בעניין ההתיישבויות שהולכות להעקר, ובעניין השמאל - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעניין ההתיישבויות שהולכות להעקר, ובעניין השמאל

ccc

Recommended Posts

RazorJunior, אם עד עכשיו עוד איכשהו היה אפשר לחשוב שאתה מבין אחרת את הסיבות לכך שצרפת פעלה כמו שפעלה לפני מלה"ע הראשונה, שאתה פשוט מפרש אחרת את המקרים, אז כבר לא. עכשיו הוכחת בורות לשמה בעובדות ההיסטוריות.

ה"עובדות" כביכול שאתה מביא פה לא נכונות בעליל.

הם לא עשו את זה מרצון, הם היו חלשים והלכו אחרי בריטניה כי הם היו צריכים את התמיכה שלה ופחדו להתעמת לבד נגד גרמניה, וקיוו שבדרך זאת, יימנע העימות עם גרמניה.

שטויות במיץ. לצרפת ערב מלחמת העולם השנייה היה אחד הצבאות החזקים באירופה. שעולה בכמה וכמה מונים על הצבא של גרמניה.

כשאני אומר לך לשבת ולקרוא ספר היסטוריה, אני לא מתלוצץ.

fww2.jpg

נלקח מתוך "העולם והיהודים בדורות האחרונים", חלק ב'1 - 1920-1970, מאת אליעזר דומקה, הוצאת מרכז זלמן שזר ירושלים, עמ' 175.

אבל שוב: אני לא יודע איך הגענו לנושא הזה בכלל, כי ההשוואה ממש לא במקום. אין כל קשר בין המצב של צרפת למצב של בסכסוך הישראלי-פלשתיני.

אתה באמת חושב שזה משנה למחבל אם כשהכרזנו על מדינה זה כבר היה שטח שלנו או לא?

הם לא מכירים במדינת כמדינה, בטח ובטח לא בשטחים שלה.

אז הם יחזרו עוד אחורה לספר הלבן, וידרשו שנחזור עוד לשם וכן הלאה וכן הלאה...

נו באמת...

אבל אתה יודע מה? בסדר. שיחזרו. אז??

מה איכפת לי מה הם חושבים ורוצים. אני יודע מה אני חייב להם. אני חייב להם את השטחים שלקחתי להם. לא יותר מזה. בהודעה האחרונה שלי שכחתי לגמרי את הנקודה שהשטחים בכלל לא סופחו ולכן לא שלנו. מינימייזר השלים אותי באופן מצויין. אני פשוט מסכים עם כל מילה שלו.

אם אתה באמת פוחד שבמצב כזה שהם רוצים מה שהם רוצים הם יהוו איום עלינו, אתה ממש טועה. אני לא זה שצריך להגיד לך שהצבא שלנו יכול לגבול עליהם בקלות.

"לא יהיה להם מה לחפש בישראל. לא יהיה להם מה לבוא לפה, לא יהיה לחיילנו מה להתעסק איתם....."

אתה באמת חושב ככה??

פלסטינאים רבים עובדים בישראל (בונים בניין לידי וש שם הרבה מאוד פלסטינאים לדוגמא..), ומשפחות של פלסטינאים גרות בארץ כערבים תושבי . הם יטענו(הם כבר טוענים) כי אנחנו מפרידים בין משפחות..

זה בדיוק מה שאני אומר! אין להם מה לחפש פה! אין להם מה לבנות פה בניינים! אין למשפחות פלשתינאיות מה לגור פה!

שיטענו מה שבא להם. שאנחנו מפרידים משפחות, שאנחנו עושים הכל. אם הם רוצים, הם תמיד יכולים לעזוב את הארץ ולחזור לשטחים. אני לא רוצה פלשתינאים בתוך הארץ שלי. נקודה. מצידי שבמצב כזה יגרשו את כולם לשטחים.

אני רוצה הפרדה מוחלטת.

אולי (בינתיים) אחד בוצע ישירות ע"י ערבי ישראלי אבל כמעט בכל פיגוע שיוצא לפועל, יש מסייעים מתוך שמספקים מידע, מודיעין, הסעות, לינה ועוד).

יש לך הוכחות לכך? לא חשבתי שכן.

בכל מקרה, גם אם ימשיכו להיות פיגועים גם לאחר הפרדה, תאמין לי שכוחות הביטחון שלנו מספיק מיומנים בשביל לתפוס כל ערבי וערבי שיעשה משהו כנגד המדינה. כמו שאמרתי מקודם, לא יהיו לנו הפלשתינאים על הראש לחפש אותם. אם כרגע הם מסוגלים לתפוס/לחסל פלשתינאים שמצבעים/מסייעים לפיגועים, יהיה להם אפילו יותר קל לעשות את זה במצב של הפרדה.

