שרשור התוכנות המעצבנות ביותר - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור התוכנות המעצבנות ביותר

Zeev86

Recommended Posts

Adobe היא באמת החברה מספר אחת בפיתוח תכנות מעצבנות בטירוף. אני באמת חושב שהסיבה שהם רכשו את Flash מShockwave זה כי הם ראו שזה הדבר הכי גרוע עלי אדמות ופשוט לא יכלו לחיות עם זה שזה של מישהו אחר ולא שלהם.

Adobe Reader כקורא PDF הוא לא נורא בכלל. יש לו הרבה תכונות טובות והוא כמעט לא עושה בעיות. הבעיות זה הUpdater שלו. הפתרון - התקנה מותאמת אישית שפשוט לא כוללת את הUpdater ושום דבר שקשור אליו - ואז הוא לא מתעדכן ולא מנסה להתעדכן לעולם, ולא נשבר ולא מציק. אני ככה כבר כמה שנים טובות ודי מרוצה.

Flash לעומת זאת היא מכה אמיתית - מעבר לזה שזה אינהרנטית כבד ואיטי, זה מלא בבאגים שמתקנים בערך פעמיים בשבוע, וזה מחייב לדחוף לך update, וגם כשאתה מכבה את העדכונים, הוא נוטה להתעלם מזה, וצריך שתי גרסאות של הplugin - אחת לIE ואחת לכל דפדפן אחר בעולם. הוא קורס יותר מכל plugin אחר ולפעמים גרסאות חדשות פשוט דופקות אותו, והדבר הכי נורא - זה שהדפדפנים עצמם דוחפים אותך לשדרג אותו, כי כנראה אם אתה לא עם הגרסה הכי אחרונה, אתה נורא פגיע וכל שנייה עשוי להידבק באיידס ולמות מסרטן.

לגבי - למרות שאני לא בטוח שאני מסכים להגדרה malware (לא נתקלתי בשום נזק שSkype גרם למחשב או לשום תוכנה אחרת, מעולם), היא בהחלט מכילה אלמנטים רבים של spyware, וadware, ובאופן כללי מאוד קרובה לflash בתכיפות שהיא פשוט מפסיקה לעבוד כמו שצריך.

החל מגרסה 3, כל גרסה חדשה נהיית יותר כבדה, יותר מציקה עם פרסומות ושטויות קופצות, ויותר סובלת מבעיות תאימות. ובשלב מסוים ביטלו את היכולת לעצור עדכונים אוטומטיים. הייתה לי תקווה מסוימת כשמיקרוסופט קנו אותם שהם יעשו קצת סדר, אבל התבדיתי - זה רק נהיה גרוע יותר. עכשיו יש פרסומות במסך של שיחת אודיו שלא ניתן לבטל, והעדכונים עדיין קופצים לך כל הזמן, גם אם הם לא אוטומטיים. לא היה אכפת לי לעדכן את התוכנה, אם לא היה לי מספיק נסיון שיש סיכוי טוב שהיא תפסיק לעבוד כמו שצריך.

נשארתי כמה שנים עם 3.8 והייתי מרוצה, אבל מסתבר שיש חוסר תאימות מסוים שמונע משיחות לעבוד כמו שצריך בין 3.8 לבין גרסאות הiOS האחרונות, מה שחייב אותי לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. התוכנה חופרת בפרופילי פיירפוקס, קבצי סיסמאות של מערכת ההפעלה, קוראת שת הסריאל של הלוח, וםוטנציאלית עוד דברים שאין כל הסבר הגיוני למה שהיא תצתרך לגעת בהם

2. התוכנה מכילה כמויות הזויות של הצפנה וסיבוך קוד, נראה שיש להם הרבה מה להסתיר שם. הרבה יותר מכל תוכנה ממוצעת

מסקנה מתבקשת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הייתי מאתגר את עצמי לבדוק אם אני מספיק להעתיק את תוכן ה-RAR לפני שעולה ההודעה המעצבנת של Winrar

אתה יכול ללחוץ על הקובץ עם כפתור ימני ולחלץ פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא מצחיק. ראיתי שהGPU שלי באופן קבוע עומד על 15% עומס. התחלתי לבדוק פרוססים וגיליתי שתהליך הUPDATER.EXE משתמש בכח עיבוד של הGPU משום מה. אני ממליץ לכם לבדוק אם זה קורה גם אצלכם או שזה איזה וירוס שהתנחל אצלי ומתחזה לקובץ הנ"ל. בדקתי את העומס על הGPU עם AFTERBURNER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כאחד שפיתח לאחרונה כלי updater לתוכנה שלו, אין שום סיבה ש:

1. התהליך יהיה כל הזמן מופעל במחשב. מספיק בstartup לכמה שניות וזהו (למרות שאני יודע שיש חברות שמעדיפות להשאיר אותו דלוק אצל משתמשים תמיד)

2. אין שום סיבה לזה שהתוכנה תגרום למעבד שלך להגיע כל הזמן ל15%. עם עשרות timers אצלי בפרויקט אני לא מגרד יותר מ4-5% בזמן שכל הפונקציות עובדות.

הסיבה לכך יכולה להיות לופים אינסופיים (או שחוזרים על עצמם כל כמה שניות) שעובדים עם דיסק קשיח או זיכרון או שזה באמת וירוס.

ובחזרה לדיון. דיברתי על התוכנה של בשם magic משהו שבאה לבדוק את דיסקים של נכון?

אז לא רק שהתוכנה מקפיצה popup כל חמש דקות אם זמין לו עדכון, אלא שבstartup אם UAC של המשתמש מוגדר על default (המד השלישי מבין הארבעה) אז בכלל מופיעה הודעה are you sure you want to run this program משהו כזה בכל עליה של מחשב!! הזוי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...