בעניין ההתיישבויות שהולכות להעקר, ובעניין השמאל - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעניין ההתיישבויות שהולכות להעקר, ובעניין השמאל

ccc

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם סתם מסתבכים עם הוכחות מההיסטוריה של אומות העולם. עם הוא לא אומות העולם. מה שעובד בעולם לא עובד אצל עם ולהפך. לכן אנחנו נקראים עברים, כי אנחנו מעבר לעולם הזה.

התורה היא היא המציאות.

הוכחות לאמיתות התורה לא חסרות. ואת זה כל העולם מבין, רק שיש כמה מבינינו שלא רוצים לקחת אחריות והם קמים ומורדים במלכות שמיים.

אבל זה לא יכול לעבוד ואת התוצאות אנחנו רואים בקריסת מדינת היהודים שהוקמה ומתנהלת ללא חוקי התורה הקדושה.

סלח לי. אני זוכר אותך מפורום Vgames כאחלה גבר. מה קרה לך, עמדת ליד אנטנה סלולרית יותר מדי זמן והמוח שלך נצלה? אלוקים (יתברך וגו') ישמור. אתה צריך מנה גדולה מאוד של חשיבה עצמאית כדי לחזור למוטב השפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי. אני זוכר אותך מפורום Vgames כאחלה גבר. מה קרה לך, עמדת ליד אנטנה סלולרית יותר מדי זמן והמוח שלך נצלה? אלוקים (יתברך וגו') ישמור. אתה צריך מנה גדולה מאוד של חשיבה עצמאית כדי לחזור למוטב השפוי.

מעולם לא כתבתי ולו הודעה אחת ב-Vgames.

ולאמיתת הבורא ותורתו הקדושה הגעתי לאחר שנים רבות של חיפוש ושלילה.

כל בר דעת בסוף מגיע למסקנה האחת ויחידה: אין מציאות אחרת.

וזה גם הבית שלהפלסטינאים אתה יודע, ושום לגיטימציה שתיהיה לך לא תגרום לי להסכים שיש לך זכות להעיף בנאדם מביתו, כמו

שלאיש אין זכות להעיף אותי מביתי!

נראה אם תגיד את זה אחרי שיעיפו אותך מהבית שלך ויגורו במקומך.

בעצם לא בטוח שתהיה שם כדי לראות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאמיתת הבורא ותורתו הקדושה הגעתי לאחר שנים רבות של חיפוש ושלילה.

כל בר דעת בסוף מגיע למסקנה האחת ויחידה: אין מציאות אחרת.

צודק. ורק אנשים שאינם ברי דעת מאמינים במציאות אחרת, שבה יש אלוהים ודברים שכאלה.

הפיתרון האידיאלי מבחינת מדינת הוא לטרנספר את הערבים למקום אחר. מכיוון שזה בלתי אפשרי, אנחנו נאלצים למצוא פתרונות חלופיים. מה שרוב העם נוטה אליו כרגע הוא הפרדה חד צדדית - אנחנו כאן, אתם שם, אתם לא חלק מהמדינה שלנו. הפיתרון הזה הוא יעיל מכמה סיבות - הראשונה, הוא יוריד לאפס את הלגיטימציה של ארגוני הטרור בעיני העולם ויעמיד את ערפאת במשבר מבחינת יח"צ. הסיבה השניה היא שהיכולת שלנו למנוע טרור תגדל פלאים ככה. השלישית - אנחנו קובעים את הגבולות, כך שאם בא לנו לספח את אריאל אלינו ובתמורה לתת את כל רצועת עזה ומה שנשאר מהגדה המערבית של הירדן, אף אחד לא יפצה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק. ורק אנשים שאינם ברי דעת מאמינים במציאות אחרת, שבה יש אלוהים ודברים שכאלה.

הפיתרון האידיאלי מבחינת מדינת הוא לטרנספר את הערבים למקום אחר. מכיוון שזה בלתי אפשרי, אנחנו נאלצים למצוא פתרונות חלופיים. מה שרוב העם נוטה אליו כרגע הוא הפרדה חד צדדית - אנחנו כאן, אתם שם, אתם לא חלק מהמדינה שלנו. הפיתרון הזה הוא יעיל מכמה סיבות - הראשונה, הוא יוריד לאפס את הלגיטימציה של ארגוני הטרור בעיני העולם ויעמיד את ערפאת במשבר מבחינת יח"צ. הסיבה השניה היא שהיכולת שלנו למנוע טרור תגדל פלאים ככה. השלישית - אנחנו קובעים את הגבולות, כך שאם בא לנו לספח את אריאל אלינו ובתמורה לתת את כל רצועת עזה ומה שנשאר מהגדה המערבית של הירדן, אף אחד לא יפצה פה.

