מה יהיה בעצם ההבדל בין HTC One ל-THL W100 - עמוד 18 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יהיה בעצם ההבדל בין HTC One ל-THL W100

card

Recommended Posts

זה דבילי לחלוטין לקנות סמארטפון ואז לנסות לחסוף בסוללה בכל מחיר. הסאמרטפון נועד בשביל שימוש "חכם" - קרי, זמינות שירותים מתקדמים כל הזמן. אם קורה מצב שבו יש נמוכה ולא רואים טעינה קרובה - אז נכנסים למצב חסכון!! לא ההפך, זה דבילי.

מה זה לעזאזל משנה מה ההגדרה של ווטאספ? אנשים שולחים שם הודעות במקום לשלוח אותן ב SMS. תגדירו את זה איך שבא לכם. אני לא משתמש בזה כי זה "חינם" (וזה כבר לא), אני משתמש בזה בגלל שזה פשוט אחלה של דבר. אפשר להעביר שם כל מידע פרט למידע קולי חי (שיחה). ב SMS אי אפשר לעשות שום דבר. SMS זה מסורבל וזה חרא. ב SMS אין אישור קריאה שזה דבר מדהים.

אי אפשר להיות בלי ווטסאפ רבע שעה רצוף. אין טעם לקנות בשביל "להנתק". אם אתה צריך להיות מרוכז, שמים את הפלאפון על מצב שקט. לא כזה קשה. שוב - אובר תחכום מצידכם. אני רוצה לראות אותם אומרים לבחורה ששולחת לכם הודעות וכל פעם לוקח לכם רבע שעה לענות לה, שניסיתם לחסוך בסוללה.

זה לא מזיק לך בשום צורה שהיא שבטריה מתבזבזת. אתה לא לוחם מארינס באפגניסטן. לכל אדם עם אורח חיים נורמלי יחסית יש איזה 10 אפשרויות להטעין את הפלאפון במהלך היום. לא שיש טעם, אנשים עם מכשיר נורמלי ושימוש סביר מחזיקים עד הערב בכיף. זה לא משנה לך אם הפלאפון בערב על 10% או 70%, זה סתם מספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני רוצה לראות אותם אומרים לבחורה ששולחת לכם הודעות וכל פעם לוקח לכם רבע שעה לענות לה, שניסיתם לחסוך בסוללה.

הבחורה תמתין גם חודש אם צריך.

זה לא מזיק לך בשום צורה שהיא שבטריה מתבזבזת.

אתה נדבק לנושא הסוללה כשאני ציינתי סיבה אחרת.. והיא ריכוז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי, לא הבנתם...

הנתונים שנתתי פה לגבי BT ו-WIFI, הם הרבה לפני שהשתמשתי ב-2XBATTERY.

ה-27 שעות הם בשימוש רגיל.

אני כרגע לא משתמש ב-2XBATTERY כי ראיתי שהשימוש הבסיסי והרגיל שלי מדי יום מספק לי יותר ממה שאני צריך.

הסוללה לא נגמרת מהר וגם ככה הטלפון בטעינה בלילה (תחנת עגינה) אז אני לא זקוק לה.

אם אצטרך בשלב מסוים לחסוך בסוללה כי אני יודע שלא אהיה בנקודה עם אפשרות טעינה אז אפעיל אותה. עד אז.. ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסכון של 0.1% סוללה

אבל אמרנו ריכוז לא חח

:)

ולמה אתם נשמעים כאילו לא ראיתם בת מימיכם?

כאילו זה איזה משהו שנתקלים בו פעם ב-10 שנים, ואם מפספסים, אז התחנה הבאה היא רק בעוד 10 שנים נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה לקנות סמארטפון ולסרס אותו לרמה של טלפון משנת 1999, שיבושם לו

מי שרוצה לקנות סמארטפון, ולהרגיש שהוא בשנת 2013, וחלילה לא בשנת 1999,

ומוכן בשביל זה לוותר על כל הריכוז שלו,

שיבושם גם לו...

כל אחד בוחר לעצמו את הכיוונים, לפי מה שמתאים לו..

אפשר לחיות גם בלי להיות זמינים ב- במשך כל שנייה במשך 24 שעות.

למעשה, אפשר לחיות אפילו יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מצליח להתרכז כאשר הטלפון פעיל, יכול לשים אותו על מצב שקט

גם כשהוא על שקט, המסך יידלק.

והוא הרי ליידך..

אז לא תראה את זה?

וזה לא ישפיע עליך?

ולא צריך להיות בן אדם עם בעיות ריכוז, כדי שפלאפון עם תוכנות IM יהרוס לך את הריכוז.

