האם כדאי לקנות GTX780, ואם כן איזה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות GTX780, ואם כן איזה?

EAD

Recommended Posts

הכותרת די אומרת הכל

כרטיס מסך שיהיה חזק, יחזיק משחקים הכי אחרונים וגם דברים שיצאו בשנה הקרובה, הכל שירוץ ב 1920 על 1200 עם ULTRA HIGH וכאלו.

מה דעתכם?

ויש מקומות שיש אותו בזול יחסית? ואיזה גרסה שלו לקחת?

ועוד דבר, האם משנה איזה מעבד יהיה? או שגם I5 חדש (האסוואל) יסתדר איתו בסבבה?

ואיזה מומלץ כדי שלא תהיה בעייה ואף ישאר "ספייר" לכל מקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנושא הכספי מבחינתך איננו קריטי עבור, בהחלט רכוש אחד שכזה. מאיזה מותג ?

פחות קריטי והעיקר שיהיה מבין המותגים המובילים והידועים בתחום כדוגמתם של ו- למשל.

אילו הנושא הכספי כן מעניין אותך ומבקש אתה לבצע יעול ברכישה, הייתי ממתין בחודש הקרוב לראות מה קורה עם ה- HD8970

שמדברים עליו לא מעט ברחבי הרשת, שכן אם זה יושק בזמן הקרוב, הוא אמור להיות קצת יותר חזק מ GTX780 ולעלות קצת פחות,

סביבות 400-500 ש"ח פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנושא הכספי מבחינתך איננו קריטי עבור, בהחלט רכוש אחד שכזה. מאיזה מותג ?

פחות קריטי והעיקר שיהיה מבין המותגים המובילים והידועים בתחום כדוגמתם של ו- למשל.

אילו הנושא הכספי כן מעניין אותך ומבקש אתה לבצע יעול ברכישה, הייתי ממתין בחודש הקרוב לראות מה קורה עם ה- HD8970

שמדברים עליו לא מעט ברחבי הרשת, שכן אם זה יושק בזמן הקרוב, הוא אמור להיות קצת יותר חזק מ GTX780 ולעלות קצת פחות,

סביבות 400-500 ש"ח פחות.

לא שמעתי כלום לגבי ה 8XXX של ATI

יצא בקרוב?

מה הצפי? ומה לדעתך יהיה ביצועים/מחירים?

בהחלט נשמע טוב

השאלה גם מתי יצא, יהיה מבאס לחכות יותר מידי זמן (חודש, חודשיים זה סבבה, אבל לא רוצה לחכות חצי שנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי על רזו' 1900X1200 חבל לך על הכסף,לך על הGTX770 ותהיה מרוצה.

אני קונה מחשב בימים אילו כולל מסך 24 אינץ ואני הולך על הGTX770 המומהר של ג'יגהבייט.

GTX770 הוא מעל ומעבר למשחקים ברזו' 1900X1200 כולל פילטרים והגדרות על הכי גבוה חוץ מקריסיס 3 אבל קריסיס 3 זה לא דוגמא כי זה משחק כבד ותובעני מאוד וגם הGTX780 מריץ אותו דיי קרוב לGTX770.

לגבי שאר החלקים תשאל בפורום מפרטים ויעזרו לך..ולדעתי אל תחכה..בא לך לקנות-תקנה!

תחכה תחכה בסוף לא תקנה כי זה אולי לא יירד והשני כן יירד ובסוף תחכה עוד ועוד..מדבר איתך מניסיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי על רזו' 1900X1200 חבל לך על הכסף,לך על הGTX770 ותהיה מרוצה.

אני קונה מחשב בימים אילו כולל מסך 24 אינץ ואני הולך על הGTX770 המומהר של ג'יגהבייט.

GTX770 הוא מעל ומעבר למשחקים ברזו' 1900X1200 כולל פילטרים והגדרות על הכי גבוה חוץ מקריסיס 3 אבל קריסיס 3 זה לא דוגמא כי זה משחק כבד ותובעני מאוד וגם הGTX780 מריץ אותו דיי קרוב לGTX770.

לגבי שאר החלקים תשאל בפורום מפרטים ויעזרו לך..ולדעתי אל תחכה..בא לך לקנות-תקנה!