ואני לא הכללתי את כל הערבים, את זה אתה הכנסת לי לפה, אני אמרתי שיש פה מיליון ומשהו ערבים, מתוכם יש רבים עם כוונות עוינות(מספיק אחד עם ידע בסיסי בהכנת מטענים, או אפילו סתם לחטוף מישהו\להרביץ לו עד מוות...).

מממממממ......

הפרדה טריטוריאלית?

נו באמת, יש מיליון ומשהו(אני לא סגור על המספר) ערבים אזרחי ישראל שמעורבים בהרבה מאוד פיגועים ואין לך שום דרך להעיף אותם.

יש לנו אפילו ערבים אזרחי ישראל שפועלים בגלוי למען השגת אינטרסים פלסטינאים בכנסת!! מזהים עצמם כפלסטינאים והם ח"כ ישראלים.

"מיליון ומשהו ערבים...... שמעורבים בהרבה מאוד פיגועים...."

זאת נראית לי הכללה די רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אקדח-נעלה, מינימייזר די ענה לך בדיוק כמו שאני חושב. רק נקודה אחת אני רוצה להבהיר: דווקא במלחמת ששת הימים אלו היינו אנחנו שפתחנו במלחמה. זאת המלחמה היחידה של בה היא התחילה לתקוף ולא הותקפה ראשונה.

נכון שזה היה תחת אילוצים אינספור, זה היה הכרחי וממש התאבדות לא לפתוח במלחמה. אבל בכל זאת, טכנית אלו היינו אנחנו שהכרזנו מלחמה על מדינות ערב.

וכמו שמינימייזר אמר: כבשנו שטחים. הסתיימה המלחמה. אנחנו רוצים אותם? אנחנו חייבים לספח אותם. ע"פ החוק.

סיפוח במקרה הזה = התאבדות (מיליון ערבים עם זכות הצבעה זה לא ממש נחמד...)

אז לא רוצים לספח? מחזירים את השטחים.

השטחים האלו הם כבושים. הם לא של בשום פנים ואופן. אין לנו מה לחפש שם בדיוק באותה צורה שלפלשתינאי אין מה לחפש בת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע סורק, קח 8 עמודים אחורה ותקרא טוב טוב.

אני יצטט:

"כיצד ניתן להסביר את הפסיביות של בריטניה וצרפת - גישה שזכתה לכינוי "מדיניות הפיוס"? הרושם שנוצר הוא, שבריטניה הייתה היוזמת של קו זה וצרפת החרתה-החזיקה אחריה......"

באמת נראה לך שתגיד אני לא רוצה פלסטינאים במדינה שלי, נקודה, והופפפ כולם נעלמים? אז יש לי חדשות בשבילך- הם לא!

ויש המוני פלשתינאים בעלי אזרחות ישראלית. גם אם על הנייר של התעודת זהות כתוב ישראלים, הם עדיין פלשתינאים ויעשו הכל למען הפלשתינאים אותה הם רואים כמולדת. (ושוב אני אומר- חלקם)

ואז מה תעשה? תגרש אותם בכוח?תוציא אותם מהבתים שלהם(שחלקם- בונים על אדמות ללא הפסקה ללא היתרים וללא בעלות על השטח)

"יש לך הוכחות לכך? לא חשבתי שכן."

אין לי כרגע קישורים אבל רבים נתפסו ונשפטו באשמת עזרה למחבלים.

"....ערבים אזרחי שמעורבים בהרבה.... ",

טעות שלי, הניסוח המדויק יהיה "....ערבים אזרחי שחלקם מעורבים בהרבה.... ".

ודבר אחרון: לא באתי הנה לריב איתך, אתה לא מכיר אותי ואני מדבר איתך בכבוד למרות שאני לא מסכים איתך אז תדבר גם אתה בכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש לך הוכחות לכך? לא חשבתי שכן"

"אין לי כרגע קישורים אבל רבים נתפסו ונשפטו באשמת עזרה למחבלים"

אז אני לא אוהב לדבר באוויר בלי הוכחות אז חיפשתי לך קצת:

מצוטט מפה: http://www.likudnik.co.il/Newspaper/reports.asp?reportId=1780 :

ערביי תושבי ירושלים מעורבים ברציחתם של למעלה מ 120 יהודים

כל הנ"ל אלו רק דוגמאות לעוד ועוד ארועים שבהם לצערינו מתגלה קשר ישיר בין ערביי לפעולות טרור.