תוכנות IM הן אחת ההמצאות הטובות, וגם הרעות שיש.

הן טובות כשצריך אותן,

אבל רעות אם אתה משאיר אותן פתוחות כל הזמן.

זו הסיבה, שגם במחשב Desktop שלי, כאמור,

Skype ממש לא נמצאת ב-Startup,

אלא מופעלת באופן יזום רק בזמנים שזה מתאים.

אבל כאמור - זה דפוס שימוש אישי..

כל אחד שיעשה מה שנוח לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לגבי הויכוח - המסך לא נדלק אם אתה לא רוצה שידלק, ה whatsapp גם לא יצפצף אם זה מה שאתה רוצה, ולא יוציא אותך מהריכוז. מדובר בהגדרות נטו.

אבל תרשו לי לחזור לנושא המקורי של כל השירשור הזה..

HUAWEI מוכרים מכשירים במחירים כאילו הם חברה אמריקאית.

Huawei היא היצרנית הגדולה בעולם של ציוד תקשורת-טלפוניה, לאחר שעקפה את אריקסון במהלך 2012.

דבר נוסף.. ראיתי שאתה מקווה שהרום של היצרנית הוא נפלא. אז תרשה לי לספר לך שאפילו הרומים של יצרניות גדולות הם לא נפלאים, ואני באמת בספק אם תגלה שהרום של המכשיר החדש שלך יהיה כזה ולא מלא בבאגים.

לראות review וידיאו ברשת זה דבר אחד. אתה לא יודע מי עשה אותו ומה האינטרסים שלו. ואפילו אם הוא באמת חף מאינטרסים, לבדוק מכשיר במשך כמה שעות או כמה ימים או אפילו שבוע, ומזה להגיע למסקנות.... אני בספק.

דבר אחר זה לעבוד עם מכשיר במשך חודשים. אז אתה כבר מכיר את הניואנסים והבאגים שלו.

אני באמת מקווה שלא תופתע לרעה עם המכשיר הסיני שקנית. החיסכון מגיע בין השאר גם בחיסכון על ה QA בחומרה ובתוכנה גם יחד.

אין לך מה לדאוג. אתה לא שפן ניסיונות.

יהיו עשרות אם לא מאות לפניך שיתקינו את הרום :]

כמו כן מדובר במפתחים איכותיים בקהילת XDA, לא באיזה פורום באחד החורים באינטרנט.

יש להם אמינות, תמיכה וכו'.

מצחיק אותי כל פעם מחדש לקרוא את ההכרזות הללו.. ניסיתי לא מעט רומים אלטרנטיביים ברייזר שלי ושל אחרים. AOKP, CM, LS - כולם עם בעיות חמורות של תקיעות במכשיר.

"הקהילה" מכריזה על רומים יציבים כאשר הם רחוקים מלהיות יציבים.

יצרנים של מכשירים אמריקאים, תופסים תחת, ומוכרים את המכשיר במחירים שהם לעיתים פי 3 מהעלות שלו.

The Avatar,

אני בטוח שקראת כבר כמה פעמים את הכתבות שמראות שהמחירים של מכשירי Apple או Samsung הם שליש ממה שהחברה מוכרת אותם.

החומרה של ה-Brand Names לא יותר טובה,

וההשקעה שלהם בתוכנה לא רלוונטית כשמדברים על אנדרואיד.

מי שכתב את אנדרואיד זה Google, לא Samsung.

החומרה של ה Brand בהחלט יותר טובה. אתה חסכת לא מעט כסף וסבבה על כך. אבל אין בכלל מה להשוות בין המכשיר הסיני שרכשת ל ONE או ל S4 מבחינת חומרה. לא חושב שיש אפילו רכיב אחד בסיני שרכשת שמתקרב במהירותו/איכותו אליהם.

אז אולי המחירים של המותגים אכן מופרזים. אבל לרכוש מותג סיני עלום שם ולהגיד שאתה מקבל את אותו הדבר זה גם מופרז.

ולגבי התוכנה. אם זה היה פשוט כל כך, לא היו כל כך הרבה תלונות על בעיות תוכנה גם אצל מכשירי מותג ובטח במכשירים סיניים.

אין דבר כזה אנדרואיד 4+ בלי עברית, לא משנה באיזה רום ולא משנה איזה מכשיר. לכל היותר עברית לא תופיע ברשימת השפות לבחירת הממשק - את זה אפשר לשנות ע"י התקנה של אפליקציה חינמית קטנה: https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale&hl=en

ממש לא נכון.

