שרשור התוכנות המעצבנות ביותר - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור התוכנות המעצבנות ביותר

Zeev86

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אותי התוכנה לא שאלה. גיליתי את זה ש-Ask הותקן במחשב שלי רק כאשר נכנסתי לפיירפוקס. וה-Ask לא הופיע ברשימת התוכניות המותקנות עד אשר העפתי את YTD מהמחשב שלי.

העדכון בוצע דרך התוכנה באופן מקוון ולא ידנית מהאתר של התוכנה, ע"י הורדת הגרסה המעודכנת של קובץ ההתקנה שלה.

כרום

ממש מפחיד מה שהולך עם . הם שומרים כל כך הרבה מידע על המשתמשים עד שזה מפחיד.

שמעתי פעם על כך שהכרום הוא, בדומה לפיירפוקס, בקוד פתוח. האם זה נכון (הוא ממש לא עושה רושם כזה מהתיאור שלך, ובמיוחד שגוגל אינם ידועים [לי לפחות] כחברה של קוד פתוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוסיף לרשימה גם את 8.

הזבל הזה מחליט על דעת עצמו שבא לו לעשות אתחול (windows update) ללא שום התראה מוקדמת ולא מעניין אותו שאני באמצע עבודה חשובה.

וכן אני יודע שהוא מציג הודעה במסך ההתחל (וגם כן הודעה, כמה מילים על זה שצריך ריסט בפונט בגודל 10 פיקסלים בערך בפינה הכי רחוקה מהעין), אבל המינימום שבמינימום לעשות את זה כשהמחשב יושב ב idle לכמות זמן מסויימת ולא כשמשתמשים בו :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי, אין לו הגדרה כזאת שמצאתי.

מצאתי בגוגל שדרך ה group policy אפשר לבטל את הריסטרט הזה, אבל אם אני הייתי משתמש פשוט, בחיים לא הייתי יודע לעשות את זה

Henry55, זה היה בווינדוסים קודמים ככה. 8 עושה ריסטרט אוטומטית לחלוטין בלי התראה מעבר לשורה במסך התחל אחרי יומיים מאז ההתקנה של עדכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה זה ה-RESTART, אני רוצה שיוריד יעדכן ויעשה מה שצריך אבל... לגבי האתחול - גם כשאתה מחובר ואתה באמצע משהו, הוא פשוט מכבה לך את המחשב, זה די הזוי.... מקווה שזה תוקן ב-SP1....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מצאתי.

אבל עכשיו השאלה, איך אני יכול להגדיר לו להתקין אותם אוטומטית, אבל לתת לי לבחור מתי לעשות ריסט כמו שהיה בווינדוסים קודמים? (שאז אם לא רציתי לעשות ריסטרט פשוט הייתי דוחה אותו)

kdani, כן. זה פשוט מטומטם, הייתי על המחשב באמצע עבודה, ואז פתאום משום מקום הוא עשה ריסטרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי התוכנה לא שאלה. גיליתי את זה ש-Ask הותקן במחשב שלי רק כאשר נכנסתי לפיירפוקס. וה-Ask לא הופיע ברשימת התוכניות המותקנות עד אשר העפתי את YTD מהמחשב שלי.

העדכון בוצע דרך התוכנה באופן מקוון ולא ידנית מהאתר של התוכנה, ע"י הורדת הגרסה המעודכנת של קובץ ההתקנה שלה.

שמעתי פעם על כך שהכרום הוא, בדומה לפיירפוקס, דפדפן בקוד פתוח. האם זה נכון (הוא ממש לא עושה רושם כזה מהתיאור שלך, ובמיוחד שגוגל אינם ידועים [לי לפחות] כחברה של קוד פתוח).

מאוד מוזר לי, גם אני עשיתי את אותו העדכון וזה שאל אותי. מה שכן, בהחלט יכול להיות שאם אישרת (ביודעין או לא ביודעין) זה יהיה מותקן תחת התוכנה

כרום? אני חושב שחלקים ממנו פתוחים אך אני לא יודע. אני דיברתי על משהו אחר. רוב האנשים משתמשים בגוגול-יוטיוב-ג'ימייל.