4/9/01 הפיגוע ברחוב הנביאים בירושלים : 13 פצועים

1/12/01 הפיגוע הכפול במידרחוב ורכב התופת ברחוב הרב קוק בירושלים : 11 הרוגים , 170 פצועים

9/3/01 הפיגוע הרצחני בקפה מומנט בירושלים : 11 הרוגים , 58 פצועים

7/5/01 פיגוע התופת בו פוצץ מחבל מתאבד מזוודת תופת במועדון " השפילד קלאב " בראשון לציון : 16 הרוגים , 51 פצועים

18/6/02 פיגוע התופת בקו 32 בירידה מגילה לכיוון פת בירושלים: 19 הרוגים , 50 פצועים

31/7/02 פיגוע התופת בקפטריה של האונברסיטה העיברית בירושלים : 9 הרוגים , 84 פצועים

19/9/02 פיגוע התאבדות ברחוב אלנבי בתל אביב באוטובוס קו 4: 6 הרוגים

71 פצועים

21/11/02 פיגוע התאבדות בקרית מנחם בירושלים באוטובוס קו 20 : 11 הרוגים

50 פצועים

5/3/03 פיגוע התופת בחיפה קו 37: 17 הרוגים , 42 פצועים

18/5/03 פיגוע התופת בגבעה הצרפתית בירושלים בקו 6 : 7 הרוגים , 20 פצועים

11/6/03 פיגוע התאבדות באוטובוס קו 12 סמוך לבניין כלל בירושלים : 17 הרוגים , 105 פצועים

15/7/03 מחבל ממזרח ירושלים ביצע פיגוע דקירה במסעדת טרבין ביפו ובמהלך מנוסה רצח צעיר בטיילת של יפו ופצע את חברתו

19/8/03 פיגוע התאבדות באוטובוס קו 2 שהגיע מהכותל המערבי והתפוצץ סמוך לרחוב שמואל הנביא : 23 הרוגים , 120 פצועים

השב"כ ויחידת הגדעונים עצרו את נסים זעתרי בן 22 תושב א-ראם , מג'די זעתרי בן 25 תושב א-ראם ואת עבדאללה שראבתי בן 22 מואדי ג'וז. בראש החולייה עמד נסים זעתרי ימ"ש שגוייס ע"י תשתית החמאס בחברון ע"י אחמד באדר .

המחבל המתאבד ראא'ד מיסק מחברון הגיע למסגד באבו דיס ומשם נאסף ע"י המחבלים מג'די ושרבתי , נסים הביא את חגורת הנפץ, המחבל המתאבד הובל למסגד עבאדין בוואדי ג'וז (ניתן לראות פעם אחר פעם איך המחבלים משתשמשים במיסגדים בעיקר לפעולות טרור והסתה ) מאחר והמסגד קרוב לשכונת בית , לאחר מכן העבירו את המחבל לתחנה של קו 2 וזמן קצר לאחר מכן הוא פוצץ עצמו באוטובוס

המחבלים תיכננו מספר פיגועים נוספים אולם ב 9 בספטמבר השב"כ וכוחות הבטחון הנוספים סיכלו את הפיגועים ומצאו את חגורת הנפץ בתוך מכונת כביסה בעזרייה והתברר שהחוליה תיכננה להחדיר לירושלים 3 מחבלים מתאבדים

באיסוף הארועים נעזרנו בחומר שפורסם בעבר ע"י כתב מקומון מעריב בירושלים

ע"פ הנתונים הנ"ל, אחראים ערביי תושבי מזרח ירושלים לרציחתם של 126 ופציעתם של לפחות 835 בני אדם

===================================================================

דוגמאות נוספות למעורבות של "ערביי ישראל " בפיגועים נגד ישראל

1) מדרחוב נווה שאנן בתל אביב - חאלד עשור בן 41 מיפו נאשם שהסיע את 2 המחבלים המיתאבדים , בפיגוע נרצחו 5 ונפצעו 38

2) תחנת הרכבת בנהריה - מוחמד שאכר חבישי בן 48 מהכפר אבו סנאן התפוצץ בספטמבר 2001 3 הרוגים ו92 פצועים, בני משפחתו ועוד 8 מכפרו נעצרו אחר כך בחשד לשיתוף פעולה עם מחבלי חיזבאללה.

3) קניון השרון בנתניה - אחמד ג'אבר תושב חדרה הסיע את המחבל המתאבד , בפיגוע נירצחו 5 וניפצעו 135.

4) הדולפינריום בתל אביב - ערבי ישראלי מיפו הסיע את המחבל בפיגוע נירצחו 21 וניפצעו 106.

5) צומת גולני- ערבי ישראלי בן 17 תושב דיר חנא יחד עם 3 חבריו הניחו את המיטען שב"ה לא גרם לנפגעים.

6) תושב אום אל פחם נעצר בחשד שתיכנן לסייע למחבל מיתאבד להיכנס לבצע פיגוע.

7) 4 ערבים ישראלים נעצרו לאחרונה בחשד שהעבירו חומר מודיעיני לחיזבאלה.

