקנים. זה לעומת כ2.5 מטר לשחקן יחיד בקינקט הישן. זה אמור להתאים להרבה יותר בתים (אצלי אין בעיה כי הקונסולה בסלון) אבל נדע איך זה מתפקד שיהיו "דיווחים מהשטח".

בקשר לחתול, זו אכן בעיה גם אצלי :). מה שעשיתי זה פשוט שמתי קצת סרט הדבקה דו צדדי למטה והכל יציב.

מסכים איתך כמובן שקינקט זה לא משהו שימושי לשים בחדר מחשב. זה מיועד לסלון יחסית גדול שיש בו מקום לזוז ולכן ההחלטה של מייקרוסופט לא למכור חבילה בלי היא טיפשית לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מחשב טוב ולא אכפת לך מהאקלוסיבים.. אין ממש צורך.

יש משחקים שכן יותר כיף לשחק על מסך גדול בסלון אבל היום כבר אפשר לחבר מחשב גם לטלוויזיה ולקנות פשוט controller.

זה בעיקר שיקול כספי (קונסולה חדשה לעומת מחשב חדש) ומשחקים אקסלוסיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מחשב טוב ולא אכפת לך מהאקלוסיבים.. אין ממש צורך.

יש משחקים שכן יותר כיף לשחק על מסך גדול בסלון אבל היום כבר אפשר לחבר מחשב גם לטלוויזיה ולקנות פשוט controller.

זה בעיקר שיקול כספי (קונסולה חדשה לעומת מחשב חדש) ומשחקים אקסלוסיבים.

שיקול כספי לעומת הרבה הרבה כאב ראש, ואולי גם הפסד בסופו של דבר.

אז בעיקרון חיזקתם את דעתי שאם לא אכפת לי ממשחקים בודדים אז להישאר עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיקול כספי לעומת הרבה הרבה כאב ראש, ואולי גם הפסד בסופו של דבר.

אז בעיקרון חיזקתם את דעתי שאם לא אכפת לי ממשחקים בודדים אז להישאר עם המחשב.

יש הרבה שיגידו דווקא ההיפך. שמחשב זה כאב ראש הרבה יותר רציני כי צריך לדאוג לקנות חלקים נכונים, להתקין דרייורים, לשדרג כל כמה זמן וכו בעוד שבקונסולות זה לא קיים.

אבל אני איתך, הPC שלי הוא הפלטפורמה העיקרית. גם המשחקים יותר זולים, גם הם נראים הרבה יותר טוב, גם יש לך מודים שהקהילה יוצרת, גם יותר משחקים מעניינים.

אני קניתי קונוסלה בעיקר כדי לשחק אקסלוסיבים (Forza, Halo, Gears, RDR). אבל השימוש בה אצלי כרגע זה כstreamer מהמחשב ומשחקי קינקט. אפילו 5 אני מתאפק ולא קונה עד שתצא גרסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה שיגידו דווקא ההיפך. שמחשב זה כאב ראש הרבה יותר רציני כי צריך לדאוג לקנות חלקים נכונים, להתקין דרייורים, לשדרג כל כמה זמן וכו בעוד שבקונסולות זה לא קיים.

אבל אני איתך, הPC שלי הוא הפלטפורמה העיקרית. גם המשחקים יותר זולים, גם הם נראים הרבה יותר טוב, גם יש לך מודים שהקהילה יוצרת, גם יותר משחקים מעניינים.

אני קניתי קונוסלה בעיקר כדי לשחק אקסלוסיבים (Forza, Halo, Gears, RDR). אבל השימוש בה אצלי כרגע זה כstreamer מהמחשב ומשחקי קינקט. אפילו 5 אני מתאפק ולא קונה עד שתצא גרסת .

דרייברים לא יוצאים כל יום אפילו לא כל שבוע, לקנות חלקים נכונים יש מלא מקומות באינטרנט שאפשר לשאול בהם ולראות שאלות שאחרים שאלו, מי שסיגל לעצמו סביבה שבה הוא יודע מתי יוצאים עדכונים ומתעדכן מידי פעם בשיפורי החומרה הופך את ההחלטות ליותר קלות עבורו.

הייתי מת לשחק פורזה אבל אני לא מוכן לשלם על משחק או 4 1600 שקל מינימום (אם הבנת את החישוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...