גוגל הייתה שומרת המון מידע על המשתמשים עוד קודם אך לני כשנה הם הצהירו בריש גליי, שהם שומרים מידע על כל משתמש מכלל השירותים שהוא משתמש בהם (שוב, הם עשו זאת גם קודם אך לא סיפרו על כך)

מה שקורה עכשיו זה שמספיק שאתה מחפש בגוגל את המילה כרית, אתה תראה במשך שבועות ואף חודשים פרסומות על כריות. אתה תראה ביקורת על עכברים ביו טיוב? תקבל פרסומות על עכברים. אתה יכול לעקוף את זה חלקית וזה לא להשתמש כלל בשירותים של אך אם אתה משתמש בכרום, אין דרך לעקוף את זה (יש תוספים לכרום שאמורים להסתיר את מה שאתה באמת עושה)

תחשוב על זה ככה, נגיד שבצעירותך חיפשת מידע על פצצות בשביל עבודה או סתם עניין אותך מה החוק אומר על פדופיליה. אפישהו בשרתים של מופיע שם המשתמש שלך, השם הפרטי שלך, מספר טלפון, כתובת מגורים (לפעמים) ותחת הנושאים שמעניינים אותך יופיע "בניית פצצות, פדופיליה".

המידע הזה נגיש למספר עובדי ולרשויות החוק במידה ויביאו צו מבית משפט (המחבל אובאמה הוכיח שגם את זה לא צריך)

עוד משהו, אתה מוחק מיילים? אומנם אתה לא רואה אותם בתיבה אך הם לא נמחקים מהשרתים של . גוגל הודיעו שהם מוחקים אותם ב"מועד מאוחר יותר"

עד כמה הנושא גרוע?

לפני 11 שנים, הרבה לפני שלל השירותים של גוגל, חיפשתי במנוע החיפוש שלהם שם של להקה ניאו נאצית בעקבות עבודה שכתבתי וגם סקרנות אישית.

לפני כמה חודשים, גיליתי במקריות בהיסטורית החיפושים (שירות שלא היה דאז) חיפושים שעשיתי לפני 11 שנים, כולל אותה להקה ניו נאצית. למה בכלל נכנסתי לעניין? כי יו טויב כל הזמן הייתה ממליצה לי על שירים שלהם ולא הבנתי למה.

אני משתמש בגוגל באנגלית, רק במשך שבוע אחד השתמשתי בשירותים של גוגל ממחשב שהשפה העיקרית בו רוסית. יש לי גם שם רוסי (לא יודע אם זה קשור). עם זאת, אני כבר במשך שנים הכל נהפך ליל רוסית. שלחתי מיילים לגוגל וגם עשיתי את כל השינויים ועדיין, כל פעם שהייתי סוגר ופותח מחדש, רוסית.

עד שלא הפכתי את ברירית המחדל ל-ncr, לא הצלחתי לפתור את זה.

לבסוף, הכי מכעיס, התקנתי במחשב הזה לכמה ימים, במהלכו ביטלתי את כל האופציות של סינכרון ושאר בולשיט. באחת מהגלישות מצאתי אחלה סרטון פורנו והוספתי אותו למועדפים, איזה טעות...

מאז פרמטתי את המחשב ולא נגעתי יותר בכרום, באקספלורר אין לי את הקישור ולמרות זאת, לפני כמה ימים, אני מתקין על המחשב הנייד (מחשב אחר!!!) את וזאת בגלל שהמייל שלהם החליט שלשלוח הרבה קבצים בו זמנית ניתן רק עם ונחש מה? יש לי עדיין את הסרטון של הפורנו >_<

שתבין אומנם אותו משתמש אך ביטלתי כל סנכרון (בדקתי כמה וכמה פעמים כולל מדריכים באינטנרט) ומחש אחר (שלא תגיד שנשארו קוקיז או משהו) ועדיין הסרטון פורנו נשאר.

אני לא אתפלה גם עוד עשרים שנים הוא עדיין יהיה מקושר למשתמש שלי.

בקיצור גוגל הם חלאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל גרסאות וינדוס לא רק מעיפות את ה boot loader של (יהי זה grub או syslinux) אלא גם מתקינות BCD שמעלה את הוינדוס בלבד, ולא מזהה את 2 מערכות ההפעלה ונותן אפשרות בחירה כמו ש grub נותן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...