8) 2 הנערות שהיו באוטובוס שהתפוצץ סמוך למרון וידעו על כוונתו של המחבל ובמשך 20 דקות לא הודיעו לאיש מלבד למלט את עצמן. יותר מאוחר

הסתבר שקרובי משפחתה של אחת הצעירות סייעו למחבל

9) בוהייזה סעדי בת 25 מסכנין נידונה ל 16 חודשי מאסר בגין אי מסירת מידע על הפיגוע התאבדות בשוק מחנה יהודה ידעה ביגלל קשרים שהיו לאחותה עם מחבלים מהחזית העממית על כוונת המחבלים לשגר מחבלות מתאבדות וכן ידעה פרטים מדוייקים על תוכנית הפעולה. אחותה גם כן נעצרה.

10) ארבעה ערבים "ישראלים" חשודים במסחר של אמצעי לחימה ומידע מודיעיני עם האוייב כאשר שניים מהם שירתו בעבר בצבא, בחשד שסחרו במידע-מודיעיני, אמצעי לחימה, עם אויבים מלבנון.

לפי החשדות איברהים הייב בן 28 מנצרת נעזר בשניים מתושבי הכפר רג'ר על גבול ישראל-לבנון. גם דודו של איברהים כניראה מעורב

11) דרוזי תושב הגולן חשוד שמסר מידע מודיעיני לסוריה הדרוזי תושב הכפר בוקעתא

12) חוליית מחבלים ערבים ישראלים ביצעה פיגועים קשים מאד בירושלים

בהם הפיגוע באונברסיטה ובקפה מומנט . בפיגועים נירצחו 35 וניפצעו 200

ואאל קאסם תושב ראס-אל עמוד

וסאם עבאסי תושב סילואן

מוחמד עודה תושב סילואן

ועלאא עבאסי תושב סילואן

מילבד הפיגועים הרצחניים שהם ביצעו , הם תיכננו שורה ארוכה של פיגועים נוספים: פיגוע במועדון "צוותא" בת"א, במסעדה בשכונת עין כרם בירושלים, פיגוע נוסף במסעדת "סבארו" בירושלים, פיגוע בעין גדי ועוד שורה של פיגועים נוספים

13) משפחת בכרי מהכפר בוענה בגליל סייעו למחבל המתאבד שפוצץ עצמו באוטובוס סמוך למרון.

איברהים בכרי, יאסיןבכרי ,מוחמד בכרי, מחמוד בכרי, עזיז בכרי,

מרואן בכרי, מלכה בכרי

14) חוליית מחבלים ערבים ישראלים מצור באהר : עומר אטרש, חדד אבו חאמד וזיאד אטרש נילכדו על ידי כוחות הבטחון לפני שהספיקו לבצע את זממם. המרצחים תיכננו להניח מטען של 40 ק"ג חומר נפץ בתחנת אוטובוס, פיגועים סמוך לבית רוה"מ , ירי טיל לעבר מסוק במנחת הכנסת, פגיעה באנשי כוחות הבטחון שמאבטחים את הר הבית, כמו כן תיכננו עוד שורה של פיגועים.

15) סמוך לשדה התעופה שדה דב בתל אביב ניתפסו לאחרונה מספר ערבים ישראלים בזמן שהם אוספים מל"מ ( מודיעין לפני מיבצע ) ככל הנראה לצורך פגיעה במטוסים אזרחיים

16) אחמד בן סאברי כבהה מהכפר אום אל קוטוף, שליד קיבוץ מצר סייע למחבל סירחאן להסתיר את הנשקשבו ביצע את הרצח של 5 יהודים בקיבוץ במצר

17) 2 ערבים ישראלים תושבי לוד חאפז מקבל ומוסא חסונא בני 21 הסיעו את המחבלת המתאבדת מרמאללה למחסום מכבים, בפיצוץ נפצעו קל 2 חיילים.

18) אללה קרחי תושב ענתא ניסה לפוצץ רכב עם בלוני גז באזור המועדונים שבמתחם מגרש הרוסים בנס איש לא נפגע.

19) במסגד בעיר טייבה נמצאה חגורת נפץ שיועדה למחבלים מתאבדים שכוחות הבטחון הצליחו ללכוד.

20) 2 תושבי בית צפפא מוסא סלמן ועבד אל קאדר זיתאוי הואשמו במסירת מידע לאוייב , ה2 ניסו לגייס נערות שהתגייסו לצה"ל.

21) ערבים ישראלים מהכפר יפיע מואפק עירוק, בן 58 ושני בניו, וסים, בן 28, ומאהר, בן 30 סייעו למחבלים המתאבדים שביצעו את הפיגועבתחנה המרכזית הישנה בת"א, בפיגוע נרצחו 23 בני אדם.

22) ערבי ממזרח ירושלים פצע מאבטח של משרד התעסוקה שביקש ממנו לעמוד בתור.