חבוב, או שלא קראת את הדיון או שאתה לא הבנת מה שאנחנו אמרנו. אני, מיני ופורשה אמרנו בדיוק מה שאתה עכשיו כתבת.

אבל סיכום יפה עשית אם כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו זוכר שלפני שנתיים לא היה ימני אחד בעד הגדר?

היום השמאלנים הקיצוניים נגד ;D

ומישהו זוכר גם שלפני יותר משנה פואד ומצנע ומפלגת העבודה הציעו תוכנית בשפ "(פינוי) עזה תחילה" שנשללה על ידי הימין עד שנוספו עוד כמה מאות הרוגים יהודיים ועוד כמה אלפי הרוגים פלסטינאים ואז הימין נזכר שלפנות את עזה זה רעיון טוב.

ומישהו זוכר שלפני שנתיים מפלגת העבודה כבר הציעה הפרדה חד צדדית? גדר? וגם אז הימין התנגד בכל תוקף, ומאז נוספו עוד כמה אלפי הרוגים. ופתאום גדר זה טוב.

ומישהו זוכר שבחרו את שרון כדי לתת לצה"ל לנצח ולא לגדר לתוכנית ההפרדה של ברק. ואם כבר הופכים את המתים לסטיסטיקה. בתקופת ברק נהרגו פחות מ50 (אני לא זוכר את המספר המדוייק, אני אחפש בבוקר) אזרחים יהודיים ואילו אצל שרון, שנבחר כדי לנצח ולהביא ביטחון יש כבר יותר מ900 אזרחים הרוגים...... ועכשיו הוא נזכר להביא את כל ה"תורות" של השמאל - ואולי נקרא להם היגיון.

שרון הוא ראש הממשלה הראשון שמאז שהוא נבחר כל מה שהוא מנסה לעשות זה לא להחליט כלום. המדינה לא זזה מילימטר מאז שהוא נבחר. היא פשוט עומדת במקום. ברק וביבי ידעו לקחת החלטות, אפשר לא להסכים עם ההחלטות האלו, לחשוב שהם היו שגויות ומטומטמות, אבל זה התפקיד של מי שבקודקוד - להוביל, להזיז.

הדבר הטוב היחידי ששרון עשה זה לחזק את הקשרים עם האמריקאים אבל אנינ לא יודע אם הוא עשה את זה או שזה אינטרס של בוש והממשל שלו במזרח התיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, או שלא קראת את הדיון או שאתה לא הבנת מה שאנחנו אמרנו. אני, מיני ופורשה אמרנו בדיוק מה שאתה עכשיו כתבת.

אבל סיכום יפה עשית אם כבר.

גם אני פה באותה דעה, שלא תבינו לא נכון.

רק שני דברים פה אני חולק עליכם:

1. על מיקום הגדר(הגבול בעצם) - אם היא תכלול את ההתנחלויות או לא.

2.

הוא יוריד לאפס את הלגיטימציה של ארגוני הטרור בעיני העולם

אני לא חושב שזה יקרה, העולם ימשיך לראות אותנו בדיוק כמו שהוא רואה אותנו עכשיו ובדיוק כמו שהוא ראה את היהודים במשך אלפי שנים.

שום שטח שנחזיר לא ישנה את זה. ואתם מזלזלים קשות באינטילגנציה של ההסברה הפלסטינית.

אתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות שהם יתקעו לכם סכין בגב בכל אפשרות, בין אם זה ע" טרור, או ע"י הסתה ושקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומישהו זוכר גם שלפני יותר משנה פואד ומצנע ומפלגת העבודה הציעו תוכנית בשפ "(פינוי) עזה תחילה" שנשללה על ידי הימין עד שנוספו עוד כמה מאות הרוגים יהודיים ועוד כמה אלפי הרוגים פלסטינאים ואז הימין נזכר שלפנות את עזה זה רעיון טוב.

ומישהו זוכר שלפני שנתיים מפלגת העבודה כבר הציעה הפרדה חד צדדית? גדר? וגם אז הימין התנגד בכל תוקף, ומאז נוספו עוד כמה אלפי הרוגים. ופתאום גדר זה טוב.

היא פשוט עומדת במקום. ברק וביבי ידעו לקחת החלטות, אפשר לא להסכים עם ההחלטות האלו, לחשוב שהם היו שגויות ומטומטמות, אבל זה התפקיד של מי שבקודקוד - להוביל, להזיז.

היום הליכוד זה שמאל

הליכוד הרס את העבודה ע"י אימוץ הדעות שלה.