לדוגמה, רומים 4.1.2 רשמיים של המוטורולה רייזר מאירופה ומארה"ב מגיעים בלי ממשק בעברית. פשוט בחרה להסיר את העברית. לא להחביא - להסיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מקווה שלא תופתע לרעה עם המכשיר הסיני שקנית. החיסכון מגיע בין השאר גם בחיסכון על ה QA בחומרה ובתוכנה גם יחד.

אני גם מקווה.

אעדכן איך ה-W100, אחרי שאשתמש בו כמה שבועות.

רומים 4.1.2 רשמיים של המוטורולה רייזר מאירופה ומארה"ב מגיעים בלי ממשק בעברית. פשוט בחרה להסיר את העברית. לא להחביא - להסיר.

למה ליצרן להסיר שפות, שמישהו אחר פיתח וכלל במערכת הפעלה?

המטרה של היצרנים היא לפנות לכמה שיותר לקוחות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם זונות, זה למה.

ויותר בפירוט, כי הם control freaks. הם החליטו להוציא את העדיכון רק עבור מספר מדינות באירופה וארה"ב.

לא רק עברית הם הסירו, גם טורקית לדוגמה. המון טורקים שחיים בגרמניה וקנו מכשיר זה שהיה עם ממשק בטורקית ב 4.0.4, לפתע גילו שהממשק בטורקית נעלם לאחר העדכון 4.1.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה שהם הסירו את העברית יפריע גם לקרוא תוכן שהגיע בעברית? (מה שנקרא: Hebrew Enabled)

או שעם זה לא תהיה בעיה, וזה יפריע רק למצב שרוצים להעביר את הממשק של המכשיר לעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור להשפיע רק על שפת הממשק.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, אם בכל זאת תריץ MoreLocale2 ותוסיף שם עברית למרות שבמכשיר אין ממשק בעברית, אז ישומים עם תמיכה בעברית יותקנו בגרסה העברית שלהם ולא בגרסה האנגלית שלהם. לדוגמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kalen, ישנם טלפונים סינים שבהם המסך בהחלט מתקרב באיכותו למכשירי דגל - ואף עוקף אותם. אין לי נסיון אישי, אבל אלו הדיווחים. כמו כן, במכשירים כמו ה Newman N2 ישנו מעבד אקסינוס, כמו ב SGS3. אני מסכים שיש פער איכויות וטיב בחומרה, אבל הוא לא תמיד עד כדי כך גדול.

Card, אני לא מצליח להבין מה ההבדל בין הודעת לבין הודעת SMS לבין שיחה מבחינת "יציאה מריכוז". הודעת ווטסאפ מוציאה אותך מריכוז ו SMS לא? או שאתה בעצם מתכנן להיות כל הזמן עם המכשיר שלך על מצב טיסה? פשוט תתחבר כל רבע שעה, חצי שעה לרשת הסלולרית ותבדוק אם היו לך הודעות או שיחות... :D

אני לא מבין מה הקשר ל , בסקייפ חברים שלך לא שולחים לך הודעות אישיות ומצפים למענה מהיר. מעטים האנשים שאני מכיר שיזמינו חברים לצאת בערב ב . אולי אצלך זה שונה. כשאני שולח לבן אדם הודעה בטלפון אני מצפה שהיא תגיע אליו והוא יענה. בסקייפ אני אצפה שהוא יענה רק אם הוא Online. אני לא מבין איך אתה לא רואה את ההבדל. אני גם לא עומד ליד תיבת הדואר ומחכה שהדוור יגיע עם דואר - אבל מה לעזאזל הקשר לדברים אחרים?

"הודעה" בימינו זה גם וגם SMS, זה ש SMS היא שיטה ותיקה יותר זה לא כזה משנה. זוהי נורמה חברתית - שכמובן זכותך להוציא את עצמך ממנה. אבל אתה לא יכול לבטל את קיומה (מה שאתה אומר פה). אפילו ההורים שלי משתמשים בווטסאפ. והם בקושי יודעים להעביר ערוצים בטלווזיה.

לגבי בנות (למרות שזה דיי סטיה מן הנושא) - זה שבחורה זה לא דבר "נדיר", כפי שניסחת את זה, לא אומר שאם אתה בקשר עם אחת, היא תחבב התנהגות של סוג של "סינון". לצורך העניין, גם אני אתעצבן אם אשלח למישהי הודעות והיא תמיד תענה אחרי רבע שעה. זה מרגיז. אבל אם בחורות ממתינות לך חודש, מה אני אגיד, לבריאות. ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...