23) מחמוד המשרי, בן 35 מקלנסוואה הסכים לסייע בהחדרת מכונית תופת שיועדה לפיגוע בפתח תיקווה הוא נלכד לפני שהפיגוע יצא לפועל.

24) בגלגוליה שבמשולש התגלתה מעבדת נפץ שהופעלה ע"י ערבים ישראלים

25) 3 ערבים ישראלים בני אותה משפחה מחמוד עבד חלים, בן 23, מוחמד חסין עבד אל חמיד, בן 22 ואברהים חסין עבד אל חמיד, בן 22

תושבי הכפר מנדא בגליל נעצרו לאחרונה בידי כוחות הבטחון לאחר שיצרו קשר עם פעיל ג'יהאד איסלמי אותו פגש עבד חלים בזמן "שעלה לרגל " למכה. פעיל הג'יהאד האיסלמי גייס אותו תמורת תשלום במטרה לבצע פיגועים במקומות הומי אדם באמצעות הנחת מטענים.

26) ערבי ישראלי הסיע מחבל מתאבד לפיגוע בנתניה

ב-30 במארס פוצץ עצמו מחבל מטול כרם בכניסה לקפה "לונדון" בנתניה. אחד החיילים נפצע אנושות אך הרופאים הצילו את חייו, חבריו נפצעו קשה ועוד עשרות אזרחים נפצעו. הנאשם, חאלד עבד אגבריה מערערה, נעצר ימים אחדים אחרי הפיגוע, והוא מואשם בסיוע לרצח ובהסעת המחבל מקו התפר באזור בקא אל גרביה, למדרחוב של נתניה

27) ערבי ישראלי סייע לפיגוע בשכונת קרית מנחם

שרות הבטחון הכללי, יחידת הגדעונים ולוחמי מג"ב ירושלים עצרו ערבי ישראלי תושב מזרח ירושלים החשוד כי הסיע את המחבל המתאבד בקו 20 בחודש נובמבר האחרון בשכונת קרית מנחם בירושלים. בפיגוע נרצחו 12 ישראלים ועשרות נפצעו.

אחמד סעדה, תושב א-טור המחזיק תעודת זהות ישראלית גויס לחמאס בית לחם בשנת 2001 ומאז עבר אימונים בכלי שונים שכללו אימון באקדח, רובה סער מסוג 16-M ואף איסוף מודיעין במחסום בית לחם (מחסום 300) שם בדק כיצד ניתן להעביר דרך המחסום חוליות חמושות לתוך ירושלים. תמורת כל פעילות כזו קיבל לידיו 100 דולר.

במהלך הפעלתו, הוצע לו להוביל מחבל מתאבד לירושלים. החשוד הסכים ואף נסע פעמיים לפני הפיגוע לשכונת קרית מנחם כדי לאסוף מודיעין על האזור וכדי לבדוק את מסלול נסיעתו של האוטובוס, כך טוענים החוקרים.

ביום הפיגוע פגש החשוד את המחבל המתאבד במיסגד בכפר הנמצא סמוך לשכונת גילה בירושלים. שם עלו השניים למונית כשעל גופו של המחבל המתאבד חגורת נפץ. השניים לא החליפו ביניהם מילה בכל מהלך הנסיעה. עם הגיעם למקום, הוריד החשוד את המחבל המתאבד בסמוך והצביע לעבר תחנת האוטובוס ואח"כ המשיך בנסיעה במונית למקום עבודתו כפועל בנין בשכונת הר חומה.

28) כוחות הבטחון עצרו את סאמר אטרשת שעבד בחברת קייטרינג בבית שמש ועומר שריף שעבד כעובד נקיון באוניברסיטה העברית בגבעת רםת שניהם תושבי מזרח ירושלים בעלי תעודות זהות ישראליות וגוייסו בידי החמאס והובילו את המחבלים המתאבדים שעשו את הפיגועים בירושלים בקו 6 בגבעה הצרפתית ובקו 14 סמוך לבנין כלל. בפיגועים נהרגו 23 ישראלים ואזרח זר ונפצעו 125 בני אדם

שריף היה אמור לנצל את קרבתו לאזור הכנסת וקרית הממשלה בירושלים כדי לאסוף מידע על ראש הממשלה ועל אישים בכיריםת ככל הנראה כדי לחטוף אותם או להתנקש בחייהם. הוא גם הודה כי התכוון ליצור קשר באינטרנט עם ישראלי ואחר כך לחטוף אותו

29) עותמאן כיאניה, תושב מזרח ירושלים, בן 23 גוייס ע"י קרוב משפחהת סופיין עבדו המשתייך לארגון החמאסת שהציע לו להצטרף לפיגוע הרעלה יחד עם פעיל נוסףת מוסא נאסרת בן 22 תושב ראס אל עמוד, כיאניה קיבל לידיו טבליות רעל וביצע ניסיונות בחתולים כדי לוודא את יעילות הרעלת ומתוך כוונה להחדיר את הרעל למשקאות שיוגשו לסועדים

