המלצות לסמרטפון ברמת samsung S3 mini - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לסמרטפון ברמת samsung S3 mini

omertgm

Recommended Posts

שלום,

כרגע חי טוב למדי עם נוקיה 1616, יחס עלות תועלת הכי טוב שיש למכשיר סלולרי.

אני מחפש המלצות למכשיר "חכם", הקריטריונים שחשובים:

1) מחיר- אני לא רואה שום סיבה בעולם לשלם יותר מ 1000, מקסימום 1200 ש"ח על מכשיר - זה התקציב.

2) מסך לא גדול מדי, סביבות 4 אינצ'.

3) סוללה מה שיותק חזקה ועם אפשרות להחלפה. כרגע טעינה בנוקיה מחזיקה לי יותר משבוע. אני מוותר על זה בצער רב אבל רוצה לצמצם תלות חשמלי כמה שיותר.

4) פנס\לד (ולא רק פלאש) - חובה.

5) אפשרות הרחבת .

6) תמיכה טובה בעברית.

7) עדיפות למכשיר שאפשר לקנות בארץ.

מעדיף לא להתעסק עם רומים אבל אם יש מכשיר שעם החלפת רום יעשה אותו משמעותית טוב יותר (ברמת הקריטריונים הנ"ל) אז זה בסדר גמור.

רוב תודות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל תמיד שוכחים פרט נורא חשוב שהוא המפעילה הסלולרית ובזה הS3 Mini נופל כי אין לו את תדר 850 בדור השלישי שכמעט כל החברות בארץ תומכות בו ויש לו תמיכה מלאה רק באורנג'/אלון סלולר.

כבר עדיף להעתיק את הטופס מFXP קצת קשה להאמין אבל הם מסודרים יותר בעניין הזה

תקציב : חובה לציין את התקציב של המכשיר

חריגה : גם סעיף זה חובה.

מקור רכישה : בסעיף זה יש לציין האם המכשיר יקנה מחו"ל או מהארץ. שימו לב! לרוב קנייה מחו"ל יכולה לחסוך מאות שקלי-אלפי שקלים, בסוף האשכול יפורסם עזר לאלה שרוצים לרכוש מכשיר סלולרי אך לא יודעים איך .

תאריך הרכישה המשוער : חשוב מאוד ! שוק הסלולר יכול להתהפך תוך כמה חודשים.

מפעילה סלולרית : חשוב מאוד גם כן, עקב כניסת המפעילות החדשות התדרים שונים, ומכשיר שמתאים לאורנג' לא בהכרח מתאים לגולן טלקום.

דברים הכרחיים במכשיר : מה הכי חשוב לך, מצלמה, משחקים , מהירות גלישהו כו'

דברים פחות חשובים במכשיר : זה מאוד עוזר, אם יש מכשיר שחלש ב-X וטוב ב-Y אז נוכל להמליץ לכם

הערות נוספות :דברים חשובים אחרים

בקיצור לך על Samsung Galaxy S Advance I9070 יש לו אמנם 768MB RAM אבל הוא תומך בכל המפעילות הסלולריות בדור השלישי תמיכה מלאה וגם את שאר היתרונות שאתה מחפש.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=829320

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות. מספר שאלות נוספות:

1-אני כרגע ברשת אורנג' וכנראה נשאר שם. האם ה S3 מיני מתאים לרשת שלהם?

2-מה ההבדלים העיקריים בין S ל S3 מיני? (ממה שראיתי רק גרסת מע' הפעלה שונה)

3-האם יש מכשיר "סיני" מומלץ שאפשר לקנות בארץ ?

מאפיינים שפחות משמעותיים לי: רזולוציית מסך, מצלמה\מות\וידאו, מספר ליבות, נפח , יצרן, מוצרים נלווים (כיסויים וכו')

מתכנן לקנות מכשיר עוד השבוע-תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל תמיד שוכחים פרט נורא חשוב שהוא המפעילה הסלולרית ובזה הS3 Mini נופל כי אין לו את תדר 850 בדור השלישי שכמעט כל החברות בארץ תומכות בו ויש לו תמיכה מלאה רק באורנג'/אלון סלולר.

כבר עדיף להעתיק את הטופס מFXP קצת קשה להאמין אבל הם מסודרים יותר בעניין הזה

בקיצור לך על Samsung Galaxy S Advance I9070 יש לו אמנם 768MB RAM אבל הוא תומך בכל המפעילות הסלולריות בדור השלישי תמיכה מלאה וגם את שאר היתרונות שאתה מחפש.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=829320

למעט התדר 850 בדור השלישי אין שום סיבה בעולם להעדיף S Advance, בטח לא על פני S3 Mini

ה-S3 Mini מבחינת שימושיות הוא נוח מאוד ומהיר, אין מה להשוותו בכלל ל-S Advance

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...