ביקורת | עכבר Rapoo 7800p - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת | עכבר Rapoo 7800p

Shoshan01

Recommended Posts

ביקורת על עכבר מדגם 7800p של חברת RAPOO

נתונים יבשים:

פועל על תדר 5Ghz מה שגורם לו לפעול בתדר אחר ומונע הפרעות מWIFI וממכשירים שפועלים על תדר 2.4GHz

פועל על 800DPI ועוד 1600DPI

גודלו:

mk_wmm7800Pk_productdetails.jpg

אריזה:

X1 דיסק

X1 חיבור מיקרו (דונגל, בדומה לLogitech)

X1 חוברת הוראות

X2 AA

X1 עכבר

האריזה הגיע ארוזה בתוך קרטון וכך הגיע ללא מעיכות ודיי גדולה.

אחיזה נוחות ומאפיינים:

העכבר גדול מאוד מתאים לכף יד גדולה ומותאם ליד ימין, אחיזה מעולה איך מעט קל לעומת העכבר הקודם שלי מדגם M705 Marathon Laser Mouse הוא מדויק מאוד ומרגיש כמו עכבר ולא זול כפי שנראה או בגלל שהחברה סינית.

כפתורים:

קיימים כ 10 כפתורים שני כפתורי קדימה ואחורה בצד שמאל של העכבר, למעלה ניתן לכוון את הזום של המסך על ידי משיכה אחורה וקדימה בנוסף קיים כפתור DPI שטוב למשחקים ובו ניתן לכוון בין 800DPI ל 1600DPI (עדיין לא מצאתי אפשרות לכוון אותו לכמה מצבים של DPI) על הגלגלת כפתור אמצעי וניתן ללחוץ בגלגלת לצדדים.

סוללה:

כרגע אני לא יודע כמה זמן יחזיק עכבר אבל לפי נתונים יבשים של החברה הוא אמור להחזיק כחצי שנה.

מנהל ההתקן:

y0jmwomtu4wy.jpg

במנהל התקן ניתן לשנות כל כפתור לשנות את הלחצנים כמו במנהל ההתקן של למרות זאת הוא לא ברמה של אם כי חסר הרבה מידע ואפשרויות נוספות.

תמונות:

nzndmmhmd1hl.jpg

j0wmyokunze3.jpg

hbmd0zmktitj.jpg

in2nh5dzzzkm.jpg

מחירו באינטרנט נעה בין ה 35$ ל 50$ הכל תלוי במשלוח ואיכות ואמינות הסוחר.

מבחינת ציון לעומת עכברים מסוג זה: הייתי נותן לו 7/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הביקורת נראה עכבר טוב מאוד למחיר!

אם יורשה לי, יש לי כמה שאלות בנוגע ל m705 , שאגב נמצא ברשותי מזה 3 חודשים בערך P:

כמה זמן העכבר הקודם(M705) היה ברשותך, ולמה החלפת אותו? ואיך הוא בהשוואה לעכבר החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה ברשותי כ4 חודשים, בהשוואה לעכבר החדש (RAPOO) מרגישים הבדל במשקל לטובת ה M705 שכבד יותר ומרגישים אותו "יותר" אבל ברמת הדיוק אני חושב שהRapoo מדוייק יותר, החסרון הגדול של ה M705 שהוא קטן מאוד וכמעט לא מתאים לאף אחד, רוב האנשים שראו את העכבר אמרו שהוא קטן מאוד ועקב הגודל האחיזה שלו דיי מבאסת, הRapoo לעומת זאת קל יותר ומרגיש ממש בהבדל קל "זול יותר" אבל הגודל והדיוק מחפים על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר יפה

שאלה מה זה שמחזיקה חצי שנה? זתומרת שאחרי זה אפשר לזרוק את העכבר לפח? אף פעם לא היה לי עכבר שהוא לא חוטי

זה אצבע רגילות.. פשוט מחליפים חח

ה m705 אצלי בשימוש כבד כשלושה חודשים ובדרייבר רשום שהסוללה על 95 אחוז, אז המצב נראה טוב בינתיים :)

לצורך השוואה עם העכבר החדש שלך (עפ"י נתוני יצרן) היה אמור להיות אצלי על 50 אחוז . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הM705 הוא מעולה אבל הוא ממש קטן ואפילו לכף יד בינונית הוא קטן, הוא יכל להיות עכבר בין הטובים בשוק אם הגודל שלו היה יותר הגיוני

הRapoo 7800p ענקי אבל מתאים לכל כף יד והוא ממש נוח הוא בערך בגודל של הG400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי עכבר מאוד מאוד דומה של לוג'יטק, כחלק מסט אלחוטי.

שהוא ימות (יש 2 סטים בבית, באחד כבר הכפתור של "הבא" הפסיק לעבוד טוב אז החלפתי לשני),

אני מת לקנות את העכבר הזה או משהו דומה.

מאוד נוח שיש כפתורים במקומות הנכונים שאפשר להגדיר אישית,

זה פשוט חוסך לי ה-מ-ו-ן זמן.

כמה העכבר הזה עלה?

http://dx.com/p/genuine-rapoo-7800p-5ghz-wireless-800-1600dpi-usb-laser-mouse-w-receiver-black-2-x-aa-186036

זה זול ב50 ש"ח לעומת הM705 (העכבר הזה מתחרה בM705?),

נחמד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הM705 הוא מעולה אבל הוא ממש קטן ואפילו לכף יד בינונית הוא קטן, הוא יכל להיות עכבר בין הטובים בשוק אם הגודל שלו היה יותר הגיוני הRapoo 7800p ענקי אבל מתאים לכל כף יד והוא ממש נוח הוא בערך בגודל של הG400

נראה שאתה מתבלבל, M705 בגודל של עכבר חוטי סטנדרטי ++

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...