על פי הנחיות שקיבל מהחמאס רכש עבדו בבית מרקחת סמוך לשער שכם בעיר העתיקה קופסה של טבליות הגורמת להרפיית השרירים הוא סבר שנטילת כמות נכבדת ממנה עלולה להביא לדום לבץהרעל היה אמור לפעול כ-15 שעות לאחר בליעתו - מבלי להשאיר סימני הרעלה עבדו שיער כי האפקט יהיה כשל התקף לב

כוונתו הייתה להרעיל את הסועדים בקפה רימון בירושלים שם עבד

30) השב"כ והמשטרה עצרו 2 בדואים מהנגבת בחשד שהתגייסו לחמאס ותיכננו לבצע פיגועים נגד חיילי צה"ל באזור הנגב. עצור שלישי בפרשה שירת בעבר בצה"ל - והחשד הוא כי השתמש בידע הצבאי שלו כדי לאמן את החוליה - ייתכן שמבלי שידע על כוונותיה.

השלושה הם עלי ארייט ואחיו סעדת גשש לשעבר בצה"לת וכן קטין שזהותו אסורה בפרסום. הפרשה נחשפה בעקבת מעצרו של פעיל חמאס בחברון בשם יוסף נקאירה בן 21 שעבד שנים רבות כשוהה בלתי חוקי בכסייפה שבנגב. בחקירתו הודה נקאירה כי גויס לארגון החמאס ופעל כדי לגייס צעירים נוספים.

בין היתר הודה כי גייס את עלי ארייט והקטין. החוליה תיכננה בין היתר לחטוף חייל מג"ב בצומת נבטים לרצוח חיילים ואף לבצע פיגוע מכונית תופת משולב בירי על אוטובוס חיילים

31) מונזר חטיבת בן 19 מהכפר עיבלין שבגליל קשר קשר לעשות פיגוע התאבדות. בסיוע קרובי משפחה בג'נין יצר קשר עם ערבייה שהציע לו לעשות פיגוע בקניון הקיריון במפרץ. כמו כן הציע לו להיעזר בעוד אדם שיוטל עליו לתקוף את אחד השומרים בעוד המחבל המתאבד פורץ פנימה ומפעיל את המטען. ואולם כשהשניים סיירו סיור מוקדם וראו שהאבטחה בקיריון רבה החליטו לנסות לפוצץ מכונית תופת אלא שמונזר חטיב נחשף ונעצר בעוד מועד ע"י השב"כ

32) שישה מאסרי עולם נגזרו בבית המשפט המחוזי בירושלים על זעייר אשרף שהורשע בכך שהסיע את המחבל המתאבד שביצע את הפיגוע בקו 4 ברחוב אלנבי בתל אביב בספטמבר 2002. בפיגוע נהרגו שישה בני אדם ונפצעו 84 נוספים

אשרףת בן 24 תושב הכפר עקב במזרח ירושלים ובעל תעודת זהות כחולה הסיע מחבל נוסף שהתכוון לבצע פיגוע בטיילת בתל אביב אך בשל ערנות המאבטחים הפיגוע סוכל

באוקטובר 2002 לכדה יחידת הגדעונים של משטרת מחוז ירושלים את זעייר בביתו. הגדעונים ביצעו חיפוש בדירה שכורה נוספת של זעייר, בדחיית אל-בריד, ושם התברר כי הדירה שימשה את החמאס להלנת מבוקשים ומחבלים מתאבדים. בבית נתגלו עוזון, אקדח, תחמושת, מצלמת וידיאו וקלטת של המחבל המתאבד שביצע את הפיגוע באוטובוס קו 4 בתל אביב.

זעייר הודה בחקירתו בשב"כ כי גוייס לחמאס חמישה חודשים קודם לכן, כאשר היה במסגד ברמאללה והלין בביתו השכור שני מחבלים, בלילה שקדם לפיגוע. מכתב האישום עולה שהוא הסיע את המחבל המתאבד לרחוב אלנבי.

סמוך לשעה 13:00 עלה המחבל לקו 4 ומיד כאשר החל האוטובוס בנסיעה הפעיל המחבל את חגורת הנפץ וגרם לפיצוץ עז. בפיגוע נהרגו, כאמור, שישה ישראלים ונפצעו 84. זעייר הואשם ברצח, ניסיון לרצח וסיוע לאויב בעת מלחמה.