ומה שאמרת בנוגע למהיגות - זה עצם עיקרון המנהיגות

ודווקא מי שחשבו שיזיז משהו, לא עושה כלום חוץ מלהזיז אבנים בכליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליכוד ממש לא אימץ את הדעות של העבודה

עזוב את הנשוא המדיני, שביננו, רוב העם מסכים על אותם דברים אבל אנחנו יהודים ואוהבים להתווכח ;)

נלך לנושא אחר, השם של מפלגת ה"שמאל" הגדולה בישראל היא מפלגה העבודה...

מפלגה שאמורה להיות סוציאלית, למען הפועלים והעובדים בישראל.

ופה, הליכוד ממש לא אימץ את הדעות של העבודה. לליכוד יש משנה מאוד מוגדרת בנושאים האלו. משנה אפשר להגיד אמריקאית-רפובליקנית.

תפתח את הספר שביבי כתב בשנות ה80 על הכלכלה בישראל, אני שוב אחפש בבוקר כי אין לי כוח עכשיו, הוא אומר שם בפרוש ומפרט את המשנה שלו, קיצוץ קיצבאות, הורדת מיסים, הפרטת חברות ממשלתיות והורדת הגרעון הממשלתי.

היופי שבכלכלה אין צודק וטועה, יש תאוריה א' ותאוריה ב'. רק ההיסטוריה תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ראה אנכי נתן לפניכם היום ברכה וקללה: את הברכה אשר תשמעו אל מצות ה' אלקיכם אשר אנכי מצוה אתכם היום: והקללה אם לא תשמעו אל מצות ה' אלוקיכם וסרתם מן הדרך אשר אנכי מצוה אתכם היום ללכת אחרי אלקים אחרים אשר לא ידעתם"(דברים, ראה)

"ראה נתתי לפניך היום את החיים ואת הטוב ואת המות ואת הרע:...העדותי בכם היום את השמים ואת הארץ החיים והמות נתתי לפניך הברכה והקללה ובחרת בחיים למען תחיה אתה וזרעך"(דברים, נצבים)

פשוט מאד, יש שתי אופציות לעם ישראל:

א - או שעם הולך בדרך הישר ומקשיב לקב"ה ואז מתקיימות כל הברכות האפשריות. פשוט כל מה שנעשה יעבוד לנו וכל העולם יפחד מאיתנו. וכך או כך כל בעיותינו יפתרו.

ב - או שאנחנו חושבים שאנחנו יותר חכמים מהקב"ה ואנחנו מנסים כל מיני חכמות של גויים במקום חכמות התורה. ואז כלום לא עובד לא משנה מה ננסה. ואת התוצאות של זה אנו רואים כל יום מול העיניים לא משנה באיזה תחום שתסתכלו כלום לא עובד.

אז אתם יכולים לדסקס שנים על גבי שנים ימים כלילות על כל הנושאים השנויים במחלוקת עם כל החכמות שבעולם, ושום דבר לא יפתור לנו את הבעיות. הן רק ילכו ויחריפו ככל שנתעכב לפתוח את עינינו מהשקר הגדול שהאכילו אותנו בכפית הוגי "הציונות". זה פשוט לא יעבוד וזה לא יכול לעבוד לא משנה מה נעשה ולא משנה מה דעתינו בנושא. יש בעל בית לעולם והוא מחליט מה יהיה ומה לא. רק חבל שזה יהיה מאוחר מידי כי הפעם אויבינו הולכים עד הסוף. ומה שמניע אותם זה לא גזענות ולא אדמה כבושה לא טרנספר ולא כל אחת מהשטויות שמאביסים אותנו כל היום הרשעים מהטמבלויזיה והשקרים(סקרים) שלהם. מה שמניע את אויבינו זו אמונה פשוטה. מעיין אידיאולוגיה כזאת של 1300 שנה לפני הספירה ואת זה רק אמונה בתורה הקדושה וקיומה אפשר לנצח. חושבים שאתם כל כך בטוחים?...תנו לי להזכיר לכם שהייתה כבר שואה אחת. חבל שזה יקרה עוד פעם, זה עם נפלא שאם רק יתאחד לבצע את תכליתו כל העולם כולו לא יוכל לו.

אתם יודעים למה הגויים דורשים מאיתנו לפנות?...כי ארץ זה דבר שלם...אי אפשר לחלק אותו...אז מי שבא ודורש הכל מקבל.

וזה פשוט: כתוב בגמרא "שניים אוחזים בטלית, אחד אומר כולה שלי ואחד אומר חציה שלי"...למי נותנים?...ברור שלזה שאומר כולה שלי כי היא טלית שלמה. זה שדורש רק את חציה בעצמו לא מאמין שהיא שלו, אז נותנים את כולה לדורש את כולה.

