מה יהיה בעצם ההבדל בין HTC One ל-THL W100 - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יהיה בעצם ההבדל בין HTC One ל-THL W100

card

Recommended Posts

למעשה, גם בהרבה מהמכשירים שמציעים 16GB, בפועל השטח להתקנת תוכנות עומד על בערך 2GB כאשר השאר הוא שטח שהיחס אליו הוא כ"כרטיס SD מובנה" כביכול.

ויש איזה Setting שמאפשר למשתמש של הטלפון לבחור איך לחלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זוהי חלוקה למחיצות ממש (partitions, כפי שמתבצע בכונן במחשב), גם עם הרשאות root והכלים המתאימים לא מדובר במשימה למשתמש פשוט, ובוודאי שאין הגדרה פשוטה שאפשר לשנות. בקיצור, הייתי אומר שתשכח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הייתם כאשר טענתי כי עדיף לקנות מכשיר סיני ואפילו להחליף אותו כל שנה במשך 5 שנים ועוד יישאר לי עודף,?

למה לא השתתפתם בדיון? אז אני שמח שמישהו שינה כותרת ודן בדיוק באותו נושא.

כאשר טענתי זאת כנגד המחיר המופקע של ואייפון כל האינטרסנטים פה אכלו אותי חיי.

הייתי ממליץ לך ללכת על

THL W8+

UMI X2

ZOPO C2 עם המעבד החדש והמהיר

כולם סביב אותו מחיר

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנות שמאפשרות להעביר את התוכנה לכרטיס sd האמיתי (ולא המדומה ) כמו gl to sd בלי מאמץ מיוחד (רק הרשאת רוט).ומהתעסקות עם מכשיר סיני (חיקוי של htc one ) , הזכוכית שמעל המסך מגע לא מרגישה נעים כמו הזכוכית של מכשירים מיצרנים מוכרים ולא רגישה מספיק. וגם לא מעט משחקים לא עבדו.המכשיר נקנה מ http://www.chinabuye.com/.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Henry:

משהו אחד ששמתי לב לגבי יצרנים סיניים,

אם אתה קונה מוצר שהוא מנסה להיות חיקוי של מוצר אחר (סטייל חברת "HDC" שמחקים את ולא רק),

אז הסיכוי שתקבל זבל הוא גדול..

לעומת זאת אם אתה קונה יצרן סיני שמנסה לבסס לעצמו שם,

אז תקבל מוצרים טובים ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק באתי לבדוק מה אומרים בפורום על S4 ונפתח לפני עולם שמסוגל לחסוך הרבה כסף והתלבטויות.

אגב, החיקויים הללו מולבשים על "מארז" של דגם קיים כלומר, אם אני אחפש נרתיק סיליקון לדגם גנרי אני אצליח למצוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מכשירים סיניים שתמצא להם כיסוי ויש כאלו שלא.

יש כאלו שהיצרן מוכר איתם כיסוי.

באופן אישי אני לא הייתי משתמש בכיסוי איתם,

הם מספיק עבים, אין צורך לעבות אותם עוד יותר.

וכן, הנושא של העברית דובר כאן הרבה מאוד.

עברית קיימת בתור שפה נתמכת החל מגרסת אנדרויד כלשהי, נראה לי 4,

אבל יש מכשירים שמגיעים ללא עברית גם כשהמערכת שלהם מבוססת על 4+.

כמעט תמיד יש אפשרות להחליף לרום שכן,

ויש קומבינות פה ושם - אבל אם תלך על מכשיר מוכר תמצא פתרון פשוט בד"כ (עברית קיימת/החלפת רום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אם אני מחזיר אתכם אחורה בדיון, אבל עברתי על כולו ולא קיבלתי תשובה ברורה.

מה החסרונות בקניית מכשיר כזה?

אני לא מבין ברומים וכל הדברים האלו...

מה זה בכלל רום?

איך אני יודע שהמכשיר מבחינת חומרה יתפקד כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאנדרואיד זאת מערכת הפעלה מבוססת לינוקס ועם קוד פתוח , אז אפשר לעשות בה מגוון שינויים , ובדרך כלל , לכל מכשיר יש מגוון גרסאות אנדרואיד שקיימות בשבילו חוץ מהגרסה המקורית של היצרן. באנדרואיד לעומת ios , אין בעיה למפעיל הרשת שמוכר את המכשיר להוסיף דברים משלו לגרסה , אז לכל מפעיל יש גרסה שונה. אם המכשיר פופולרי מספיק , אז בטוח קיימים לו מגוון רומים. עברית מובנית באנדרואיד ב ics באופן חלקי , ומjb באופן מלא (בגרסה הרשמית) . אם למכשיר יש גרסה שעברה שינויים , אז העברית בדרך כלל לא תהיה מלאה , אלא אם כן היא באה מיצרן מוכר (סמסונג , , ועוד). העברית שבמכשירים הסיניים היא כמעט מלאה (מספיק טוב לרוב האנשים).הבעיה במכשירים האלה זאת בקרת האיכות , מה שאומר שבטוח יש לא מעט מכשירים שנשלחים במצב לא תקין 100 אחוז או לא בדיוק באותה רמה כמו מכשיר אחר , וזה לעומת יצרנים מוכרים. מה שאני שמתי לב מהמכשיר שיצא לי לראות , זה שאומנם מבחינת חומרה הוא זהה למכשירים אחרים , אבל צריך לקנות מכשיר שיש עליו ביקורות , כי יש כמה דברים שיכולים להיות שונים כמו הזכוכית , המצלמה , איכות הבנייה , הנוחות ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^שווה לשם לב לטאצ'.

סמארטפון בלי טאצ' טוב לא שווה אגורה.

בכל אופן אפשר להסתדר במכשירים האלו גם עם אנגלית,

באמת שלא צריך לדעת אנגלית בשביל זה, הכל מאוד בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי מאוד יפריע אם אנשי הקשר, כתיבת ההודעות וכל הדברים עם התוכן שאני מזין ומקבל לא יפעלו היטב עם עברית.

לפי דבריכם,

אם אין לי זמן מיותר להתעסק עם זה ואני רוצה ראש שקט, אחריות מהיום להיום, ואפילו מוכן לשלם על זה כפול, עדיף לי לקנות משהו מקורי של חברה מוכרת וזהו?

לפחות עד שההבדל בין טלפון מחברה מוכרת לבין עמיתו הסיני יהיה זהה להבדל בין מחשב ממותג למחשב בהרכבה אישית? (אם זה יקרה בכלל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל פועל מעולה עם עברית.

אני משתמש במכשיר שלי באנגלית בלבד, פשוט כי זה נראה יותר טוב ככה.

היישורים לשמאל וכו' לא תמיד נראים טבעיים, והפונט העברי נראה פחות יפה.

האנשי קשר שלי בעברית ועובדים מעולים, וכך גם ההודעות.

הדבר היחיד שמשתנה זה כל התפריטים וההגדרות שיהיו בשפה שונה.

קריטי? לא ממש (כל ילד מעל גיל 12 יכול להסתדר עם זה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...