33) נחשפה תשתית של החזית העממית בכפר עזריה מספר מחבלים היו מעורבים ביידוי בקת"בים ואבנים ואחד המחבלים הבכירים היה יאסיר אבו מטר שתיכנן לרצוח קבלן ממעלה אדומים וכן לבצע פיגוע דקירה בטרמפייאדה לכיוון קידר

וכן של יהודים שניכנסים לעזריה לקניות. לצורך כך רכשו חברי החולייה גז מדמיע וסכינים אולם מעצרם של חלק מחברי החולייה ע"י כוחות הבטחון סיכלו את הפיגועים שתוכננו

כל הנ"ל אלו רק דוגמאות לעוד ועוד ארועים שבהם לצערינו מתגלה קשר ישיר בין ערביי ישראל לפעולות טרור

11/01/2004 01:57 מקור: ישע"ניוז

ראה קישור מצורף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

top-gun, לא אכפת לי מה פלשטינאים ירצו, כל , חצי או רבע . הם יכולים לרצות. יש למדינת .

מבחינתנו אנחנו מצא משטחים שהם *לא שלנו אלא כבשנו אותם* נשים על גבולות ומצידי שכל העולם יתפוצץ.

ממשלת ארה"ב תומכת בצעדים של פינוי התנחלויות ונסיגה מעזה ולפיכך יש תמיכה שלה בצעדים של שרון. ישראל תמשיך

להלחם בטרור, אולי אף יותר חזק לאחר הפינוי כי בינתיים אלה צעדים חד צדדים, רק מבחינת ישראל. גם גדר הפרדה זה טוב

אבך כשאתה בונה אותה על שטח שלא שלך זה יוצר בעיותיות. עשינו הסכם שלום עם מצרים? החזרנו להם שטח. עשינו נסיגה

מלבנון? מאז אחוז ההרוגים ותושבים שנפצעו או מתו הוא הרבה יותר נמוך.למה? כי ככה פועל העולם. אני לא מדבר על *שלום*.

על שלום לא מדובר פה. מדובר פה באיזהשהם צעדים ישראלים שנועדו קודם כל להפסיק עם בזבוב הכ"א של צה"ל על כבשות

ועזים והתמקדותם על מלחמה בארגוני טרור, ארגון יותר יעיל בשטחים- פחות סיכון חיי החיילים וכמובן חיי המתנחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא כמה "הוכחות" שאתה רוצה. היום כל אדם יכול לפתוח אתר מלא בטענות, ולסלף עובדות באופן קטן אך משמעותי, בדיוק כמו שאתה עושה.

לצערי, אין לי את היכולת או הידע לבדוק אותן ואת אמינותן. אני אשאיר את זה לכוחות הביטחון, שאני בטוח שיוכלו לטפל בכל מקרה ומקרה כזה.

תסכים איתי שאם לפחות הפלשתינאים ירדו מהראש של כוחותינו, יהיה יותר זמן לטפל בכל מקרה של ערבי ישראלי שתוקף. ואדרבא, אם יש כ"כ הרבה, האפשרות להפנות את כל הכוחות אליהם נחוצה.

עזוב את העובדה שלא תהייה להם בכלל סיבה להמשיך לתקוף, אם לאחיהם הפלשתינאים לא תהייה סיבה.

בקשר לצרפת: סלח לי אבל אתה זה שלוקח משפט אחד ומשתמש בו לפי צרכיך.

המשפט ההוא שציטטת לי מעמוד 167, תמשיך לקרוא מה כתוב אחריו. לא הרבה, רק עד סוף הפסקה (אין לי כוח לסרוק שוב).

שאני אעזור לך? "... ופיתחה לכן תפיסה ביטחונית הגנתית שנועדה לחסוך חיי אדם;... צרפת לא תיזום התקפה."

תפסיק להגיד שצרפת ישבה מהצד בגלל שהיא הייתה חלשה מידי, או בגלל שהיא פתאום הרגישה סלחנית ורצתה לעשות שלום עם הגרמנים.

היא עשתה זאת בשביל לא להיכנס למלחמה הרסנית. היא אמרה שכל עוד היא יכולה להימנע ממלחמה, היא תעשה זאת. כמו שכתוב, בשביל לחסוך חיי אדם.

ציטטתי לך בבירור שכוח היה לה. בפסקה הנוכחית כתוב בבירור שמניעים היו לה ("ארץ זו נפגעה קשות במלחמת העולם."). רק סיבה מספיק טובה לא הייתה לה להתערב בעניין שלא נגע לה עד אשר הותקפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר- שהיא פחדה לצאת ממלחמה (מסיבות רבות, ולא ניכנס לזה עכשיו), ניסתה למנוע מלחמה בכל מחיר כולל ויתורים כואבים לגרמניה בזה אחר זה, כולל שטחים וחבלים, (מצטער, אני לא חזק בשמות) והיו מוכנים לעשות הכל בכדי למנוע מלחמה,עד אשר הם התעשתו עם הכניסה לפולין והבינו שאין ביכולתם למנוע מלחמה, הם הגיבו...ואם אתה שואל אותי פה גמרנו את הויכוח על צרפצת כי אנחנו טוחנים מים....