תחכה תחכה בסוף לא תקנה כי זה אולי לא יירד והשני כן יירד ובסוף תחכה עוד ועוד..מדבר איתך מניסיון!

כן גם חשבתי לכיוון ה770 המומהר

גם במבחני ביצועים מקבלים אחלה דבר, וממש זהה כמעט ל 780 בביצועים (אחוזים בודדים הבדלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לך על הכסף,ב1200 שח הבדל ביניהם תשקיע אותם בשאר החלקים במחשב כמו ספק חזק,מארז טוב וכו'.

ההבדל בין ה780 ל- 770 הוא 10-15 אחוז ברז' 1900X1200 כאשר בשניהם המשחק יהיה שחיק אותו דבר ומעל 1900X1200 הפער ביניהם הולך ויורד .

בקריסיס 3 שניהם יורדים מתחת ל60 פריימים ורצים כמעט אותו דבר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_770_windforce_review,1.html

תראה בסקירה ששמתי לך שההבדלים בין הGTX780 ל770 מאוד קרובים במשחקים הכבדים באמת ברזו 1900X1200, שעולים ברזולציה (את זה ראיתי בסקירות אחרות לא פה) אז הפערים ביניהם הולכים ונהיים מאוד צמודים.

שורה תחתונה-חבל על הכסף ללכת על ה780.

- - - תגובה אוחדה: - - -

http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_770_WindForce_OC/

והנה קח עוד סקירה מקיפה עוד יותר שמראה עד כמה הם צמודים וקרובים בכל הרזולציות אפילו וצריך לזכור של780 יש ליבה יותר מתקדמת ויותר אבל בשטח זה לא בא לידי ביטוי כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם חשבתי לכיוון ה770 המומהר

גם במבחני ביצועים מקבלים אחלה דבר, וממש זהה כמעט ל 780 בביצועים (אחוזים בודדים הבדלים)

ועם העובדה הזאתי אתה עדיין רוצה להוסיף כסף ל780?

ברזולוציה הזאתי אתה לא תראה הרבה הבדלים, גם ה770 יהיה מעל ומעבר. לדעתי אתה יכול להסתדר יפה מאוד עם ה770.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא שעולים ברזו' אפילו מעל 1900X1200 הפערים נהיים מאוד צמודים,מהירות הזיכרון ב770 שהיא 7GBPS (הכי גבוהה בכל הכרטיסים היום) עוזרת לו לצמצם פערים יפה מול ה780.

מישהו כתב פה שלקנות GTX 770 עם 2GB זו השגיאה הצרכנית הכי ענקית שיש אני אומר את זה בדיוק על הGTX 780 עם ה3 ג'יגהבייט שלו שזה פשוט ביזבוז של כסף.

עדיף לקחת GTX770 מומהר עם 2GB ולסגור עניין וגם לקבל תמורה יפה על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם GTX780 ניתן להמהרה ובכך לחלץ ממנו עוד לא מעט כח, מה שיגדיל את הפער בינו ל- GTX770 מחדש.

אמנם הפער במחיר יוותר על כנו ויהיה פי 1.5 לערך (כ- 3200 ש"ח אל מול סביבות 2100 ש"ח)

בשעה שהפער בביצועים יהיה פחות מכך (לאחר בריאה) סביבות 25% לערך.

כאן השיקול של הרוכש וכיסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על המצב הנתון הרבה לא יודעים ולא רוצים בכלל לעשות OC כמוני אז יש להם GTX770 מומהר ב2250 מול GTX780 לא מומהר שעולה כ1000 שח יותר.

לפי כל הבנצ'ים שהעלתי מקודם 2 הכרטיסים הנ"ל מאוד קרובים אחד לשני וברזו מעל 1900X1200 הם פשוט צמודים מה שאומר שהתוספת בGTX780 לא נותנת כלוםםםםם ושה1000 שח תוספת הם פשוט ביזבוז כסף.

עד שיבואו משחקים וידרשו כולם מעל 2GB אז 2 הכרטיסים לא יהיו שווים הרבה.

אני אנסח את זה כמו שאתה אמרת על הGTX770 שזו שגיאה צרכנית מדרגה עליונה לקנות GTX780 :)

דעתי בלבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...