בדיוק אותו דבר עם ארץ . אין לנו שום זכות לחלק או לקרוע. היא לא שלנו ולא של אף אחד אחר שיש לנו זכות לקבוע מי ישב איפה.

לכן התחיל הקב"ה את התורה מספר בראשית, כדי שכל העולם ידע מי בעל הבית והוא מחליט למי לתת וממי לקחת. ואם הוא אמר לנו זה שלכם, אז אין לנו זכות לוותר אפילו על סנטימטר. כל מה שכבשנו במלחמות בניסים גלויים מעטים מול רבים לא יוכל שום אדם לחלק. ואם נעשה כן נאבד הכל. או הכל או כלום, תחזרו לפולין וההמשך ידוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארץ . אין לנו שום זכות לחלק או לקרוע. היא לא שלנו ולא של אף אחד אחר שיש לנו זכות לקבוע מי ישב איפה.

מסכים עם כל מילה,

רק תגיד לי איפה זה ארץ לפי התורה, עד הפרת, ארם נהריים? עד הירדן? כולל עבר הירדן? אני צריך לדעת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליכוד ממש לא אימץ את הדעות של העבודה

עזוב את הנשוא המדיני, שביננו, רוב העם מסכים על אותם דברים אבל אנחנו יהודים ואוהבים להתווכח ;)

נלך לנושא אחר, השם של מפלגת ה"שמאל" הגדולה בישראל היא מפלגה העבודה...

מפלגה שאמורה להיות סוציאלית, למען הפועלים והעובדים בישראל.

ופה, הליכוד ממש לא אימץ את הדעות של העבודה. לליכוד יש משנה מאוד מוגדרת בנושאים האלו. משנה אפשר להגיד אמריקאית-רפובליקנית.

תפתח את הספר שביבי כתב בשנות ה80 על הכלכלה בישראל, אני שוב אחפש בבוקר כי אין לי כוח עכשיו, הוא אומר שם בפרוש ומפרט את המשנה שלו, קיצוץ קיצבאות, הורדת מיסים, הפרטת חברות ממשלתיות והורדת הגרעון הממשלתי.

היופי שבכלכלה אין צודק וטועה, יש תאוריה א' ותאוריה ב'. רק ההיסטוריה תגיד.

אני התכוונתי ברמה המדינית

לא הכלכלית, בכלכלה יש הבדל של שמיים וארץ

אבל ביבי חושב שאם הוא ילך בדרך האמריקנית של כוחות השוק, הפרטה וכלכלה חופשית הוא יציל את המשק ויעזור וחבריו.

והוא צודק רק בדבר אחר, יעזור לחבריו, ראה דוגמא: בנק הפועלים וטד אריסון, ביבי מכר לו את הבנק במחיר שערוריתי ומצחיק

וטד אריסון היה ידוע כחבר של ביבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה,

רק תגיד לי איפה זה ארץ לפי התורה, עד הפרת, ארם נהריים? עד הירדן? כולל עבר הירדן? אני צריך לדעת!

כל גבולות ההבטחה כפי שכתובים בתורה. אבל זה יהיה אחרי התיקון השלם של עם והעולם כולו.

כרגע, כל מה שכבשנו עד עכשיו הוא רצונו של ה'. ארץ נכבשת בשלבים. גם ליהושוע לקח שנים רבות להוריש מכאן 31 מלכים אדירים שישבו כאן. אנחנו מתחילים משהו ואחר כך נרתעים ונותנים...מה ההיגיון?...זה נובע מפחד שנובע מחסרון אמונה.

הקב"ה יביא את העולם לתכלית אם אנחנו רוצים ואם לא, זהו רצונו. השאלה אם אנחנו רוצים כביכול "לעמוד בדרכו" ולהדרס, או שאנחנו רוצים לקחת אחריות וחלק בתיקון העולם שיגיע כך או כך.

זה יכול לבוא בנחת ובהשקט וזה יכול לבוא בחורבן כולל.(בכל העולם דרך אגב, למי שתכנן לברוח.)

הנבואה על מלכות ישמעאל הולכת ונרקמת אל-מול עינינו והם אמורים לשלוט בעולם 9 חודשים. שבסופם תבוא הגאולה השלמה.

אבל זה לא חייב לקרות והכל תלוי בנו.

תפתחו ספר ישעיה פרק ל - לה ותחליפו בכל מקום שכתוב מצריים תקראו ארה"ב. יותר טוב מלקרוא עיתון מבטיח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...