השאלה היא מתי אנחנו נתעשת ונבין שלא משנה כמה שטחים נחזיר לפלסטינאים וכמה ויתורים נעשה - זה יחזור אלינו בפנים!(דוגמת אוסלו)

ואני לא מסלף עובדות, אלה הם העובדות....כוחות הביטחון כבר טיפלו במקרים האלו והאנשים עליהם מדובר יושבים מאחורי סורגים, למזלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם הייתה הפרדה מצד אחד של גדר(שים לב, גדר, לא "הגדר") אנחנו, ומהצד השני הערבים, כולנו היינו מרוצים.

אבל (אפילו) אני הפנמתי את זה שטרנספר לכל הערבים זה לא ריאלי....

אבל הפרדה, קודם כל יכולה להקשות מאוד על הוצאת פיגועים לפועל, ולכן גם אם לא למגר את תופעת הפיגועים, לפחות למנוע רבים מהם ולהציל חיי רבים, ולכן זה כן ימשיך אבל במידה מועטה יותר.

אני לא יגיד לך שיש לי פיתרון לכל הבעיה הזאת , כי אם היה פיתרון קסם כזה כבר הייתי ראש הממשלה, אבל אני ממש ממש לא חושב שויתורים לפלסטינאים מצידנו, יובילו לפיתרון, אלא רק לפגיעה בשטחינו, ובהרתעתינו, מבחינת הרושם שאנו נותנים לטרור לנצח ונכנעים לדרישותיו.

כל ויתור כזה הוא ניצחון לטרור ומדרבן את ארגוני הטרור להמשיך בדרכי הטרור שלהם על מנת להשיג את מטרותיהם.

צריך לראות פלשתינאים אחת ולתמיד שהטרור לא ישבור אותנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה.

אז אני מציע שתקרא שוב את ההודעות של MiniMizer בת'רד הזה, ותבין למה אין לנו שום זכות חוקית לטעון לשטחים האלה.

ההפרדה צריכה להיעשות כשהשטחים האלה מהצד שלהם של גדר.

בקיצור ולעניין:

ההתנחלויות לא נמצאות בשטח מדינת , תפנים את זה ותתבגר.

השאר מוסבר באופן מצויין בהודעות האחרות של MiniMizer בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לראות פלשתינאים אחת ולתמיד שהטרור לא ישבור אותנו!

נכון בוא נשחק אותה מי יותר גבר. אז מה עם אנשים חפים משפע נהרגים משני הצדדים? העיקר לא נכנע, נמשיך במלחמה

המטופשת עד שעוד אנשים יהרגו, ועוד אוטובוסים יתפוצצו ונמשיך ננהל דו קרב מהלומות מטופש. כדי שזה ייפסק מישהו חייב

לקחת יוזמה ולהפסיק את משחקים האלה, מי חזק יותר. עברנו את השלב הזה של ילדים בכיתה א'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בוא נשחק אותה מי יותר גבר. אז מה עם אנשים חפים משפע נהרגים משני הצדדים? העיקר לא נכנע, נמשיך במלחמה

המטופשת עד שעוד אנשים יהרגו, ועוד אוטובוסים יתפוצצו ונמשיך ננהל דו קרב מהלומות מטופש. כדי שזה ייפסק מישהו חייב

לקחת יוזמה ולהפסיק את משחקים האלה, מי חזק יותר. עברנו את השלב הזה של ילדים בכיתה א'.

הקרב שצריך להפסיד כדי לנצח במלחמה, ושוב אנחנו נכנסים לאותו מעגל,

זה שנחזיר להם את ההתנחלויות לא ימנע מהם להמשיך לעשות את כל המאמצים בכדי לפוצץ עוד אוטובוסים, להרוג את תינוקות ולטבוח כל יהודי שהם רואים.

יפה.

אז אני מציע שתקרא שוב את ההודעות של MiniMizer בת'רד הזה, ותבין למה אין לנו שום זכות חוקית לטעון לשטחים האלה.

ההפרדה צריכה להיעשות כשהשטחים האלה מהצד שלהם של גדר.

ולפלשתינאים יש זכות חוקית לטבוח בנו, לפוצץ אוטובוסים, מסעדות, בתי קפה, וכו' כו' ????

יש להם זכות חוקית להפיץ שקרים ודברי הסתה לילדיהם ולכל העולם??

יש להם זכות חוקית לביים הלוויות כשבסוף ה"מת" פתאום קם בשביל להראות לעולם איך הישראלים "טובחים" בהם?

יש להם זכות חוקית להיכנס לבתים ולטבוח ילדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...