קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מיטה ברשת "מגה סלייפ", קבלתי בפועל מיטה אחרת, ורוצים עוד כ700 שקל תוספת למיטה

Alexkmr

Recommended Posts

יש לי הקלטה בא המוכר מודה שזה נכון שזה לא אותה הרגשה.

(בין היתר יש עוד דברים בהקלטה)

גם כן, הוא אמר שבמזרון שהזמנתי היה רק ספוג כחול וויסקו 6-8 ס"מ הוא לא בטוח.

ולי שמו מזרון כחול+סגול+ויסקו.

אני לא יודע אם זה יפגע בי, בהזמנה לא כתוב מה צריך להיות עובי הויסקו.

כתוב שם מזרון ללא קפיצים עם ויסקו(כמו במיטה המתכוננת, שזו המיטה בעלת הויסקו שהודגמה לי)...

נכון לעכשיו החנות עושה רושם שהיא מנסה לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האם הקלטה של הדברים הבאים תעזור לי במקרה של תביע;

"בכנות גם אם אני מוקלט עכשיו זה לא אותה תחושה לגמרי, מאד יכול להיות שזה בגלל הבד.

אני חושש שאין כאן 6 ס"מ ויסקו.

אם סרגי אמר 4 ס"מ אני מאמין שהוא לא שיקר.

בתכלס המזרון דיי דומה.

במיטה: ההיא יש ספוג כחול וויסקו.

וכאן שמו ספוג סגול וקצת כחול וויסקו.

מעבר לזה הוא הודה, המוכר להבדיל משליח המפעל שיש באמת עודפי בד וזה לא צריך להיות ככה."

- אני רוצה לציין שאין לי שום בעיה ללכת איתם ראש בראש, עד לבית משפט לתביעות קטנות.

אבל, אני רוצה לדעת שיש לי מספיק הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים נחשפתי לרשת הזאת רק דרך תלונות של צרכנים בפורמים השונים. טוב לדעת.

אל תסכים לשלם אגורה על טיפול בפגם שהגיע דרכם. הקלטת לבנתיים את המוכרים, שזה מצויין. תמשיך בגישה הזו, תעמוד על שלך בלי קללות או דברים בסגנון, ותוודא שהכל מתועד. במידה והם לא מסכימים כבר פונים לבית משפט, לא הליך מסובך אם הכל מתועד ולטובתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים נחשפתי לרשת הזאת רק דרך תלונות של צרכנים בפורמים השונים. טוב לדעת.

נדיר למצוא ברשת סיפורים על רכישה שהסתיימה באופן צפוי וללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבנתיים נחשפתי לרשת הזאת רק דרך תלונות של צרכנים בפורמים השונים. טוב לדעת. אל תסכים לשלם אגורה על טיפול בפגם שהגיע דרכם. הקלטת לבנתיים את המוכרים, שזה מצויין. תמשיך בגישה הזו, תעמוד על שלך בלי קללות או דברים בסגנון, ותוודא שהכל מתועד. במידה והם לא מסכימים כבר פונים לבית משפט, לא הליך מסובך אם הכל מתועד ולטובתך.

לפי ההוכחות שיש לי בנתיים זה יספיק לבית משפט?

יש לציין שאין לי תיעוד של חוות דעתו של הבחור שהגיע מהמפעל מלבד הקלטה שהסברתי למוכר בטלפון מה הוא(הבחור מהמפעל) אמר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...