המחשב מסרב לישון - מה עושים?! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מסרב לישון - מה עושים?!

.Joseph M

Recommended Posts

אם יש לך מקלדת ועכבר אלחוטיים אז כנראה זאת הסיבה לנדודי השינה של המחשב...העכבר והמקלדת שולחים אותות לבקר כדי לסמן לו את מיקומם ביקום גם אם יש שינוי בתזוזה וגם אם אין, ז"א שהמחשב תמיד בקשר ישיר איתם,תצטרך להיכנס להגדרות צריכת חשמל שלהם ולכבות את "אפשר להתקן זה להעיר את המחשב" גם לעכבר וגם למקלדת...מקווה שזה יפתור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכבר אלחוטי+מקלדת חוטית.

אשמח לשמוע דעות על הפיתרון שלך,מבעלי עכבר/מקלדת אלחוטיים.

אודה מאוד למי,שיתרום את חלקו (מבין בעלי מקלדת ו/או עכבר אלחוטיים):xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז 90 אחוז שזאת הבעיה כמו שהסברתי מקודם העכבר משדר אותות בלי הפסקה גם לי הייתה בעיה כזאת עם מקלדת ועכבר אלחוטיים עד שמצאתי את הפתרון....כנס ללוח הבקרה->חומרה וקול->הצג התקנים ומדפסות->מקש ימני על העכבר שלך->מאפיינים->לשונית חומרה->מאפיינים->כללי->שנה הגדרות->בחלון שנפתח לך ללשונית ניהול צריכת חשמל->הורד את הV מסימון "אפשר להתקן זה להעיר את המחשב"...חזור ודווח אם זה עבד =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן,את הצעתך להוריד את הV מאפשרות=אפשר להתקן זה להעיר את המחשב=כבר הורדתי,לפני פתיחת דיון זה.

אבל תודה רבה מאוד בכל מקרה:xyxthumbs:.

*אציין עוד פרט חשוב,שהזכרתי באחת מתגובותיי הקודמות=זה לא קורה תמיד,אלא בפתאומיות/ראנדומאליות.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לך גורם משותף.. מציע לכם להסיר שוב את דרייבר כרטיס המסך לפי המדריך שפרסמתי בראשית השרשור ולהתקין מחדש את העדכני ביותר..

יכול להיות שהסרה לא טובה של שאריות הדרייבר תגרום לבאגים על באגים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הבעיה לא הייתה בדרייבר של הכרטיס מסך בוודאות...הוכחה לכך היא שאני מחבר מקלדת ועכבר חוטיים הכל טוב ויפה....כנראה שאצלו באמת יש בעיה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...