אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one? - עמוד 14 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מבין את זה, למה שמישהו יירצה לקנות xbox one?

tgen

Recommended Posts

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזבו את המחיר בארה"ב, הוא זול יותר מבשאר העולם. המחיר באירופה הוא 500 יורו ובאנגליה 450 פאונד שזה בערך 2600 שקל (כולל מע"מ באנגליה שבערך אותו דבר כמו בארץ), כלומר המחיר בארץ צריך להיות 2800-2900 שקל.

בנוסף לזה כנראה שמדובר בדגם ה DAY ONE שיכול להגיע עם כונן דפוק ואז רק אלוהים יודע איך תחזירו לעצמכם את הכסף/תביאו מכשיר עובד (אני יודע שמדובר באחוז קטן של פגומים אבל בכל זאת).

דרך אגב במחיר הרבה יותר נמוך (בסביבות ה 2200 שקל שזה המחיר של הקונסולה באירופה) אפשר להביא מאיביי, רק צריך לבדוק שהספק הוא 110-230V ולא 110V בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם זה לא דוגמה. כי בכל זאת, המכשיר עולה בארה"ב פחות מכל מקום אחר. באירופה מדובר במינימום 500 יורו לפני מיסים. או 680$ לפני מיסים.

בגרמניה נמכר תמורת 530 יורו כולל משחק. בבריטניה 710$ ללא משחק וללא מיסים. שזה כבר 3400 שח עם מיסים ישראלים.

אך כן, מדובר בסנונית ראשונה, כנראה יבוא ע"י KSP עצמם. ברגע שיחל להימכר רשמית + עוד יבוא מקבילי, המחירים ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאה, חשבתי שהוא אומר שהמחיר באתרים לא כולל VAT והמחירים שם יותר גבוהים ברגע שהם קונים (דרך אגב זה מאוד נהוג בארה"ב לציין שהמחיר שכתוב לא כולל מע"מ). בקיצור החישוב שלי היה נכון, המחיר אמור להיות 2800-2900 שקל, כל דבר מעל זה זה להתחיל לגנוב כי בארץ חייבים 100% רווח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, בסביבות 2850 שח ישירות מאמזון בריטניה, אם לא יהיו עוד עמלות שונות של שחרור ממכס, פרט ל 32.2% מיסים.

£8.48

Estimated Postage & Packaging

£366.81

Total before VAT

£0.00

VAT

£366.81

Estimated Order Total

רק איך המשלוח כל כך זול יחסית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...